Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 wrz 2008, 10:44

Dzien dobry!
Bardzo mi przykro Martunia,ze Ty tutaj ciagle tkwisz :ico_placzek: Pomysl,ze to juz tylko godziny :ico_brawa_01: Bardzo krociutkie :ico_sorki:
A mozesz jeszcze raz wstawic jaki masz?Marta tez ma taki,albo??
Tak Marta ma bardzo podobny,juz Ci wklejam :-) Obrazek

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 wrz 2008, 11:06

Tak Marta ma bardzo podobny,juz Ci wklejam
bardzo podobny tylko pusty ciagle stoi :ico_placzek: a w Twoim taka sliczna Natalka :ico_brawa_01:
Pomysl,ze to juz tylko godziny
:ico_sorki: oby godziny oby nie tygodnie :ico_noniewiem:
Witam rankiem, w nocy bolal mnie brzuch az do krzyza,myslalam ze sie rozkreca,ale ustalo
wiecie co jak mnie cokolwiek boli to tylko w nocy :ico_noniewiem: dziwne to nie i tez tak z 2 lub 3 h i przechodzi

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 wrz 2008, 11:14

bardzo podobny tylko pusty ciagle stoi a w Twoim taka sliczna Natalka
Boze,tak bym chciala Ci pomoc jakos,ale nie potrafie :ico_placzek: Ale pomysl jaka to bedzie radosc jak po tak dlugim oczekiwaniu w koncu zobaczymy Igusie :ico_brawa_01: To najbardziej wyczekane malenstwo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

27 wrz 2008, 11:33

Dziekuje Miszka.Naprawde fajniutki ten koszyczek.JA tez upatrzylam ale na kolkach coby moc przewozic,poniewaz jakbym sciagala gore i stawiala na lozku to moj synus bylby za ciekawy,a tak to nie siegnie:-)

marta Nie zallamuj sie.Czesto tak bywa ze pierwzsa ciaze sie dlugo nosic.Moja znajoma urodzila 12dni po terminie.A brzuszkiem sie nie sugeruj.Widzisz,ja mialam bardzo nisko od 33tygodnia i do dzis nie urodzilam.
Pociesz sie ze na dniach wypelisz swoj koszyczek taka mala slicznotka:-) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

27 wrz 2008, 12:03

witam kochane to ja spowrotem :ico_placzek:
dziś mnie wypisali bo nic sie nie dzieje ( Antek się nie spieszy ) a potrzebowali miejsca w szpitalu i mnie wypisali , w czwatrek dostałm silnych bóli z prawej strony podobno wątroba i jeszcze miałm ból za mostkiem więc Jarek pojechał ze mną na pogotowie a tam posłali mnie na porodówke czujecie ja im mówie że jeszcze nie rodze tylko mnie strasznie boli a oni mnie na porodówke , pozwiedzałam poznałam położne i młodego pana doktora rozbawiłam ich do łez , troszke im tam porzygałam i zostawili mnie na obserwacje . nonono mnie boli z zastrzyków a do tego złapałam katar . W czwartek miałam robione Usg i mały waży 3350 g w piąek badał mnie pan dr i powiedził że już jest niby jakieś rozwarcie ( na palec ) i mały jakby coś już kombinował ale jeszcze to tylko próby :( powiem wam że od tego leżenia w szpitalu boli mnie cały kręgosłup a dotego spałam cały czas i miałam ciścnienie 130/ 100 normalnie szok .
Powiem wam że bardzo się ciesze ze skoro Antek nie chce wyjść to jestem w domku a nie musze siedzieć w szpitalu sama i myśleć co i kiedy .
mmarta81, chyba jednak musimy poczekać na nasze maluszki uparte :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 wrz 2008, 13:37

Pociesz sie ze na dniach wypelisz swoj koszyczek taka mala slicznotka:-)
:ico_sorki: oby bo jak nie to go przez okno wywale :ico_zly:
mmarta81, chyba jednak musimy poczekać na nasze maluszki uparte
moja to doslownie jak koza uparta :ico_zly: wiedzialam ze same zle cechy po tatusiu odzedziczy :ico_oczko:
Boze,tak bym chciala Ci pomoc jakos,ale nie potrafie
Miszka kochana jestes :ico_sorki: ale nic ani nikt mi nie pomoze dopiero jak ja przytule i zobacze ze jest cala i zdrowa to bedzie dobrze :ico_haha_02:
slonko :ico_sorki: w sumie to dobrze ze wrocilas do domu -szkoda tylko ze bez Antka-ale chodzi mi ze nie musialas zostac w szpitalu :ico_sorki: jesli sie nic nie dzieje

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

27 wrz 2008, 15:32

slonko w sumie to dobrze ze wrocilas do domu -szkoda tylko ze bez Antka-ale chodzi mi ze nie musialas zostac w szpitalu jesli sie nic nie dzieje
no masz racje ja się tam strasznie czułam nic tylko lezysz i myslisz a w koło połno szczęsliwych mamusiek , idzie złapać w doła . A w domku to się ciągle coś dzieje nie było mnie 2 dni a sprzątania mam za tydzien wolasnie się staram ogarnąc ten nieład niby Jarek sprzatał ale chyba mu nie wyszło (nie ma wprawy ) . Dziś pogoda jest piękna więc posiedziłam na słonku i nawet katar mi zniknoł apetyt dopisuje Antek sie bardzo cieszy kopie jak szalony a jak słyszy jak tata do niego mówi to normalnie brzuszek się tak rusza że nie umie wysiedzieć , normalnie same pozytywy z powrotu do domu .

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 wrz 2008, 16:30

dziewczyny a ten czop -to on jaki ma kolor?
Bo wiecie co zauwazylam taki dziwny sluz troche nie duzo (ale on wcale nie jest z krwia(a taki chyba powinien byc ten czop nie :/) tylko przezroczysty i sama nie wiem co to :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-09-27, 17:03 ]
Dziewczyny Adia dzisisj jedzie do domu :-D zdjeli jej szwy :ico_brawa_01: pisala ze czuje sie dobrze a maly ciagle je i robi duzo kupek :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

27 wrz 2008, 19:20

Dziewczyny Adia dzisisj jedzie do domu zdjeli jej szwy pisala ze czuje sie dobrze a maly ciagle je i robi duzo kupek
bardzo fajna wiadomośc nawet te kupki :-D :-D :-D
mmarta ja niestety ci nie powiem bo tjeszcze nie wiem w praktyce ale jeśli coś zaczyna się dziać to gratuluje :ico_brawa_01: choć niestety zostane z Antkiem na koniec :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 wrz 2008, 20:04

choć niestety zostane z Antkiem na koniec
:ico_noniewiem: nic sie specjalnego nie dzieje
nasmazylam tylko 12 kotletow w razie czego i wlosy wyprostowalam :ico_haha_01:
krzyz mnie pobolewa ale wiecie...te objawy takie do nonono ...niejednoznaczne :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość