Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

29 sie 2008, 20:04

Co tu tak puściutko wiczorkiem, ja właśnie szykuję kąpanie małemu i spaćko.

A w samochodzie padł akumulator aż do tego stopnia że trzebabyło nowy kupić :ico_olaboga: (no rodzinne za 5 misięcy by poszło :ico_oczko: )

Nam pobierają z żyły bo pewnie inaczej nie umieją, sprzętu nie mają może, a można tak dużo z paluszka pobrać? bo u nas to w sumie spodo badań muszą porobić i ja się nie znam :ico_noniewiem:

Dobra lecę robić kaszkę i sykować spanko,i dzisiaj napewno zakładam śpiochy żeby mu się pieluchy nie umyślało odpinać :ico_oczko:

I miałam się spytać ile razy Wam dzieiciaczki w dzień śpią? Bo Arturkowi już trzeci dzień się przestawiło i śpi dwa razy po dwie godzinki

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

29 sie 2008, 20:10

byleby myć na noc woda, bo chodzi o to że jest taki składnikj śliny który czysci troszke zeby ale tylko w dzien. w nocy jest go za mało w ślinie żeby chronic dobrze ząbki przed próchnicą.
już o tym też pisałam...

marcia_pod pisze:a myję Krzysiowi wodą i taką szczoteczką na palec silikonową, bo nia wiem na pewno że dobrze umyje. myje mu w kąpieli jak jestesmy i po każdym karmieniu w nocy tez wodą mineralną co mam koło łóżka.
my robimy tak samo, ale nie pomyślałam, żeby po nocnym karmieniu myć, a to przecież też ważne :ico_szoking:

my znowu wyszliśmy na dwór i nas deszcz zastał-co za pogoda dzisiaj...

Renia ale sytuacja :ico_haha_01:

wiecie co, mój syn się tak przyzwyczaił do siedzenia z otwartą budą, że jak w deszcz mu ją zamknę to się za nią wychyla i gryzie ten pałąk z przodu, w naszym wózku jest obleczony folią i Gabriel tą folię tak pogryzł, że dziury są :ico_olaboga: a mało tego, ten materiał, który się na pałąk nawleka-to co jest między nogami bobasa też pogryzł i takie frędzle wiszą :ico_noniewiem:

Gabryli na huśtawce
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-29, 20:14 ]
Gabriel zwykle wstaje o 6, około 8 zasypia na 40-60 minut, później koło południa kolejne 40-60, i między 15-16 też zasypia na około godzinę, a później po kąpieli koło 19.30 na dobranoc... Jak się obudzi ten ostatni raz po drzemce, koło 16.30-17 to aż do kąpania spacerujemy, ale dziś była taka pogoda, że się nie dało, tylko godzinę byliśmy na dworze wieczorem... nie wyobrażam sobie co będzie zimą kiedy już koło 16 jest ciemno :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 sie 2008, 20:41

Renia, to nieźle z tym autem, dobrze, że z małym wszystko OK, ale co się nabiegałaś to Twoje.
marcia_pod pisze:bo żelazo sie wchłania tylko przy udziale trej witaminy - inaczej całe żelazo wydali z kupka i nici z leczenia!

Dzięki za informacje, mam jej podawać cebion multi, tam jest witamina C, a oprócz tego w jedzonku :-)
marcia_pod pisze:ja myję Krzysiowi wodą i taką szczoteczką na palec silikonową, bo nia wiem na pewno że dobrze umyje.

Też taką kupiłam i zaczynamy myć :-)
Renia0601 pisze:A w samochodzie padł akumulator aż do tego stopnia że trzebabyło nowy kupić :ico_olaboga: (no rodzinne za 5 misięcy by poszło :ico_oczko: )

Znam ten ból, nam też niedawno padł na amen :-(
Renia0601 pisze:a można tak dużo z paluszka pobrać?

Pewnie, że można, Uli krew też pobierali z paluszka, taką wielką igłą jej dziurę zrobili i ta pielęgniarka tak ściskała jej paluszek i dużo krewki leciało, ale Ulek trochę płakała.
Renia0601 pisze:I miałam się spytać ile razy Wam dzieiciaczki w dzień śpią? Bo Arturkowi już trzeci dzień się przestawiło i śpi dwa razy po dwie godzinki

To fajnie śpi, możesz coś porobić, Ula różnie od pół godziny do dwóch godzin nawet, jak koło niej leżę, najczęściej śpi rano około 10, później około 14, 15 i jak chodzimy na spacerek to też zasypia.
Fintifluszka pisze:my robimy tak samo, ale nie pomyślałam, żeby po nocnym karmieniu myć, a to przecież też ważne :ico_szoking:

No tak, bardzo, ale zastanawiam się czy to małej nie rozbudzi... zresztą szczerze mówiąc, ja w nocy wszystko robię przez sen i jak najszybciej chcę zasnąć.
Fintifluszka pisze:co za pogoda dzisiaj...

Fatalna, ja niedawno wróciłam z Borowej, gdzie byłam zobaczyć jaki dom moja kuzynka z mężem postawili i w drodze powrotnej straszna ulewa mnie dorwała, źle się jedzie i przegapiłam fotoradar :ico_puknij: , mam nadzieję, że nie przekroczyłam prędkości i nie będzie z tego żadnego mandatu :ico_noniewiem: .
Gabriel tą folię tak pogryzł, że dziury są :ico_olaboga: a mało tego, ten materiał, który się na pałąk nawleka-to co jest między nogami bobasa też pogryzł i takie frędzle wiszą :ico_noniewiem:

:ico_szoking: Ale głodzisz tego swojego synalka :ico_smiechbig:

Wogóle, to dzięki dziewczyny za pomocne odpowiedzi na moje 3 pytania, Justyna, a nie masz uczucia, że tego pokarmu masz mało? W sumie to Ula też w dzień je mniej, bo tylko chwilę possa i koniec, a za to w nocy i nad ranem ma okropnie wilczy apetyt i wtedy ssie i ssie i się zastanawiam czy jej to wystarcza.

Miałam jeszcze napisać, że Renia wstawiła super zdjęcie w awatara, a Gabryś na huśtawce wygląda bardzo dorośle.

Dobra dziewczynki, ja się żegnam na razie, muszę jeszcze doprowadzić się do bóstwa (zadbać o kosmetykę paznokci i brwi), bo jutro idziemy na weselicho, a rano będzie milion spraw i za mało czasu. Bierzemy ze sobą Ulę, ciekawe jak to wytrzyma...
Dobrej nocki kochane :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 sie 2008, 21:34

Witam sie wieczorkiem moja niunia spi co sie jej zdarzylo pierwszy raz od kilku dni

fajnie macie ze wasze dzieciaki spia po 3 razy u nas majka wstaje ok 7 zasypia ok 10lub 11, na ok 1h lub 1,5h pozniej ok 15 tez na godzinke lub 1,5 no i zasypia na noc jak wcesniej pisalam ok 21 lub nawet ok 23 i potrafi do 23 byc na pelnych obrotach

ja tez zaczelam myc niuni te dwa zabki ale tylko woda jak poszlam do apteki to mi powidzieli ze pasty nie ma dla takich maluskzow a szczoteczka mogloby ja bolec bo inne zeby jej wychodza wogole powiedzial ze nie trzeba myc jeszcze :ico_olaboga:

ciekawe co tam u marioli i amelki bo sie nie odzywa pisalam do niej ale nic nie daje znac

zachwilke ide ogladac kolejny fim bolywoodzki ogladam tylko wieczorem jak maz juz spi

a i musze sie jeszcze pochwalic kolejny kilogram zrzucony

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

30 sie 2008, 08:01

Witamy z ranka, dzisiaj nocka spokojniejsza, znaczy mniej razy się prebudzał Arturek w nocy. Dzisiaj tatuś jest w domu więc wkońcu sobie wszystko na błysk poprzątam myślę.

pinko pisze:Renia wstawiła super zdjęcie w awatara

a dziękuję bardzo :ico_sorki:

iwona83 pisze:a i musze sie jeszcze pochwalic kolejny kilogram zrzucony

no to gratulacje ogromne :ico_brawa_01:

pinko pisze:
Cytat:
Gabriel tą folię tak pogryzł, że dziury są a mało tego, ten materiał, który się na pałąk nawleka-to co jest między nogami bobasa też pogryzł i takie frędzle wiszą

Ale głodzisz tego swojego synalka


hehe no nic więcej nie trzeba dodawać :ico_oczko: a swoją drogą Artur też tak gryzie tą rączkę przed nim ale nie pogryzł do tego stopnia

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

30 sie 2008, 08:03

Dzień Dobry w sobotni poranek :-)
Stawiam :ico_kawa: i :ico_tort: dla osłody. Nocka była ciężka, Ula obudziła mnie ok. 2 w nocy, dałam jej cyca, a Ona po zjedzeniu chop na czworaka i gada, bije mnie, szczypie, tak mnie wpieniła, że musiałam wstać z łóżka. Jak się uspokoiłam wzięłam ją na ręce i dałam drugiego cyca, ale dalej nie chciała spać i zasnęła dopiero po 4. Wykończyła mnie tym bardzo. Nie wiem co jej się poprzestawiało, bo to już kolejny raz, ale poprzednio zasypiała po pół godzinie.
iwona83 pisze:ciekawe co tam u marioli i amelki

No właśnie, mam nadzieję, że z Amelką wszystko dobrze. Daj znać jak coś będziesz wiedzieć.
iwona83 pisze:a i musze sie jeszcze pochwalic kolejny kilogram zrzucony

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
iwona83 pisze:zachwilke ide ogladac kolejny fim bolywoodzki ogladam tylko wieczorem jak maz juz spi

To pewnie niewyspana chodzisz, a masz film kuch kuch hota hai (pol. coś sie dzieje)? Jest super, porównywalny do czasem słońce, albo film "nigdy nie mów żegnaj", ma piękną muzykę i też jest super.
Uciekam, dziś już pewnie nie zajrzę, bo idziemy na 15 na wesele.
Miłego dzionka kobitki i buziaki :-)

I wszystkiego najlepszego dla najmłodszej Martynki, która kończy dziś 7 miesiączek :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-08-30, 08:05 ]
Renia, wyprzedziłaś mnie minimalnie :-D

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

30 sie 2008, 08:50

hey dziewczynki.

ja dzis do bani Krzysiu jadł w nocy 4 razy - masakra nie wiem co mu sie porobiło.
jeszcze jakby tego było mało to poszłam spac o 24 a on o 7.15 juz mnie szarpał za włosy zebym wstała -ufffffff




100 Lat dla Martynki!!!!!!!!! :ico_buziaczki_big:

Iwona gratulacje!!!!

mi zostały jeszcze dwa zeby ważyc jak przed ciążą, ale chciałabym tak z 5 zrzucic łącznie


idziemy na sniadanko
Krzysiu kaszka a ja płatki z mlekiem

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 sie 2008, 08:53

Czesc

widze ze juz dziewczyny powstawaly

u Marioli dalej nie wiem co sie dzieje nie daje znaku

pinko pisze:To pewnie niewyspana chodzisz, a masz film kuch kuch hota hai (pol. coś sie dzieje)? Jest super, porównywalny do czasem słońce, albo film "nigdy nie mów żegnaj", ma piękną muzykę i też jest super.


troszke niewyspana no ale co tam :ico_oczko: ogladam tylko po polowie wiec rozkladam na dwa dni a tych filmow akurat nie mam zapytam kolezanki a jak nie to sobie sciagne bo mnie bardzo wciaglo i dodam ze moja mame tez :ico_noniewiem:

pinko pisze:Uciekam, dziś już pewnie nie zajrzę, bo idziemy na 15 na wesele.


zycze udanej zabawy

[ Dodano: 2008-08-30, 08:56 ]
marcia_pod pisze:mi zostały jeszcze dwa zeby ważyc jak przed ciążą, ale chciałabym tak z 5 zrzucic łącznie


mi zostalo 4 a chcialabym z 10

zapomnialam

Wszystkiego Najlepszego dla Martynki :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 sie 2008, 09:19

cześć dziewczyny

Pinko na pewno nie mam tyle pokarmu co wcześniej, ale wydaje mi się, że to normalne, bo nasze dzieci już powinny jeść wiele innych rzeczy niż pierś... najlepszym dowodem na to jest fakt, że Uli może nie starczać to co się w nich mieści :ico_oczko: nie powinnaś się tym chyba martwić :ico_noniewiem:

Baw się dobrze na weselu.

marcia_pod pisze:idziemy na sniadanko
Krzysiu kaszka a ja płatki z mlekiem

to dokładnie tak jak u nas co rano...

Iwona gratuluję udanej walki z kilogramami... Ja przec iążą ważyłam jakieś 52 kilo, ale nie wyglądałam za dobrze, wydaje mi się, że byłam zbyt koścista i piersi były małe przez to jak nigdy, jakbym straciła jeszcze 3 do swoich standardowych 55 to byłoby fajnie, z resztą i obecna waga nie jest zła, ale wałeczki na brzuchu owszem :ico_oczko:

Kuba wczoraj o 7 wyszedł do pracy, wrócił o 19, o 23 znowu wyszedł o 4 położył się spać i o 7.15 wyszedł :ico_szoking: robi teraz 2 "etaty" bo mamy lekki dług zaciągnięty na wakacje i musimy wyjść na prostą...

[ Dodano: 2008-08-30, 09:19 ]
wszystkiego najlepszego dla Martynki!!! :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

30 sie 2008, 09:41

ja tylko na chwilke z AMELKA LEPIEJ NIE MIAALAM KOMP I DLATEGO NIE PISALAM

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość