Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 wrz 2008, 13:52

Agusia 1982 w profilu musisz usunac suwaczek
i czekamy na zdjecie synka!!!!!!!!!!!
super ze tak Ci poszlo z karmieniem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

25 wrz 2008, 14:31

kochane-cos dla nas i o nas (bo chyba wszystkie wychowałysmy się właśnie wtedy).
Obysmy pamietały o tym wychowując własne dzieci....

http://www.youtube.com/watch?v=z95jFK6UxW4

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 wrz 2008, 15:45

:ico_brawa_01: Zirca dobre dober :ico_brawa_01: a jakie prawdziwe :ico_sorki: tak wlasnie bylo :ico_brawa_01: A jak Ty sie czujesz przechodzi Ci choroba???

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

25 wrz 2008, 15:58

mmarta81, powoli tak...ale martwi mnie to, że prawie nic nie jem...bo wszystko wymiotuję. Np wczoraj jajecznicę z 2 jajek i nic poza tym...mam nadzieje że mój Kropeczek ładnie rosnie...ja nic nie przytyłam w ciągu 3 tygodni

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 wrz 2008, 16:02

...ale martwi mnie to, że prawie nic nie jem...bo wszystko wymiotuję.
wiesz co jak sie martwisz-no i wiesz ze malo jesz bo wiesz ile wymiotujesz ja bym naciskala do poloznej albo GP zeby Ci jeszcze scan zrobili bo masz EWIDENTNE powody do tego!!!!!!!!
przeciez nie tylko ze widza ale moga Cie zwazyc wiec nie powinni miec zadnego ale :ico_nienie:
a Ty bedziesz spokojniejsz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

25 wrz 2008, 16:14

zirca, świetny ten filmik hehehe tak rzeczywiście było
Mysle ,ze lepiej wziac od razu,wiesz ,dla mnie to byl tak ekscytujacy moment,ze nie moglam sie na niczym skupic,a tu jeszcze papiery,formalnosci,lepiej chyba miec.Ale jak masz zorganizowanego faceta to nie koniecznie.Moj jest taki roztrzepany,ze nawet jakbym mu naszykowala to pewnie by przyjechal ,bez.
Masz racje kochana chyba lepiej wziasć samej bo moj tez moze zapomniec :ico_oczko: a puzniej bedze sie wsciekal :ico_zly: ze mu kazalam cos brac a on w tm zielony

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 wrz 2008, 16:26

lepiej wziasć samej bo moj tez moze zapomniec
moj nie,,moze,,moj by na bank zapomnial :ico_olaboga:
Miszkapowiedz mi a ty akt urodzenia to w szpitalu dostalas czy to sie pozniej dostaje-bo sie zastanawiem kiedy bede mogla o paszport dla malej pojechac a chce szybko zeby na swieta mogla leciec-no i do zasilkow tez akt urodzenia potrzebny

[ Dodano: 2008-09-25, 16:36 ]
A to z dzisisj wielki brzucholek :-D :-D :-D
no i chyba juz oststni raz wklejam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: chociaz kto wie moze jeszcze za tydzien wkleje :ico_noniewiem:
Obrazek

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

25 wrz 2008, 16:36

Miszkapowiedz mi a ty akt urodzenia to w szpitalu dostalas czy to sie pozniej dostaje-bo sie zastanawiem kiedy bede mogla o paszport dla malej pojechac a chce szybko zeby na swieta mogla leciec-no i do zasilkow tez akt urodzenia potrzebny
W szpitalu dostaje sie informacje gdzie to sie zalatwia,mysmy zadzwonili i umowili sie na spotkanie.Tata moze jechac sam,tam dostajesz oryginal aktu urodzenia i potrzebna Ci ilosc kopii,ja wzielam 3 kazda kosztuje 3.50F.Pomyslcie czy chcecie drugie imie dla dziecka,bo mysmy nie obgadali i Natalka nie ma drugiego imienia :ico_noniewiem: Bedzie miala na Chrzcie ijuz :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 wrz 2008, 16:38

Pomyslcie czy chcecie drugie imie dla dziecka,bo mysmy nie obgadali i Natalka nie ma drugiego imienia Bedzie miala na Chrzcie ijuz
wiesz co ja chyba nie chce bo po co potem bedzie miala tylko wiecej wypelniania w rubryczkach urzedowych i bedzie musiala 2 imiona wpisywac :ico_oczko: a na chrzcie to dostanie :-D

[ Dodano: 2008-09-25, 16:39 ]
.Tata moze jechac sam,tam dostajesz oryginal aktu urodzenia i potrzebna Ci ilosc kopii
:ico_olaboga: teraz musze pomyslec ile ja tego bede potrzebowala :/

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 wrz 2008, 17:45

witam

jejku ja nawet nie mam czasu do Was wejsc z Wami poklikac :ico_placzek: :ico_placzek:
nawet sniadania nie mam kiedy zjesc, musze doprowadzic mieszkanko do ladu po tygodniowej nieobecnosci, prania bylo tyle, ze nie mialam gdzie wieszac :ico_szoking: ale mam nadzieje, ze jakos po niedzieli bede mogla choc na troche do Was zagoscic na dluzej.

U mnie z karmieniem juz ok, maly tak ciagnie, ze nie moge od cyca go oderwac a ja mam coraz wiecej pokarmu, nawet brodawki juz tak mnie nie bola i sie ciesze bo plakac mozna bylo z bolu.

mmarta kochana trzymam kciuki za Ciebie, oby corcia chciala szybciutko wyjsc :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość