MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

03 maja 2008, 10:06

a$ka pisze:a ja mam od rana śluz podbarwiony krwią a teraz taki brązowy....czasem lekko jak na @ zaboli...czy to już??

nie wykluczone aiu :ico_brawa_01: moze juz wieczorem bedziesz tulic swoje malenstwo :ico_brawa_01: czekaj na rozwoj sytuacji i informuj nas na bierzaco :ico_sorki:
ale by bylo fajnie gdyby sie kolejne dzieciatko dzis urodzilo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

03 maja 2008, 10:07

Witam!
U nas tez wciaz 2w1 :ico_ciezarowka:

I jakos nic nie zapowiada,zeby cos sie mialo zmienic....
Moze bedzie niespodzianka - szybko i bez bolu? :ico_oczko: :-D

Ja wczoraj nic nie obstawialam - bo stwierdzam,ze to loteria :ico_haha_01:
Jedne dzieci sie rodza przed terminem, inne po, wiec i tak nic nigdy nie wiadomo :ico_noniewiem:

Poza tym zycze Wam milego sobotniego dnia :ico_haha_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

03 maja 2008, 10:19

witaj felicity, z tym obstawianiem to masz calkowita racje, ale pobawic sie mozna :ico_oczko: u mnie dzis samopoczucie jak zwykle, tj. jakbym miala za chwile rodzic :ico_oczko: ale juz sie po malu przyzwyczajam i staram sie nie napalac na porod :ico_noniewiem: moge w sumie jeszcze dwa tygodnie tak czekac i nic sie nie wydarzy :ico_placzek: tylko te pobolewania w blad mnie troche wprowadzaja i nie daja zapomniec o tym co mnie czeka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

03 maja 2008, 10:25

u mnie też cisza więcej śluzu z krwią nie było... szkoda, ze się nie da wybrac daty bo ja bym się na poniedziałek zapisała :-D

no a$ka może teraz Ty :)

[ Dodano: 2008-05-03, 10:27 ]
dziewczyny a dzieci rodza sie bliżej którego terminu? USG czy OM? bo wg USG to mam jeszcze tylko 8 dni

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

03 maja 2008, 10:32

babe_boom, jestes wreszcie :ico_brawa_01: juz myslalam ze na porodowce jestes :ico_noniewiem:
jesli chodzi o ten termin, to ja Ci nie powiem, bo Wiktorek to mial zupelnie rozne terminy a urodzil sie jeszcze w innym :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-05-03, 10:33 ]
a gdzie nasza Emilka? zawsze rano sie odzywa a tu jej nie ma? sa dwie opcje- albo ma wolne i odsypia, albo moze rodzi??? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

03 maja 2008, 10:34

MONIKAB fr, nie zawsze rano chce mi się kopma odpalac zresztą jak tylko wyjdę z pokoju to zaraz mój brat tu przyłazi i siedzi

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

03 maja 2008, 10:36

Ja też jestem i też w jednym kawałku. Śniły mi się dzisiaj jakieś bzdury i już 3 osoby od rana dzwoniły czy jeszcze nie urodziłam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

03 maja 2008, 10:41

ja uciekam poczytac póki mała śpi

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

03 maja 2008, 10:57

Obrazek

melduje sie i ja w dwupaku :-D

Moniczko nie odzywalam sie rano,bo leniuchowalam z moim M. :-D ,jeszcze chlopaki sa u gory,ale ja juz nie moglam sie doczekac i czym predzej przybieglam by zjarzec czy nie mamy juz kolejnego majowego dzieciatka :-)

jak widze,nic sie nie rusza tzn rusza sie ,mysle ze A$ka bedziesz kolejna ,obserwuj co sie dzieje z toba i cialem i zdawaj w miare mozliwosci relacje,sciskam kciuki za szybki lekki porod i zdrowa pocieche :ico_sorki:

acha wczoraj pisalam na wieczor do Zulci i pozwole sobie wkleic to co dostalam dzis rano od niej w odpowiedzi: :ico_oczko:

`Juleczka jest slodziutka i kochana.Przy cycusiu potrafi lezec ponad godzine.Ja jakos czlapie.Odpisze jak bede w domku.Pozdrawiam cieplusio.`

kurcze dzis nad ranem zlapal mnie skurcz w lydce,tragedia :ico_zly:

u nas pogoda sie popsula-normalka,bo mam wolne ehh a wczoraj tak slicznie bylo

ok uciekam na sniadanko,bo moj M. juz sie zlosci,ze z rana komputer pierwszy i ciagle siedze na TT hehe
to wciaga i nie moge bez was zyc :-D
a ja mu tlumacze,ze nasz miesiac sie zaczal i dlatego bede i koniec kropka,ze czekamy na nasze majowe dzieciaczki :ico_oczko:

wiec duzo slonka za oknem,buziaki w brzusie i do pozniej

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

03 maja 2008, 11:16

emalia30 pisze: Moniczko nie odzywalam sie rano,bo leniuchowalam z moim M. :-D ,jeszcze chlopaki sa u gory,ale ja juz nie moglam sie doczekac i czym predzej przybieglam by zjarzec czy nie mamy juz kolejnego majowego dzieciatka :-)

tak tez obstawialam :ico_oczko: a i ja mam to samo...rano jak tylko otworze oczy to pedze sprawdzac czy ktoras z Was juz tuli maluszka :-)
emalia30 pisze:[b]`Juleczka jest slodziutka i kochana.Przy cycusiu potrafi lezec ponad godzine.Ja jakos czlapie.Odpisze jak bede w domku.Pozdrawiam cieplusio.

ciekawe kiedy nasza Zulcia wyjdzie ze szpitala... juz sie nie moge doczekac kiedy zobacze jej malutka Juleczke
emalia30 pisze:kurcze dzis nad ranem zlapal mnie skurcz w lydce,tragedia :ico_zly:

wspolczuje, znam ten bol... mnie lapia paskudne skurcze w rece :ico_chory: ...
emalia30 pisze:u nas pogoda sie popsula-normalka,bo mam wolne ehh a wczoraj tak slicznie bylo


ale juz masz Emilko wolne "do bolu" :ico_oczko: mozesz teraz leniuchowac i czekac na na pogode :ico_haha_01:
emalia30 pisze:ok uciekam na sniadanko,bo moj M. juz sie zlosci,ze z rana komputer pierwszy i ciagle siedze na TT hehe

smacznego :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość