leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

08 gru 2010, 11:14

hejka
jeśli nie macie nic przeciwko, to ja chętnie bym się tym zajęła :-)
pewnie :ico_brawa_01:

ja zdawałam jak był jeszcze plac bardziej rozbudowany
no ja w tamtym roku w PL na luku oblalam :ico_puknij:
a tutaj fajnie ze placu nie ma, i nawet jak w trakcie egzaminu cos mi nie tak pojdzie to jade do konca :ico_oczko:

Dzisiaj już normalna, czyli dobra noc, ani razu nie wstawałam do Wiki
super :ico_brawa_01:



ja musialam pare razy wstawac bo Marcel mi goraczkuje :ico_chory: wieczorem mial tylko 37,8 myslalam ze to moze na zeby, ale temp rosla :ico_noniewiem:
dostal czopka i na szczescie ladnie spal
ale rano znowu 39 :ico_olaboga:
mam nadzieje ze nic z tego sie nie rozwinie, ogolnie pogodny jest i buszuje jak zwykle :ico_oczko:


mezu pojechal do pracy
ja zupe tez juz mam ugotowana, mieszkanie odkurzone, jak maly pojdzie na drzemke to pomyje podlogi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

08 gru 2010, 11:18

[center]Wszystkiego najlepszego dla Justynki :-D
Dużo zdrówka, radości
i wiele pozytywnych wrażeń z odrywania świata :-D


Obrazek[/center]

[ Dodano: 2010-12-08, 10:21 ]
a tutaj fajnie ze placu nie ma, i nawet jak w trakcie egzaminu cos mi nie tak pojdzie to jade do konca :ico_oczko:
a to super :-) Będziemy mocnej trzymać kciuki, to się na pewno uda następnym razem :ico_sorki:
Marcel mi goraczkuje :ico_chory:
oj, niedobrze :ico_noniewiem: Zdrówka dla Marcelka :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

08 gru 2010, 11:22

a wlasnie dzisiaj Justynki urodziny :-D

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2010-12-08, 10:23 ]
Będziemy mocnej trzymać kciuki, to się na pewno uda następnym razem
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

08 gru 2010, 11:43

Obrazek


Sto lat!!!


Ja prawo jazdy zdawałam 4 razy... a wszystko z nerwów... teraz po 2 latach przerwy w jeździe znów boję się jeździć, chyba się do tego nie nadaję. Wiosną muszę się zmusić, bo teraz na pewno nie wyjadę

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

08 gru 2010, 12:55

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO JUSTYNKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja na prawko dawałam sobie 3 podejścia i miałam odpuścić :-D ale udalo sie za pierwszym, a juz planowalam kolejny
Wiosną muszę się zmusić, bo teraz na pewno nie wyjadę
ja tez jeszcze na sniegu nie jeździlam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

08 gru 2010, 16:25

Ogromne gratulacje i usciski dla Justynki!!! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
inia1985 napisał/a:
Dzisiaj już normalna, czyli dobra noc, ani razu nie wstawałam do Wiki
gratuluje nocki, oby tak dalej :ico_oczko:
mam nadzieje ze nic z tego sie nie rozwinie, ogolnie pogodny jest i buszuje jak zwykle
oby to rzeczywiscie byly tylko zabki :ico_sorki:
inia1985, a jak tam sprawa sanek? nasze dzisiaj dotarly, na razie zostaly wyprobowane na sucho, w mieszkaniu, bo sniego zostalo jedynie troche na trawie, trzeba bedzie poczekac na kolejne jego opady... ale Kiara i tak zadowolona :ico_haha_01:

Maz pojechal po tesciowa, a ja zabralam dziewczyny na spacer, podczas ktorego Kiara usnela (chyba po raz pierwszy od miesiecy zasnela na spacerku) i jeszcze sobie spi :-D

[ Dodano: 2010-12-08, 15:38 ]
za szybko sie pochwalilam, bo w chwile po napisaniu posta Kiarcik wstala :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

08 gru 2010, 16:58

witajcie,

Najpierw opiszę co się u nas wczoraj wydażyło. Dawno nie przeżyłam takiego koszmaru.

Rano przy śniadaniu zauważyłam że małemu puchnie szyja z prawej strony.
Pojechaliśmy do medi. Pani dr stwierdziła świnkę albo zapalenie węzłów chłonnych. Skierowała nas do szpitala dziecięcego na Wolskiej żeby natychmiast zrobić usg i morfologię bo sprawa jest pilna a u nich aparat był dostępny od 17...

Pojechaliśmy kolejka była nie wielka ale co chwilę dojeżdżały małe kilku m-czne dzieci i wchodziły bez kolejki. Nie miałam nic do jedzenia dla Piotrusia bo na świstku mieliśmy wypisane że badanie trzeba przeprowadzić natyczmiast...ale kazali nam czekać jak wszystkim.

PO ok 3, 4 godzinach dostaliśmy się do przychodni. Pani dr zbadała syna...zbadała to za wiele powiedziane...miała studentów którym pokazywała gdzie Piotruś ma jakie narządy...a Piotruś darł się w niebogłosy...po czy stwierdziła że nie mają apatratu usg :ico_szoking:
żę mamy jechać na Niekłańską, tam poczekać w kolejce i zrobić usg a wcześniej oni pobiorą krew i mamy czekać na wynik. Potem mamy wrócić i czekać na konsultację hirurga bo to jest guz i jest do wycięcia...

Walnęłam drzwiami i wyszłam...małego tak badała że jednoczenie gadała z inną lekarką o innym pacjęcie, przez tel i ze studentami...podrapała go bo się wyrywał...koszmar.

Pojechaliśmy do prv szpitala medicover...tam zrobili badanie usg i pobrali krew. Okazało się że to zapalenie ślinianki przy żychwie...albo łapał od kogoś albo zadrapał paluszkiem... nie trzeba nic ciąć... dostaliśmy lek i jeśli po4 dniach nie zejdzie to dopiero do cięcia. Zupełnie inne podejśćie...delikatnie się z nim obchodzili, pomagali nam, dostał mały misia, pielęgniarki mega spokojne, jak się mały denerwował, bał to mówiły żebym przystawiła do piersi i ponownie spróbujemy itp...

Przeżyłam koszmar...jak mi ta krowa w szpitalu powiedziała że to jest guz i że trzeba ciąć...serce mi stanęło :ico_placzek:
Nie wiadomo jak to się skończy ale sam sposób przekazania mi tego w medi sprawił że jestem spokojniejsza...że się tego zabiegu nie boję...

ehh dziś czuję się potwornie a mały w dobrym stanie jest.

[ Dodano: 2010-12-08, 15:59 ]
wszystkiego naj i przede wszystkim zdrowia życzę Justynce.
Dalej nie doczytam wybaczcie ale nie mam sił :ico_noniewiem:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

08 gru 2010, 17:08

inia1985 napisał/a:
jeśli nie macie nic przeciwko, to ja chętnie bym się tym zajęła :-)
pewnie :ico_brawa_01:
jestem jak najbardziej za :ico_oczko:
cos mi nie tak pojdzie to jade do konca :ico_oczko:
trzymamy kiuki&&&
Marcel mi goraczkuje
zdrowka dla chorowitka :ico_sorki:
Kiara i tak zadowolona :ico_haha_01:
to fajnie :ico_oczko:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Justynki :ico_brawa_01:
Dawno nie przeżyłam takiego koszmaru.
:ico_szoking: :ico_szoking: co za ludzie :ico_olaboga: nienawidze takich lekarzy bez serca i rozumu :ico_zly: trzymam kciuki zeby z Piotrusiem bylo juz dobrze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

08 gru 2010, 17:24

Witajcie

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: od Justynki dla forumowych ciotek :-D

Dziękujemy bardzo za życzenia i wszelkie miłe słowa :ico_sorki: :ico_sorki:

Z moją nogą na szczęście lepiej. Ale co się wczoraj nadenerwowałam to moje :ico_zly: Najpierw musiałam wziąć ze swojej przychodni skierowanie do poradni chirurgiczno-ortopedycznej, a gdy wreszcie do niej dotarłam nie chcieli mnie przyjąć, bo nie miałam pieczątki z zakładu pracy, albo zaświadczenia że jestem na urlopie wychowawczym. oczywiście nic takiego nie miałam. Mąż poszedł do sekretariatu i tam napisał oświadczenie, a ja w międzyczasie musiałam zadzwonić do pracy by przesłali faxem wymagany dokument. Po długim czasie nareszcie dostałam się do lekarza, okazało się że to "tylko" zwichnięcie. Mam 2 tygodnie nosić bandaż elastyczny i robić okłady z altacetu :ico_sorki: Całe szczęście tylko tak się skończyło :ico_sorki: :ico_sorki:

anusiek, to co przeżyłaś to istny horror, normalnie nóż się w kieszeni otwiera :ico_zly: :ico_zly: Oby Piotruś szybciutko wyzdrowiał i żadne chirurgiczne zabiegi nie były konieczne :ico_sorki:

Co do przeniesienia wątku na roczniaki, to poczekajmy do stycznia, jak większość maluszków skończy roczek. Jestem jednak zdania że lepiej otworzyć nowy watek, bo barbapuppa od dawna do nas nie zagląda i lepiej by kto inny zajął się wątkiem. Jestem jak najbardziej za, by tą osobą była Inia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

leona, współczuję z powodu egzaminu, zobaczysz, następnym razem będzie lepiej :ico_sorki:

Wybaczcie że wpadam tylko na chwilę, ale jutro postaram się nadrobić zaległości :ico_sorki:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

08 gru 2010, 17:55

okazało się że to "tylko" zwichnięcie
:ico_sorki: trzymaj sie zalecen i oby szybko bol przeszedl :ico_sorki:
lepiej otworzyć nowy watek, bo barbapuppa od dawna do nas nie zagląda i lepiej by kto inny zajął się wątkiem. Jestem jak najbardziej za, by tą osobą była Inia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no to w styczniu proszę Inię o otwrcie nowego wątku na roczniakach a ten wtedy zamknę i zostawię odnośnik :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość