Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

28 wrz 2007, 12:43

A ja już ze spaceru musiałam wrócić, małemu ten katarek przeszkadza i pospał pół godzinki, a potem marudził w wózku więc przyszliśmy. Teraz też marudzi więc i u mnie nie ciekawie, jakiś feralny ten dzień czy co, piątek, ale przecież nie trzynasty.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 wrz 2007, 12:50

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: no niedobrze...Massumi zabij drania! jejkuś...ale mam dziś humorek...pogoda się nam wszystkim udziela co? i już mam wyrzuty sumienia że warczę na Hanię,...przecież na nią też to działa nie? więc jak ja mogę mieć zły dzień to i ona...i musimy to jakoś rpzetrwać...

Gosia no to trzymaj się!!! dasz radę!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 wrz 2007, 14:19

no hej..my po szczepieniu i spac mi sie chce bardzo,poki co mala znosna..ale pewnie sie zacznie jak same zostaniemy :ico_noniewiem: Po pierwszym ukluciu nie plakala,przy drugim zaczela a na 3 to byl juz ryk :ico_olaboga: ...ale juz spoko....body ma od krwi..ach polalo sie troszke :ico_placzek:
a ja szlam z rzeczami do pralki i spadlam ze schodow...matko ale sobie reke urzadzilam :ico_szoking: ..
kupilismy jej przy okazji plaszczyk i kozaczki :ico_haha_01: bo w skarpetkach to juz zimno jej chyba...kombinezonow nie bylo ale moze w h&m poszukam jeszcze :ico_noniewiem:
mykam...wroce pozniej :ico_oczko:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

28 wrz 2007, 14:32

oj widzę, że nieciekawie u Was z Humorkiem...
Anes ja będę o tych gołych babach....więc kiedyś mój T wszedł na strony nie ten tego....i go przyłapałam, wyszłam z pokoju i też byłam zła, a przecież nie byłam jeszczze w ciązy więc figurę jakąś tam miałam... on zszedł zobaczył mnie z epłaczę i rozpoczęła się dyskusja, że mnie zranił itp...przeprosił i obiecał że nigdy więcej tego nie zrobi i jak na razie jest ok, może spróbuj tej metody....a co do figury i wyglądu po ciąży to nie ma się co oszukiwać ż ejest inna, może nie u wszystkich ale u mnie jest i my jak również oni muszą to zaakceptować w końcu urodziłyśmy im dzieci...rozstępy są u mnie na nonono i na biodrach nie chcą zajść ani zblednąć więc muszę jakoś zyć z tymi moimi robaczkami- tak je nazywam...
Gosia gratuluję, itrzymam kciuki aby po 10 też było ok
Massumi hmmm...faceci, kobieto dobrze powiedzianę z tą weną, Jemu też tak powiedziałaś??? Z nimi to gorzej niż z dziećmi, ja swojego prosiłam o założenie żyrandola 3 tyg.... wyć się chce do księżyca, a jak skończył malować pokój Mata to oczywiście nie umył podłogi choć ją upieprzył farbą..nowe panele rozumiecie to bo mu się nie chciało rozłożyć folii.... i tak podłoga była upieprzona 3 mies aż w końcu ja się nad nią zlitowałam i ja trochę doczyściłam ale i tak nie wszystko bo są plamki i muszę rozpuszczalnikiem ją potraktować... trzymaj się kobieto i nie daj się chłopu...w końcu to nie Twoja wina ze bioderkolg nie przyjmuje....
Zbora i jak tam Hanula??? dalej nie w sosie??? i rzeczywiście my musimy się nie denerwować bo maleństwa to czują....

a ja muszę teraz obiad jakiś na szybko skombinować no to uciekam

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 wrz 2007, 14:42

Chyba uspalam Maye...mam nadzieje ze pospi....
i wklejam kilka dzisiejszych fotek....
pierwsza pokazuje jak ladnie dzis rano spalysmy jak tatus z pracy przyszedl i dorwal aparat :ico_haha_01:
Obrazek

to nowe kozaczki Mayi..wygodne,przedewszystkim o cieplo mi chodzilo,w tesco byly takie milusie jakby kapcio-skarpety cieple ale nie bylo rozmiarow :ico_zly:
Obrazek

I plaszczyk ktory podbil serce tatusia wiec skoro dzis byla wyplata to :-D :ico_oczko:
Obrazek

no i na tym zdjeciu pokazemy madonne z wiekim cycem...troche nie widac ale z dekoltu dzis jej wypadl taki pulchny cyc :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_szoking:
Obrazek

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

28 wrz 2007, 14:50

Glizdunia zakupki udane :ico_brawa_01: Ten płaszczyk jest bombowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kurcze a jak ja mam zmierzyć mojemu synkowi rozmiar jego stopy ???

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 wrz 2007, 14:56

kamizela...ja buciki przymierzylam...ale wzielam wieksze...wszystko juz kupuje na 6-9miesiecy....

[ Dodano: 2007-09-28, 15:23 ]
o matko...zaczelo sie..Maya raczej zle znosi szczepienia...a te 3 zastrzyki to juz mi daja w kosc...obudzila sie z krzykiem...az sie zanosi od placzu i caly czas na rekach...mykam

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

28 wrz 2007, 15:31

GLIZDUNIA, - trzymaj sie - mój tak po tym 2 szczepieniu ... płakał i płakał ... a u was nie mozna tak jak u nas - skojarzonej ???
mój Duzy dzis wraca i udało mu sie załatwic 32 osoby :-D w godzine i klient sie nawet nie zorietował :-D poszedł do dyrektora hotelu i pogadali i ten zadzwonił do szkoły hotelarskiej i sciagneli cała klase :-D :ico_brawa_01: ufff
a ja sie juz boje tej 2 rozmowy ..bo ja chyba nie chce jeszcze do pracy ....... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

28 wrz 2007, 15:47

GLIZDUNIA, trzymajcie się jakoś, mnie to czeka w środę, jak mały będzie zdrowy, bo narazie kicha, ale woda morska przetkała mu troszkę nosek, podałam też cebion i zobaczymy, jak nie minie to trzeba będzie do lekarza. Podejrzewam, że złapał jakieś wirusisko u mnie w pracy, miałam go w poniedziałek, a tam budynek nie duży, a pracuje ponad setka ludzi więc wiadomo, jak to w takich skupiskach, o ja głupia, chciałam się pochwalić synciem.

kamizela, a stupkę normalnie można centymetrem, albo linijką, narazie to idealny rozmiar bucika nie potrzebny, nie będą w nich przecież chodzić tylko żeby było ciepło, więc tak żeby zmieścił się na stopę. Ja swojemu to tak według skarpetek rozmiar 11-12.

Gosia A, to super, że się wszystko udało, a Twój dylemat rozumiem, z jednej strony by się chciało, a z drugiej serce boli, ale co byś nie zrobiła będzie dobrze, zobaczysz, tyle mam w końcu pracuje i jakoś sobie radzą, a dzieciaczki rosną i wspaniale się rozwijają.
Ja jak mi się trafi coś na miejscu bez dojazdów to też będę musiała zostawić małego, wychowawczy wzięłam na rok, ale cały czas mam zamiar szukać, bo dojazdy do Radomia nie wchodzą już w grę.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 wrz 2007, 15:59

udalo mi sie ja chwilowo uspokoic...ale tak krzyczala jakby ja cos bardzo bolalo...oddechu zlapac nie mogla...boshe....oby sie uspokoilo. :ico_placzek: ma wypieki na policzkach ale chyba temp.nie ma...bo wcale nie jest gorąca :ico_noniewiem: a ja domu nic nawet nie mam od gorączki bo przciez zawsze mozna do apteki podskoczyc w razie potrzeby :ico_puknij: akurat :ico_zly: dzis nie ma kto podskoczyc bo Arek wroci po 21.00 dopiero....

[ Dodano: 2007-09-28, 16:03 ]
Gosiu...to byla skojazona...5 w 1 ale dodatkowo chyba od zapalenia mozgu czy jakos tak..no i jeszcze pneumokoki :ico_noniewiem: .....wiesz,u nas to nie ma wyboru zbyt szerokiego....masz wybor-szczepic na to co oni wybrali albo nie szczepic wcale :ico_noniewiem: :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-09-28, 16:05 ]
heheh npo to Duzy mial nosa :ico_brawa_01: ej...a ja po hotelarskiej jestem to bym sie nadala :-D

[ Dodano: 2007-09-28, 16:31 ]
no i nareszcie przetlumaczylam sobie na co to szczepia te moją corcie...7 szczepionek dzis dostala...w 3 zastrzykach...bleeee
a no i mam cos dla zainteresowanych wyjazdem do uk....bardzo dokladnie wszystko opisuja..potwierdzam -sama prawda...no i troche o sluzbie medycznej...
http://www.networkpl.com/modules.php?na ... &sid=13709

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość