Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 wrz 2008, 18:56

Pati Erik ma juz 6 dni!!!! SZOK :ico_szoking: mm nadzieje ze wrocisz do ns szybko :ico_sorki: i super ze maly tak ladnie Ci je a Ty miewasz sie dobrze :ico_brawa_01:
mmarta kochana trzymam kciuki za Ciebie, oby corcia chciala szybciutko wyjsc
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dziekuje Ci bardzo

dziewczyny Adia napisala mi eske-pozdrawia Was wszystkie bardzo serdecznie!!!!!Pytala sie co u dzieciaczkow i powiedzialam ze Ericzek ma dlugie czarne wloski a Miszki coreczka juz ma wychodne w sukienkach :-D
ona czuje sie co raz lepiej i maly zaczol ladnie jesc :ico_brawa_01:

Agusia1982 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bardzo bysmy chcialy poznac Twojego synka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: kiedy nam go pokarzesz?????? :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

25 wrz 2008, 19:49

dziewczyny Adia napisala mi eske-pozdrawia Was wszystkie bardzo serdecznie
Super-dziekujemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Juz sie nie moge jej doczekac,zdjecia zobaczymy :ico_sorki:
U mnie z karmieniem juz ok, maly tak ciagnie, ze nie moge od cyca go oderwac a ja mam coraz wiecej pokarmu, nawet brodawki juz tak mnie nie bola i sie ciesze bo plakac mozna bylo z bolu.
Tylko ja mam taki problem z pokarmem,zreszta tak jak mowilam przed porodem.Wiedzialam ze tak bedzie ,karmie z obu cyckow i natychmias po mala dostaje butelke :ico_olaboga: Zastanawiam sie czy to ma sens,bo strasznie mnie to meczy :ico_placzek: Albo cycek albo butelka do cholery :ico_noniewiem:
kiedy nam go pokarzesz??????
No wlasnie :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 wrz 2008, 20:55

Albo cycek albo butelka do cholery
Miszka zgadzam sie z Toba :-) chyba bedziesz musiala podjac decyzje bo sie zajedziesz przez to karmienie i myslenie...wiadomo ze kazdy chce karmic...ale nie kazdy moze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

25 wrz 2008, 23:44

witam,ja właśnie po karmieniu,więc mały pośpi teraz ok.3 godzinek ale on jest łakomczuch cały czas by jadł!!! ale to takie cudne,a cyce to mam jak nadmuchane balony :ico_brawa_01: :ico_haha_02: troche bolą ale ból jest znośny,dostalam w szpitalu dobrą maść na te poranione brodawki i pomaga,bo ja sobie z polski przywiozłam tą maltan czy jakos tak ale nie zbyt mi pomagała,wklejam fotki ,narazie to jeszcze te ze szpitala,musze teraz popstykac w domu bo nawet jeszcze nie robilismy,kurde nie moge sie cos pozbierac,nie mam na nic czasu,dobra koncze i spadam spac,bo jestem padnięta,i jeszcze bolą mnie cos nogi i wogóle jedną mam caly czas spuchniętą i nie moge na nią chodzić,ok,daje fotki! pozdrawiam pa![url=http://]to nasz skarb!!![/url] http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d0d ... 57057.html
a to dwa nasze skarby!
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fd1 ... 3d2d6.html

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 wrz 2008, 05:34

Agusia1982 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cudenka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja juz chce moje :ico_placzek:
jeszcze bolą mnie cos nogi i wogóle jedną mam caly czas spuchniętą i nie moge na nią chodzić,
czytalam ze moze nawet schodzic do 6 tyg :ico_szoking: ale najczesciej 2 tyg po porodzie jest juz ok :ico_sorki:
a ja wstalam bo mnie bol brzucha obudzil :ico_szoking:
i myslalam ze moze rodze :-D nawet mialam skurcze co 4 minuty od razu :ico_oczko: ale niestety zjadlam skibeczke chlebka i sie okazalo ze to byly skurcze zaladka z glodu :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
tak wiec witam wczesnym rankiem :ico_ciezarowka:
wczoraj zrobilam ten prysznic 2 razy no i ten 2 to wieczorem wiec juz na serio myslalm ze rodze :ico_placzek: ale niestety nie podzialalo siostra mnie wczoraj dobila jak ja jej zdjecia brzucha pokazalam-ze jak mam tak wysoko to nic na mnie nie podziala i na 100% jeszcze nie urodze :ico_placzek: -nie ma to jak pomoc rodziny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

26 wrz 2008, 08:04

witam :-)

marta faktycznie ,dopiero lukłam na zjęcie ,masz wysoko ten brzuch siostra ma racje ,jeszcze nie szykuj sie do porodu :ico_olaboga: ale widze ,że ci pomału schodzi w dół ,pewnie z jakis tydzien pochodzisz :ico_olaboga: współczuje

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 wrz 2008, 09:20

ale widze ,że ci pomału schodzi w dół ,pewnie z jakis tydzien pochodzisz współczuje
:ico_olaboga: no wiedzialam :ico_noniewiem: ale dobrze ze chociaz powiedzialas ze pomalu schodzi bo mi soe wydaje ze nic a nic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

26 wrz 2008, 10:52

Hejka!miszka, rzeczywiscie meczysz sie tym karmieniem może lepiej sobie darowc jak masz cierpiec?A niunia i tak cudnie rosnie moze butla dla niej lepsza ? musisz sie zastanowic co dla was lepsze ?Powodzonka
Agusia1982, zazdroszce ci ze tak masz fajnie z tym karmieniem ze tyle dzidziolek spi po jedzonku, cudnie :ico_oczko: Foteczki obejzalam i sa przesliczniusie :ico_brawa_01: cudenka :-D
mmarta81, kochana czekamy wiec cierpliwie dalej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 wrz 2008, 12:27

Witam

wpadlam na chwilke bo maly spi ale pewnie zaraz wstanie bo pora karmienia :-D
Stawiam :ico_tort: bo dzis moj synek konczy tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mmarta kochana a ja myslalam, ze juz moze tulisz swoja Igusie, ale nie martw sie juz niedlugo na pewno bedzie z Wami :-)

miszka to faktycznie u Ciebie problem, ja chyba bym przeszla na butelke, ale wiadomo kobieta chce karmic, ale jak piszesz, ze mala sie nie jada i musisz zaraz butle robic to nie wiem, kurcze decyzja jest trudna, a moze kochana ona slabo ciagnie i dlatego sie nie najada, a odciagasz mleko???? Moze sprobuj odciagnac i daj jej swoje mleko w butelce i zobaczysz :ico_noniewiem:

Agusia1982, sliczny synek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

26 wrz 2008, 12:43

wklejam fotki ,narazie to jeszcze te ze szpitala,
No przecudny ten Twoj maluszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
czytalam ze moze nawet schodzic do 6 tyg ale najczesciej 2 tyg po porodzie jest juz ok
Tak mi powiedziala polozna,ale dzis obudzilam sie juz ze swoimi stopami i w sumie 9 kilo lzejsza od ostatniego wazenia w ciazy :ico_brawa_01: Gruba jestem jak slon ,ale jednak 9 kilo to spore odciazenie dla organizmu i czuje sie o niebo lepiej :ico_brawa_01:
jak ja jej zdjecia brzucha pokazalam-ze jak mam tak wysoko to nic na mnie nie podziala i na 100% jeszcze nie urodze
Wez nie sluchaj glupot Martus,mi brzuch opadl w trakcie porodu ,do konca mialam dosc wysoko,w zyciu bym nie wpadla ze tego dnia urodze :ico_noniewiem:
miszka, rzeczywiscie meczysz sie tym karmieniem może lepiej sobie darowc jak masz cierpiec?
Jeszcze nie skapitulowalam,robie co moge,ale postanowilam ze do poniedzialku czas podjac decyzje i jezeli tak bedzie dalej w "kryzysie mleka" ja odstawie,bo co zrobic...
Moze sprobuj odciagnac i daj jej swoje mleko w butelce i zobaczysz
Boje sie ze ja juz calkiem do butli przyzwyczaje,wiesz.Normalnie nie wiem co robic,ale tak jak mowie do poniedzialku poczekam,ona zacznie 3 tydzien,ja bede miala mniej mleka ,bedzie latwiej odstawic.Albo sie unormuje z cycem:ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość