Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 gru 2007, 17:20

Evik.kp pisze:jestem sama bo maciek całymi dniami w pracy
znam to bardzo dobrze mój też od rana do wieczora w pracy a jeszcze czasami dobrze nie wróci z pracy i okazuje sie ze ma nocny kurs np do poznania wiec w domu jest koło 4:00 :ico_placzek:
Evik.kp pisze:Jeszcze trochę ze mnie leci :ico_noniewiem: ale to już chyba końcówka.
No to ja muszę iść do ginekologa bo to już minęły 4 tygodnie a ja nadal krwawię
Evik.kp pisze:No ale ty Ika202, to jesteś wzorowa mama. Trójka dzieci dom i pies na głowie a do tego sama to normalnie ci się medal należy. ja sama z jednym dzieckiem, praktycznie żadnych obowiązków bo nawet obiadów nie gotuję i mam wrażenie że nie daję rady :ico_placzek:
:ico_placzek: No co ty jeszcze troszkę a będziesz miała taka wprawę że będziesz robić wszystko :ico_oczko: A co do obiadu ja mam dziś pieczarkowa to zapraszam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

03 gru 2007, 18:02

A można jeść zupę pieczarkową ?? Bo aj mam dziś gotowaną pierś z kurczaka i suchy ryż :ico_noniewiem: A w domu kotlety i gulasz bo babcia wczoraj przywiozła. Nawet skusiłam się na kawałek zwykłej babki a i tak mam wyrzuty sumienia że ją zjadłam :ico_wstydzioch: tak strasznie boję się cokolwiek jeść. :ico_placzek:

jem chleb razowy z prawdziwą szynką i serem czasami z pomidorem, rosół i gotowane mięso. raz zjadłam pieczoną łopatkę ale bez tłuszczu tylko w ziołach, bułeczki maślane i serek homogenizowany, jabłko parówki (tylko te najlepsze) ziemniaki, marchewkę i ryż. Przez ostatni dwa tygodnie nic innego nie zjadłam. Nawet na imieninach u teścia wypiłam tylko szklankę wody :ico_noniewiem: . A mam w domu sałatkę z kurczaka z ananasem i kukurydzą ale boję się ją zjeść bo jest z majonezem :ico_olaboga:

A co wy dziew czyny jecie??

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

03 gru 2007, 18:14

Hejka
Bidna Ilonka, ale jest dzielna i wspaniale sobie radzi. Ika pozdrów ją od nas i przekaż, że brakuje nam jej tu na tt.
Dziewczyny co do proszku to musiałam mienić, prałam wszystko w Loveli teraz piorę w Jlepie bo Mała miała uczulenie, musiałam jej podawać wapno. Teraz jest już dobrze ale n wszelki wypadek wszystkie rzeczy płuczę 2 razy w pralce.

Ika osobiście Cię podziwiam, że masz tyle siły i jesteś tak dobrze zorganizowana. Evik nie ma co się martwić, że na razie nie wyrabiasz się czasowo czy nie radzisz sobie dobrze z obowiązkami. Miałam na początku tak samo. Teraz jest już lepiej, jak tylko mąż zrobi mi zakupy to potrafię zrobić obiad, posprzątać, poprać, poprasować i jeszcze wyjść na spacerek z Julka, oczywiście zdarza się, że o 21 już śpie razem z Julką no ale, tak bywa :ico_noniewiem:
Dziś się wyspałam bo Julka zrobiła sobie dwie dłuższe przerwy między jedzeniem, spała najpier 5 h a później 4, ostatecznie wstała o10 a ja praktycznie razem z nią i mogę powiedzieć, że w końcu się wyspałam.

Ika gdzie kupowałaś karuzelkę ??? Tak się zastanawiam czy też nie kupić, mam jedną ale ona jest w zestawie do łóżeczka turystycznego i nie pasuje do naszego drewnianego.

Już nie mogę się doczekać czwartku, wtedy przyjdzie huśtawka i mata edukacyjna od mojej mamy z stanów. Jestem ciekawa jak JUlka zareaguje, bo np. bujaczek który dostała bardzo polubiła i czasami nawet ucina sobie drzemki w nim.

Wiecie cio, obawiam się, żę moje dziecko się lekko rozregulowało :-( nie bardzo chce już ciągnąć cyca. Oczywiście sobie ciągnie i dostaje za każdym razem jak jest głodna ale jak tylko pójdzie coś nie tak, wypuści albo słabiej zassie to jest krzyk i płacz od razu i nie ma możliwości ponownego przystawienia :-((( i wtedy wędruje butla i jest wszystko ok.

Co kupujecie na mikołajki mężom. Ja już ie mogę się doczekać. Kupiłam swemu kosmetyki pod prysznic, krem i żel do mycia twarzy z AA i maszynkę do golenia. Jestem taka niecierpliwa i obawiam się, że mogę nie dotrzymać do 6 i dać prezent wcześniej :-D.

[ Dodano: 2007-12-03, 17:35 ]
Julka :-))
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 gru 2007, 18:48

Ale sie rozpisałyście otóż :
Evik.kp pisze:A co wy dziew czyny jecie??
Ja jem wszystko i małemu nic nie jest :ico_oczko:
mambii82 pisze:o 21 już śpie razem z Julką no ale, tak bywa :ico_noniewiem:
szczęściara ja bardzo mało ost.sypiam bo mój Kubuś sie przeziębił niucha tez jest chora i budzi sie nocy z krzykiem to ja całe nocki spędzam na lataniu od jednego pokoju do drugiego i do kuchni :ico_olaboga: a jak już spokojnie śpią to ja oglądam TV karmiąc małego potem robie mężowi kanapki i kawusie i wtedy sie ładnie kładę tak koło 7:00 i śpię do 9:00 ale powiem wam że jakoś nie mam potrzeby spania starcza mi to czasami po południu chce mi sie spać ale wtedy biorę sie za porządki czy obiad i przechodzi :ico_oczko:
mambii82 pisze:Ika gdzie kupowałaś karuzelkę ??
Ma allegro :ico_oczko:
mambii82 pisze:Co kupujecie na mikołajki mężom.
Ja mojemu kupiłam sexi bieliznę dałam za to prawię 70zl :ico_oczko: a nie mam pomysłu co kupić mu na gwiazdkę :ico_noniewiem: córa chyba dostanie ten odkurzacz pyłek synuś jakiś super samochód albo coś innego wymyślimy ale małego wyparzyłam już taki super komplecik w Tesco z tych rzeczy cheerokee i chyba taki sam kupimy przyszłemu chrześniakowi Dawida :-D a reszta jakieś drobiazgi a i moja chrześnica chce coś z jakimiś Witch :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

03 gru 2007, 18:52

mambii82, jeszcze się nie zastanawiałam co mu kupię :ico_noniewiem: ale myślę że kosmetyki to nie głupi pomysł bo już mu się pokończyły. Został tylko śmierdzący balsam z nivea dla mężczyzn :ico_placzek:
Za to pod choinkę chciałabym mu kupić zegarek na rękę :-) bo biedazek nigdy nie wie która godzina :ico_zly: i się spóźnia

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 gru 2007, 18:53

mambii82 pisze:Julka :-) )
śliczna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

03 gru 2007, 19:10

mambii ale Juleczka już duża , bardzo ładne to zdjecie z Tobą :ico_oczko:

ika ja też jeszcze krwawie, ale mało, jednak wkładka zawsze jest, trochę na brązowo i trochę krwią, czy to za długo? Bo ja juz 3 tyg i 2 dni po porodzie.

Evik z tym jedzeniem to bywa rożnie, jedne kobiety jedzą wszystko i dziecko nie płacze, a u innych wystarczy trochę zmiany i juz u dziecka brzuszek boli. Ja też jem raczej wszystko gotowane, pomidorówkę, rosół, potrawkę z kurczaka, kluski z dziurką, ziemniaki, makaron, buraczki, gotowana marchewka, jogurt naturalny z musli i banany oraz kompot z jabłek.

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

03 gru 2007, 19:51

Dziękuję Wam dziewczynki. Julka rośnie jak na drożdżach, w środę jak byłam u pediatry to ważyła 4650g jutro idziemy na szczepienie i pewnie znów ją będą ważyć. Teraz córcia jest na etapie uśmiechania się jak do niej mówimy także mam niezły ubaw :-).

Evik polecam lekturę http://www.dziennik.pl/kobieta/article4 ... etyka.html

mi się przydało.

Ja też nie wiem co kupić M. na gwiazdkę.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

03 gru 2007, 19:52

A jak długo powinno się krwawić?? Ja jeszcze trochę mam upławów i też chodzę z wkładką ale to chyba jeszcze normalne??

Może i ja bym mogła jeść wszystko ale się po prostu boję :ico_olaboga: Jest tego jeden plus - szybciej zgubię wagę :-D i nie kusi mnie tak bardzo. Gdybym wiedziała że mogę jeśc to pewnie bym mi to sen z powiek zganiało :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 gru 2007, 23:52

mambii82, Mój też sie często uśmiecha zwłaszcza jak śpi to taki miły widok :ico_oczko: Evik.kp, z tym jedzeniem to też prawda szybciej zgubisz zbędne kilogramy ,no ja ci powiem ze nie jem dużo ale zawsze to na co mam ochotę i co najważniejsze wiem ze mały nie ma na nic uczulenia bo najlepiej wchodzą mi mandarynki :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość