Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

16 sty 2008, 10:42

witam
u nas nocka nawet ok,rano sie Macius obudzil i moj P wzial go przebral i sam nakarmil wiec ja 40min mamusia pospala dluzej teraz odkurzylam, umylam podlogi, wywalilam choinke, ogarnelam mieszkanko umlam sie i wlasnie zjadalm sniadanko a i zdjelam pranko i wstawilam nastepne ale huk roboty co???:):):)
dzis siedze w domu nie jade do mamy bo podobno synek mojej siostry jest chory :(
moze :ico_kawa: ktoras chce??? napwno sa chetne wiec prosze dla kazdego starczy :) :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
Gozdzik moj tez pije lezeczka`i udaje mi sie wcisnac ale najlepiej jakby pil z buteleczki bo tak sie oboje tylko meczymy:(

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

16 sty 2008, 10:56

masz racje to jest męczące jeszcze do tego Jula sie wygłupia łapie
mi łyżeczkę próbuje kopać w kubeczek który trzymam totalny szał ciał zawsze jest prawie cała mokra
no....no ale zaszalałaś ze sprzątankiem :-D
ja tez troszkę juz ogarnęłam chałpeczke prańko się mietoli
:ico_duzepranko: no to teraz czas na kawusie :-D

[ Dodano: 2008-01-16, 10:00 ]
ide postawić wode na kaszke

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

16 sty 2008, 11:20

a ja wstawilam nastepne pranko tamto zaraz rozwiesze,Macio spi ale pewno niedlugo sie obudzi a dzis bede sciagala ozdoby choinkowe :) bo u mnie jeszcze swiatecznie nie mialam czasu hihi
ladna pogoda u nas :) lece pa

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

16 sty 2008, 12:13

nic sie nie przejmuj u mnie tez choinka jeszcze stoi my będziemy rozbierać w weekend
a u nas pogoda sie zepsuła wiec nici ze spacerku Jula pojedzona zaraz powinna iść spać heheh żeby potem miała siłę jak jej koleżanka przyjdzie do psocenia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

16 sty 2008, 12:22

Witam wszystkie wyspane i niewyspane tak jak ja :ico_placzek:
Nocka okropna,pobudki chyba co 1,5h.A wogóle to jak wam wczoraj pisałam mały poszedł spać bez cycusia,ale o godz.22:30 obudził sie pograndził troszkę pocycał i zasnął,jak chciałam go odłozyć to rozryczał się i wstawał :ico_olaboga: niepomiogło lulanie nawet męża i tak siedzielismy do 1:30 i w końcu padł :ico_brawa_01: Ale pobudka była juz po 1h i tak do rana.Nawet chciałam go wziaść do nas do wyra ale co tam ,też porażka :ico_sorki: W koncu o 6 dałam mu troszkę panadolu ululałam i pospaliśmy do 7:30 :-) Także poprosze mega dużą kawusie :ico_haha_02: A tak na marginesie to wszystko byłoby git gdy by nie to,ze niby śpi,a jak go odkładam do łózeczka to ryk i wstaje :ico_placzek: :ico_placzek: Teraz też próbowałam go odłożyć do łózeczka bo niby spał,po czym powtórka z rozrywki i siedzi i wstaje i płacze :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: SORKI JUZ SIE NIE BęDę żALIć!!!!
Ostatnio zmieniony 16 sty 2008, 13:16 przez nana, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

16 sty 2008, 12:55

witajcie :-D

nocka z seri super :ico_brawa_01: dosyc pózno poszła spac po 15 minutach mała pobudka była na piciu ,ale juz potem spała całą noc az do 9 rano w sumie nie moge powiedziec ,ze sie wyspałam bo długo siedziałam na kompie :ico_wstydzioch: ,ale co tam wazne ,ze chociaz ona sie wyspała :ico_brawa_01:

u nas tez piękna pogoda słoneczko mmmmm :-) kłade spac moda moze zasnie :ico_noniewiem: ,a ja se głowe umyje w ten czas

gosia a co ty szalejesz z tymi łańcuszkami? :ico_haha_01: jesli chodzi o mnie to w to nie wierze

karola , gozdzikowa juz nie długo bedą pic ze szklanki cierpliwosci ,ale nie wątpie ,ze to jest wkurzające takie pojenie z łyzeczki takiego szraba , w dodatku jesli jest chore musi bardzo duzo pic ,zeby sie nie odwodnic ,wspólczuje wam :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2008-01-16, 11:57 ]
moja sie przed chwila tak obsrytała ,ze normalnie plecy całe zajefajnie :ico_olaboga: całe body brudne no i przebieranko było i mycie pod wodą bo chusteczki to nazbyt sie nienadały :ico_haha_01:


no i moment i zasneła :ico_brawa_01: tylko głowa do poduchy i cisza :-D

[ Dodano: 2008-01-16, 12:20 ]
a tak wogóle to ogormne :ico_buziaczki_big: z okazji ukonczenia kolejnego miesiąca dla EMILKI

Obrazek

:ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

Obrazek

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

16 sty 2008, 13:21

EDITH-AAA DZIEKI,DZIEKI :-D Tak dawno to było,byłam piekna i młoda,hi,hi
Gozdzik-50ml,no widzisz masz to samo co ja z Michem.Do lata beda pili z kubeczka czy szklanki :-D Karola,spoko,bedzie oki!
Beti-sorki,juz nie maam tego,pomyliło mi się :ico_sorki:
Aga masz tak fajnie jak ja,latam za małym a on grandzi!Dziś znów wyrwał mi kwiata z korzeniami :ico_olaboga: choinkę mi rozbiera,ach...

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

16 sty 2008, 13:22

Jula tez spi
heheh niezłego kupsztola Amelcia walneła Jula tez czasem takie przebierańko mi zgotuje
co do tych łańcuszków to ja tez w to nie wierze i strasznie mnie denerwuja moim zdaniem to wymyslajaje firmy telefoniczne lub inne zeby ludzi naciagac :ico_zly:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

16 sty 2008, 13:24

GOSIUA ,A ROZBIERZ JUZ TA CHOINKE W CHOLEREEEEEEEE

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

16 sty 2008, 13:26

[size=200]Wszystkiego Dobrego dla Emilki na te 10 miesiecy [/size] :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent:
gdyby nie Becia to by mi całkiem uleciało :ico_wstydzioch:
Ostatnio zmieniony 16 sty 2008, 13:28 przez gozdzik, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość