Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 cze 2007, 22:54

cześć dziewczynki
Mój księciunio miał dzisiaj dobry dzień co mnie bardzo cieszy bo od razu dzionek pogodniejszy...
Aginka trzymamy kciuki za CV i za jutrzejsze interview :one:
Ooo Kaolcia do nas wdepnęła... :ico_brawa_01: dla Nicolci za zębolki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

25 cze 2007, 08:52

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dl Nicoli Kaoli..dzis wielkie dzięn..pierwsze urodzinki...zyczymy ci z Mateuszkiem abyś zawsze była radosna i uśmiechnięta!!!!!!i zawsze szczęsliwa!!!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:


i dla Nicolki Kristi :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: za skńczone 11 miesięcy...już za miesiąc wilki dzien!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

25 cze 2007, 10:44

Obrazek

Dla Nicoli na pierwszy roczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
życzę Ci Kolorowych snów, uśmiechu od ucha do ucha, pięknych bajek na dobranoc, własnego psa i kota, co dzień nowych przygód, butów siedmiomilowych, gwiazdki z nieba, wspaniałych przyjaciół, i wesołej rodzinki

buziaki od Adusi i jej mamusi :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-06-25, 10:45 ]
buziaki i brawa dla Nicoli Kristi za 11 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

25 cze 2007, 11:15

czesc baboski ja tylko na chwile
po pierwsze wszystkiego naj nja nja dla naszych solenizantow :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki:
my poprosimy o zmiany w tabelos (nawet nie wiem kto sie tym zajmuje :ico_wstydzioch: ) waga 11,5 zebolki 10 !!! wzrost jakies 86cm
pozdrawiam was wszystkie moze wieczorem mi sie uda doczytac
aha mam prosbe trzymajcie kciuki lece dzisiaj na rozmowe w sprawie pracy

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

25 cze 2007, 13:00

Dzien dobry
Ja dzisiaj od rana pracowita jestem :ico_oczko: Skosilam juz trawe na gorze naszego ogrodka zostalo jeszcze na dole ale niewiem czy mi sie uda skosic bo zapowiadaja burze...
Tak to pozatym to u nas ok,Dziekujemy z Nicolcia za zyczonka na 11 miesiaczkow mile to ze pamietalyscie :ico_brawa_01: Juz za miesiac ma moj maly skarbek roczek to niemozliwe i to za szybko ucieka ten czas.. Ale tak to juz jest,ze dzieci rosna szybko wazne ze malutka jest zdrowa i sie super i szczesliwie rozwija :ico_brawa_01:
Pozatym wczoraj poklocilam sie z tesciem.. :ico_zly: Bo chcial mi mowic co mam robic,to znaczy mnie ustawiac i ja sie nie dalam :ico_nienie: tym bardziej ze tesc byl juz pijany.. Poszlismy do nich na chwilke i to ja chcialam.. bo sobie chcialam pograc w strzelanie no i pogralam ale najpierw bylismy troche na ogrodku u nich.. i wogule zaluje strasznie ze tam poszlismy maz niechcial tam do nich isc tylko ja chcialam sobie postrzelac pograc ale niestety tesc zdazyl mnie doszczetnie wkorzyc i tak wyszlo jak wyszlo.. Oh nie pojde juz do nich jak nie bede musiala bo to bez sensu jest.. :ico_noniewiem: Ok wyzalilam sie :ico_oczko: Teraz troche odpoczywam a potem jak sie malutka obudzi bo zasnela przed 12 00 to skosze dalej trawe jak nie zacznie padac .. :ico_olaboga:

Iza dokladnie masz racje w domku tez moze byc przyjemnie... chyba my tez zostaniemy tym razem w domku .. za kazdym razem mala nie musimy dawac do tesciow o :ico_nienie: Zrobie tez jakas ladna kolacje przy swiecach itd.. i tez bedzie ciekawie :ico_brawa_01:

Wszystkiego pieknego w dniu twojego roczku Nicola duzo szczescia,zdrowka i milosci i radosci i buziaczki ogromne wszystkiego Najlepszego :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_prezent: zycza ci Kristi z coreczka Nicole

Maggie ciekawie ma Antos z tymi zabkami kazdy zabek w inne swieto chocby tak to bylo swieto ze ksieciunkowi zabek wyszedl :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Zajrze do was pozniej buziaczki paa

Iwona,Aginka trzymam za was kciuki ze wam sie powiedzie i ze dostaniecie te prace ktore chcecie miec.. o rety za niedlugo to tu beda same pracujace mamusie.. tylko ja z nielicznych do pracy sie NIE wybieram.. :ico_oczko: :-D Miejcie ladny dzien papapa

[ Dodano: 2007-06-25, 13:16 ]
Ale cos chyba nie bedzie tak szybko padac mam nadzieje i moze uda mi sie skosic ta trawe jeszcze ale malutka ma dobre spanko a jaka jest dzisiaj grzeczna chyba wie ze ma juz 11 miesiecy o rety za miesiac wazny dzien juz sie ciesze ale ten czas i tak za szybko leci.. :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

25 cze 2007, 16:22

kaola, sto lat sto lat dla Nicoli. Ale minęło, prawda?
Kristi, buziaczki i uściski dla naszej jedenastomiesięcznej Nicole... To już za miesiąc pierwsza świeczka...

Muszę się pochwalić. Od wczoraj Kinga biega na 2 nóżkach po mieszkaniu jak przeciąg. W końcu się odważyła i zasuwa...A ja za nią...Taka matczyna asekuracja.
W sobotę Niunia udeżyła buzią o kant stołu i zalała się krwią... Wystraszyliśmy się z Grześkiem, że to ząbki. Całe szczęście rozcięła sobie "tylko" górną wargę. Jest troszkę opuchnięta, ale "do wesela się zagoi" :ico_haha_01:
Ja dziś czuję się fatalnie. Mam zawroty głowy, słabo mi i tylko czekam, kiedy G. wróci z pracy. A to będzie dopiero po 18 :ico_olaboga: .


iwonap, trzymam kciuki za Ciebie i za Aginkę.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

25 cze 2007, 16:50

I juz pani pracusiowa :-D jest z wami spowrotem :ico_brawa_01: :-D :-D Udalo mi sie cala trawe na ogrodku skosic i jestem z tego powodu bardzo zadowolona :ico_brawa_01: :597: :509: Pozatym tez sie pochwale moja kochana coreczka ze Nicolcia juz umie pic ze szklanki.. ja jej trzymam szklanke a ona pije i nic jej sie nie ulewa?? Nauczyla sie juz moja malutka dziewczynka super :ico_brawa_01: i pochwale sie jeszcze ze malutka dzisiaj jest tak pieknie grzeczna i jak sobie pieknie spijusia.. jestem pewna ze mala wie ze ma dzisiaj 11 miesiecy bo to normalnie jest szok jaka Nicole jest grzeczniusia ciesze sie :ico_brawa_01: Teraz sobie malutka znowu spi juz drugi raz dzisiaj a jak kosilam trawe to byla najpierw w swoim wozku a pozniej polozylam ja na kolderce i na trawce i sie bawila i byla spokojniusia i nie marudzila ok ja ide bo wlasnie mezus przyszedl z pracki i pewnie by cos zjadla hehe dobrze ze wczoraj ugotowalam rosolu to sobie zjemy i na drugie mamy ziemniaczek jajeczko kladzione i salatka ok buziaczki papapa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

25 cze 2007, 19:09

na początek
Najpiękniejsze życzenia dla naszych słodziutkich Nicolek
Dziewczynki - dla Was dużo zdrówka i uśmmiechi na co dzień

:ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki:

Aginka z Malwinką i Kapikiem

Ja jestem po rozmowie ..... wszystko OK ... tylko kasa mała .... jak uda mi się "coś" jeszcze wynegocjować .... przechodzę bez zastanowienia .... mówią że mogą nawet poczekać na mnie te 3 miesiące bo takie wypowiedzenie mnie obowiązuje w dotychczasowej pracy .... a wiecie ... ale jaja - właściciel tej firmy to mój były klient .... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

25 cze 2007, 20:57

hej dziewczyny jakie sa objawy rozyczki?

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 cze 2007, 21:46

[size=150]Nicolko Kochana[/size]
Wszystkiego naj naj naj zdrowia szczęścia, miłości, samych słonecznych dzionków i zawsze uśmiechu na Twojej ślicznej buziuńce :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Buziaczki dla Nicolci (KRISTI) na 11 miesiączek życia !

:ico_prezent:

[ Dodano: 2007-06-25, 21:56 ]
Dziewczynki trzymajcie jutro za mnie kciukaski...... :ico_sorki:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość