Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

27 wrz 2007, 20:22

Ojojojj to się dzisiaj tu namartwiłyście :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Hmmm czyli cały czas trzeba mieć się na baczności....
tak to jest z dziećmi... :ico_oczko: zawsze coś... :-)
Oj u nas nareszcie cisza łóżeczkowa... czyli mogę odsapnąć... :ico_brawa_01:
Ula też po kaszce na noc... zobaczymy ja to będzie... :ico_haha_02: jestem optymistką !!! Czego i WAM gorąco życzę !!! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 wrz 2007, 20:31

Kamizela :ico_brawa_01: dla Wiktorka!!! zobaczysz, jak zacznie się kulać to końca nie będzie! moja nie uleży na plecach ani chwili, myk- i już na brzuszku!

J przygotował nam wodę do kąpieli i poleciał grać... I tak coś mi w środku mówi, żeby mu dać wolne w sobotę...o ile nie zostanie już na imprezie , tylko po meczu grzecznie wróci...przecież powiedzmy że jak zacznę o 14 z oknami to spokojnie damy radę...A niech się nagra chłop...co mi tam. Nie mogę go przywiązać w domu, bo mnie znienawidzi. Widzę, że mu zależy...wczoraj to pranie, dziś sam poleciał na spacer-2bite godziny!!!...może jutro coś zacznę sprzątać, to w sobotę będzie łatwiej...zresztą dużo już zrobiłam, bo wszystkie rzeczy wyprane, moje niepotrzebne posortowane, w szafie prawie mam już koniec...zostaną ciuchy J do przebrania, te nieszczęsne okna, łazienka...więc damy radę!
A Hania mnie dziś zadziwia...ale się rechotała... :-D leciała Rihana..."umbrella" i ja z nią tańczyłam a J śpiewał...i machał łapami, a ta mała wsza tak się śmiała że dostała czkawki!!! rrewelka!
Potem samotna kąpiel...musiała później w łóżeczku odczekać na mleczko...podstępem jej dosypałam pół miarki kleiku...ale było i tak gęste, że ja przez smok 2nie mogłam uciągnąć! :ico_szoking: więc szybko zmieniłam na 3 i wypiła...z bólem, ale 60! :ico_brawa_01: szybko zrobiłam jej jeszcze 50ml samego mleka i wypiła do reszty i jeszcze głodna!!! :ico_szoking: więc dostała na deser cycka i wreszcie luz...chyba śpi...ale pewnie jeszcze sobie pobiegam do niej...

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

27 wrz 2007, 20:41

zborra, :ico_smiechbig: ładnię Hanię zakleiłaś na dobranoc !!!! :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

A to Ula ... dla mnie puchata... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Obrazek

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

27 wrz 2007, 20:42

u nas tez spanie - mlody zjadł ok 160 na noc mleka i spi .. ja padnieta ..oj nie lubie - toj uz 2 dzien sama ... chodzi za mna ... chleb smazony w jajku ... rany .... az mnie skreca..ale no nie moge - bo nigdy nei schudne ..cholerne 3 kilo!!!pije pepsi max - 1 kcal hyhyhyyhhy no wszamałabym cos .... echhh ...

[ Dodano: 2007-09-27, 20:42 ]
massumi, - no puchata :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

27 wrz 2007, 20:44

Gosia A, dla ciebie też ????????????????? :ico_szoking: :ico_szoking: :-D :-D
Nie wierzę .... hahahahaaaaaa :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

27 wrz 2007, 20:47

massumi, - fajna na buzce :-D mój Pudzian ..ma za to łapska ogromne

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

27 wrz 2007, 20:49

Gosia A, on jest cały ogromny i do schrupania !!! :-D
A moja ma za to podobno strasznie długie paluszki... i stópki... :ico_oczko: :ico_szoking: chociaz tyle... :-D
i wogóle długa jest... :ico_brawa_01: moja glizdunia :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 wrz 2007, 20:55

:-D :-D :-D glizdunia... :-D :-D :-D

A ja daję niedzielną Hanię
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i jak? czy też wygląda na początkującą anorektyczkę???

A śpi że...tfu...tfu...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

27 wrz 2007, 20:58

a mi sie dalej chce jesc ...... znaczy cały czas...wypiłam kolejna szklanke coli ....chlebuś ..smazony ....ach...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

27 wrz 2007, 21:01

zborra, ona jest przecudna taka rózowiutka :)
powiem ci szczerze ze ona musi sie przyzwyczaic do jedzenia gestszego to troszke potrwa ale jak bedziesz wytrwała to dacie rade
i naprawde kup sobie ten smoczek troj przeplywowy bo on strasznie ulatwia
dzisiaj sama sie przekonałam
i wcale zle nie wyglada na buzce
kiedys pediatra mi powiedziała ze wyznacznikiem czy dziecko ma za małą wage są fałdki na udkach
jak skora tam jest mocno napieta to wszystko ok

ula twoja tez niczego sobie

jak patrze na to moje dziecie to jakies takie chyba utuczone

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość