Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 sty 2008, 22:01

edith, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale super zdjecia a to z bańkami przypomniało mi moje dzieciństwo hihi mysze kupic Juleczce do robienia banieczek ciekawe czy jej sie spodoba :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

14 sty 2008, 22:18

Witajcie z wieczorka :ico_oczko:

Emilka już śpi. Dzisiaj zasnęła przed 20 więc miałam okazję obejrzeć M jak miłość :-D
Hihi już nie bardzo jestem tam w temacie :ico_oczko:

edith śliczne zdjątka :ico_brawa_01: Bartuś ma pucki podobne do mojej Emilki :-D

Co do baniek to Emi też lubi jak jej puszczamy. Teraz to już za nimi raczkuje :ico_oczko:

gozdzik co do chodzików to podobnie jak Ty nasłuchałam się o nich. Jedna koleżanka miała i nie było żadnych problemów z kolei druga nie mogła oduczyć małego chodzić na palcach :ico_noniewiem:
Podzielam zdanie Gochy że na wszystko przyjdzie pora. Poza tym wydaje mi się że jak ją wsadzisz do chodzika to nie będzie chciała później raczkować. Takie jest moje zdanie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 sty 2008, 22:43

Jula też juz śpi zasneła po 21 ale widze ze frekwencja dzisiaj marna :ico_placzek:
no nic dziewczynki ja zmykam spać :ico_spanko:
życze wszystkip spokojnej nocki papap i do jutra .....

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

14 sty 2008, 23:06

witam pustkowy watek ;)
jak ja przyszlam to Was nie ma nmo trudno
ja w niedziele cala bylam u mojej mamy i wrocilismy kolo 20 kapiel a potem padlismy bo bylismy na mega dlugim spacerze i ja zmeczona a musialam jeszcze posprztac i zjesc kolacje hehehe a dzis od rana fiu fiu hmmm od czego tu zaczac :) rano pojechalam na bazarek po zakupki potem robilam zupe potem sprztalam potem usypialam potem koelzanka do mnie rpzyjechala potem karmilam i usypialam i potem kapiel karmienie i usypialam no i dopeir mam czas na tt :( ale glowa mnie boli wiec chyba sie poloze
nana o co chodzi z tymi biedronkami????
Wszytskeigo najlepszego dla Dominika spoznione ale szczere ale chyba nie ma kolezanki czemu ona sobie poszla?????[/b]
[b]Gozdzik
hmmm co ty pisalas :( a o chodziku a to ja jestem zdania ze jak ma zamiar dzieck opojsc to pojdzie uwazam ze chodzik tylko pogarsza sprawe
cos bylo gdzie o nocniku ja nie mam a to czas kupic a jakie wy macie???
hmmm cos jeszcze jak tak to :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a le nie pamietam :(
jutro jade do mamy wiec mnie eni bedzie i w srode chyba tez teraz moja mama ma mojej siostry synka mateuszka 1,5h i chcialabym zeby chlopcy razem sie troche pobawili bo zadko sie widuja a tak sie bardzo ciesza jak sie widza :)
kolorowych snow zycze buziaczki

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

14 sty 2008, 23:12

Hmmm faktycznie tutaj pustawo dzisiaj :ico_noniewiem:

No nic w takim razie ja też mówię Dobranoc.

Spokojnej nocki Wam życzę z jak najmniejszą ilością pobudek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

15 sty 2008, 00:36

lece spac kolororywch snow i spokojnej nocki zycze Wam buziaki

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

15 sty 2008, 09:18

Witajcie u nas nocka spokojna
widze ze sie karolinka pojawiła Aga a gdzie Becia : i reszta :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

15 sty 2008, 09:23

Witajcie z rana :-)

U nas nocka spokojna. Co prawda spała z nami w łóżku już od jedenastej ale za to obudziła się na cycya dopiero o 5.30 :-)

Hihi a teraz siedzi w foteliku i w oczekiwaniu na kaszkę ogląda M jak miłość :ico_oczko:

Pogoda będzie dzisiaj śliczna. Co prawda narazie jest jeszcze mgła ale powoli przebija się już słoneczko, także spacerek obowiązkowy :-D

A ja stawiam wszystim :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: a to dlatego że właśnie napisałam 1000 post na tym forum :-D

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

15 sty 2008, 11:50

witam z rana :)

u nas nocka wporzadku nawet sie wyspalam :) macio obudzil sie o 8 i teraz psozed lspac troche mi pomieszal plany bo chciala teraz jechac do mamy ale najwyzej pojade jak wstanie :)

ja tez stawiam :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: za mojego 1000 posta :)
mielgo dnia zycze u nas tez narazie slonko ale malutkie buziaki do wieczorka papa mielego dnia

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

15 sty 2008, 11:55

witajcie :-D

no prosze właże tu ,a tu zaś ta nonono latająca :ico_zly:

i zaś słomiana wdowa od dziś :ico_placzek: eh......dzizassssssssss ale ten mój męzulo strasznie rozpacza za małą :ico_olaboga: i zowu ryczał :ico_oczko: ,ale juz przywykłam do tych łez

ja nie miałam wczoraj czasu by wejść na TT ,wiecie pakowanie wielkie i takie tam :ico_oczko:

kłade młodą spać ,ciekawe czy zaśnie :ico_noniewiem: narazie marudzi

agaalez sie napracowałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 1000 post :-D

my nie mamy kłopotów z nocniczkiem ,co mnie bardzo zdziwiło sadzam ja od paru dni i juz od pierwszego razu po niecałej minucie sadzania mela robi siusiu :-D no i se gra muzyka ,jakby od razu zrozumiała ,ze tu sie robi i jak gra to jest siii :-) od razu ją sadzam i siusiu jest na zawołanie w kilka sekund ,az bardzo mnie to zdziwiło :ico_szoking: ,ze siada bardzo chętnie i ,że od razu zakumała o co biega ,ale kupsztala sie jeszcze nie udało nam żadnego wydusić

karolka , gosi chodziło o ospe( biedroneczki) :-D

zaraz ide se kawusie robic bo mnie cosik dziś łeb sadzi :ico_olaboga: :ico_kawa: mmmmm

młoda zasneła :-D :ico_brawa_01:

rzeczywiście mała frekfencja ,ale ja ja poprawie , bede od dziś z wami moze nie w kazdej chwili ,ale dosyc czesto sie postaram jak zwykle pisac

[ Dodano: 2008-01-15, 10:56 ]
karolka zmówiłyście sie tymi postami :ico_szoking: hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość