magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

07 mar 2012, 22:24

pupke ma starsznie odparzona bo mial wczoraj rozwolnienie i bylo juz wieczorem naprawde zle az ranki sie porobily ale mamtaka masc od lekarza z kortyzonem i czyms tam jeszcze i ona bardzo pomaga... :ico_sorki: a i kupki lepsze dzis ...w zasadzie to tylko jedna :ico_oczko:
ojoj no to nie dobrze ale wazne ze juz lepiej

mój Folipek tez ostatnio robi takie rzadsze ale to moze na zeby :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tak mi sie wydaje bo górne dziąsełka są juz takie inne

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

08 mar 2012, 13:03

Dobry Kobitki :-D

:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: a to z okazji naszego swieta :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 08-03-2012, 12:14 ]
Starszna tu cisza...ja tez powinnam robic cos innego ale tak na chwilke wpadlam...


Referncji ciag dalszy....
ah juz sama nie wiem nie lubie takich sytuacji ...pisalam wam wczoraj ze ta jedna referntka strzelila focha i zrobila ze mnie chmke i iditke przedz tymi od nowej pracy...dzwonilam tam do niej raz rano wczoraj ale jej nie zastalam ...potem jak to przemyslam to sie zezloscilam i stwierdzilam ze bezpieczniej jak nie zadzwonie...
ale nie jestem swinia ...wiec dzis rano wyslam jej maila ze bardzo przepraszam ze to wszystko moja wina :ico_nienie: i ze jesliby zechciala wypelnic jednak to forme to bylopby super ale nie musi bo podlam innego referenta wiec to od niej zalezy...ze 3 razy w tym mailu przeprosilam :ico_sorki: (chociaz jestem na nia zla bo ona miala chyba zly dzien i zrobila to zlosliwie moim zdaniem bo jesli nie chciala dac mi referncji to mogla do mnie napisac ze tego nie zrobi a nie do tego szpitala dzwonic i mowic ze ja sie z nia tym razem nie skontaktowalam ( a tak naprawde to z nia mailowalam 3 tyg wczesniej i to ona nie odpisala na mojego drugiego maila!!!) a ch sorry z etak w am truje pupe...ale starsznie mi to cisnienie podnioslo ...iw sumie nadal nie wiem na czy stoje ...
a na domiar zlego ta babka od rekrutacji tez jakas taka dziwna i ciezka w komunikacji ...nie odpowiada na moje maile wiec nie wiem czy dostaje (znaczy z rozmowy tel wynika ze tak ale kurde grzecznie jest poprostu odpisac no nie?)

i sie troche stresuje bo juz bym chciala miec toi za soba i wiedziec kiedy zaczynam... :ico_sorki:

sorry ze taki monolog strzelilam ale serio lezy mi to na zoladku...

a co do chrztu to terz sie doczytalam na tej formie ze tam jest pytanie w jakim kosciele bralismy slub :ico_olaboga:

taaak...a my malzenstwem nie jestesmy...
a ch mowie wam wszystko pod gorke...

[ Dodano: 08-03-2012, 12:15 ]
aaaaa...sorry z aliterrowki ale staram sie pisac jak najszybciej nie patzrac na klawiature... :ico_wstydzioch: ucze sie dalej :ico_oczko: i widze z ejescze dluga droga przede mna :ico_haha_01:

[ Dodano: 08-03-2012, 12:18 ]
Szymcio dzis znow na 2 godzinki do niani :-D


oh jak juz bym chciala wiedziec co z ta praca tak na 100% bo i nianie trzeba bedzie jakos ustalic inaczej i wogole chcialabym juz moc to wszystko rozplanowac bo nie cierpie takiego czekania... :ico_nienie:

dobra mamuski dam szanse komu sinnemu cos na tej stronie jeszcze napisac :ico_haha_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

08 mar 2012, 18:26

witam
ale tu cisza
oj wracajcie dziewczyny :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

08 mar 2012, 20:14

hej laseczki
wszystkiego najlepszego z okazji naszego swieta :ico_tort: :ico_tort:
no i :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za wczorajsze 11 mies. Marclinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jutro postaram sie Was doczytac...

Juz niedlugo nie bedzie mnie prawie przez miesiac, bo najpierw jedziemy na tydzien do Wloch, pozniej bedziemy kilka dni w domu i na 2 tygodnie do Polski... mam nadzieje, ze o mnie nie zapomnicie :-D

a na poprawe humoru i z okazji swieta bylam u fryzjera i przy okazji pani ladnie mi brwi zrobila :-D a jutro moja 2 mlodsze ida do tej samej fryzjerki :-D

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

08 mar 2012, 20:36

no i :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za wczorajsze 11 mies. Marclinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

09 mar 2012, 13:28

za wczorajsze 11 mies. Marclinki
:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
kurcze a Szymek juz niedlugo bedzie mial roczek.... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 09-03-2012, 12:31 ]
siedze i siedze i czekam na tego mail a zpracy...chyba zwarjuje...


z tego co wiem to maja juz 3 referncje apotrzebne sa im tylko 2 ....wszystko dostali w srode wiec meilei czwartek z ebys ei ogarnac....i dac mi zbnac dzis co i jak... :ico_noniewiem:
po poludniu tam zadzwonie....

[ Dodano: 09-03-2012, 12:34 ]
chyba spadam uprac sofe ....jest /byla biala i przez cala zime (w sumie to od jesieni ) nie byla prana wiec wyglada dosc ciekawie ....

[ Dodano: 09-03-2012, 13:10 ]
sofa w pralce :ico_brawa_01: w domu smierdzi bielinka bo chcialam troche ploam wywabic z niej :ico_sorki:
Szymek spi...

ta ranna drzemke to ma calkiem dluga teraz tak nawet 1,5 godzinki...tylko ze my na 1pm do niani i znow bede go musiala budzic :ico_noniewiem:

Druga drzemka popoludniowa tak kolo 17-18ej juz tylko 45 minut a czasem wcale :ico_szoking:



A w nocy ciagle pobudki na cyca :ico_szoking: przynajmniej 3-4 razy

Poza tym on jakos niespokojnie sp[i ..kreci sie po calym lozku a nawet siada tak jakby przez sen ...wasze dzieciaczki tez tak maja???

i jak odzwyczaic go od nocnego cyca??? W dzien dostaje 2 razy formule :-D i zadowolony ...zwlaszcza z tej SMA bo jest najslodsza w smaku :-D

[ Dodano: 09-03-2012, 14:24 ]
Sejanapisalas o fryzjerze ..tez bylam tydzien temu i sie obcielam asymetrycznie bardzo jestem zadowolona i brwi tez sobie zrobilam :-D :-D :-D a wczoraj kupilam sobie zielone /takie jasne seledynkowe spodnie rurki :ico_oczko: i musze przyznac ze dobrze w nich wygladam :-)

chociaz tylek mi urosl okrutnie juz nie jestem rozmiar 8 a 10 ale jakos taki bardziej proporcjonalny....a to wszystko przez ta nauke bo sie dzialam calymi dniami przed kompem i jadlam czekolade i zadnych dluzszych spacerow...

bylo juz u nas tak fajnie cieplo az na krotki rekaw ateraz znow chlodno tak kolo 8-10 stopni :ico_placzek:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

09 mar 2012, 19:37

hej, jestem :)
:ico_tort: za wszystkie skończone miesiączki!

aga216 zdrówka dla małej :ico_sorki:

aneta11 jejku, gratulacje!!! Ale fajnie :) to zawsze taka radosna nowina :)

Lalita witamy :)

Gwona to dobrze, że Cię ten radca uspokoił, oby poszła wszystko po Waszej myśli

tabogucka gratulacje co do pracy:D nie denerwuj się tak, spokooo będzie na pewno wszystko dobrze!

Inuno zdrówka dla biedulka małego Twojego

a u nas jest dobrze, mały po przerwie spokoju znów zacżał gryźć więc chyba kolejny ząb idzie. Ma kaszel od 2 dni ale daje mu syropek z cebuli i już jest lepiej.
Jutro impreza roczkowa, prześle zdjęcia:)

Buziaki:*

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

09 mar 2012, 21:58

kreci sie po calym lozku a nawet siada tak jakby przez sen ...wasze dzieciaczki tez tak maja???
no u mnie to samo w nocy siada poszuka smoka i jak juz znajdzie to uwala sie gdzie popadnie hehe fajnie to wyglada i co sie budze w nocy to on w innym miejscu w łózeczku,a jak go raz ostatnio wsadziłam w spiwór bo juz meczy mnie takie spanie z wstawaniem i sprawdzaniem czy jest przykryty to sie tak wsciekał ze nie mógł sobie powedrowac w łozeczku to było gorzej i sobie odpuscilam z tym spiworem hehe :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Dobrusia, czekamy na fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 09-03-2012, 21:06 ]
no i zamiesciłam najnowszą Foteczke Fipcia

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

09 mar 2012, 22:07

no i zamiesciłam najnowszą Foteczke Fipcia
sliczna ..i jakby go przybylo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

09 mar 2012, 22:18

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 09-03-2012, 21:20 ]
.i jakby go przybylo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
hehe dobre ale wiesz co on na zdjecich jakos tak grubiej wygląda :-D :-D :-D

a ja zaraz sie zawjam spac musze wykorzystac bo on juz spi to moze sie w koncu ja wyspie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość