Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

08 paź 2008, 20:17

aaaaaaaaa masaz dawno nie bylam... przydał Ci sie chyba po tym wspinaniu sie na 9 pietro...

u mnie cisza.... dzieciaczki lulaja....
jak miło ...

i co nikt nie wie co z Kate ?

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

08 paź 2008, 20:18

pewno ze patrze

[ Dodano: 2008-10-08, 20:18 ]
wiecie gdzie spi kot?
w nocniku :ico_brawa_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

08 paź 2008, 20:20

jagodka masz racje, dzieki :ico_sorki: tez tak mysle...ciekawe tylko ile takich rozmow przede mna zanim wogole gdzies znajde ta pierwsza prace..a zazwyczaj ejst tak ze im bardziej chcesz tym mniej masz..

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

08 paź 2008, 20:27

KUlka, oj przydał sie przydał. A masażysta, mmmmmmmmmm, :ico_wstydzioch: gdybym nie miała meża to chyba bym sie długo nie zastanawiała
ja nie wiem co z Kate.

jagodka24, każde miejsce dobre do spania :-)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

08 paź 2008, 20:34

Ewcik,masaz...mmmm pozazdroscic...ale korzystaj poki mozesz!!!!

u nas juz cisza,znaczy sie tatus lezy z Maya a ja mam chwilke na tt bo pozniej chcemy razem jakis filmik obejrzec

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

08 paź 2008, 20:39

ja nie wiem co z kate, trzeba do niej na gg zagadac i zapytac, bo na gg czasem wpada

jagodka to nocnik masz przynajmniej wykorzystany..hi hi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

08 paź 2008, 20:40

Jagodka,no to niezle go wytarmosilyscie skoro kuma juz z glowa w nocniku..nawet caly!! :ico_oczko: :ico_haha_01:

nie wiem co z Kate,ona wiem ze sie zaangazowala chyba w te prace przez internet z klikaniem na linki i nawet chyba cos oglaszala tu na TT ale od tego czasu milczy :ico_noniewiem:

Lady,ja bylam w Tunezji 2 razy przed sezonem i bylo rewelacyjnie....ale po meczacym sezonie bywa pewnie roznie :ico_noniewiem: ....i tez pewnie od Hotelu zalezy...raz mialam 3 i pol gwiazdki a drugi raz 5 gwiazdek i roznica naprawde mala....znaczy sie ten ubozszy byl naprawde niezly :ico_noniewiem: ale zle sie slyszy ze placisz tyle kasy za urlop marzen i wracasz niezadowolona :ico_zly:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

08 paź 2008, 20:54

przeczytałam Was, ale jakos humoru nie mam na pisanie...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

08 paź 2008, 21:01

ło matko...co tu się dziś wyprawia?? jak tak dalej pójdzie to ja kompletnie wypadnę z rytmu :ico_placzek:
Dziewuchy moje kochane!!!jak miło, że Was nagle tak dużo i tak obficie :ico_haha_01:
Gocha no wreszcie jesteś!!! to ja już wiem, jak Cię do nas ściągać, hehehe, zazdrosna teściowo! :-D ale wielki ten mój zięciulo!!! super!!! hehehe, chciałabym go zobaczyć obok mojego krasnalka :-D
Bosze, czy ja dam radę odpisać dziś czy nie? nic nie pamiętam cholera!
no Ewcik masażu zazdroszczę...wstyd się przyznać, ale ja nigdy nie byłam...ani na masażu ani na zabiegu porządnym...nigdy kasy nie ma...szkoda. a czapa fajna! u nas też raczej wiązana. A Glizdunia to przyzwyczajenie chyba u Mayci, żę nie zdejmuje czapek, ona jest taka rozsądna, że wie co można.
Massumi no zdjęcia super! chętnie bym zobaczyła MisiUlę w akcji! to na prawdę musi być przezabawne...ale ona będzie mądra!!! super,że ma tego brata!!!
Lady jak nie ta praca to inna, ja wierzę, żę coś znajdziesz! jak Doris! ale będziesz miała mięśnie od tego wykładania!!! hehehe
a u mnie oczywiście, promocje i gratisy rządzą :ico_haha_01:
Jagódka kot już w nocniku? niedaczysko...no i pokaż butki koniecznie! i buziak ogromny dla małej malarki pokojowej!
Sikorka ja chcę zobaczyć tańczącego Sikorka :ico_haha_01:
i Maycia przesłodka!!! ale glina??? szok!
Kamizelka widzę, że masz już jak ja obsesję prezentową...no trzeba coś wybrać mądrego...co nie zagraci mieszkania, nas nie zbankrutuje, a jeszcze będzie przydatne, edukacyjne, fajne i na długo..czy coś takiego w ogóle istnieje??? :-D

i na prawdę więcej nie pamiętam...

u mnie tak...pani przyszła! :ico_brawa_01: zadowolona wyszła...super! zarobiłam pierwsze pieniądze!!! potem kilka pań wchodziło, pytało...takie przeszpiegi chyba, no ale cóż, zawsze są takie początki. Więc nadal siedzę i czekam na kogoś rozsądnego...i zmęczona wracam jak pies...tyle godzin siedzenia...mam dość. W domu ani sekundy spokoju bo Huba łazi za mną jak pies...ale jej odbija normalnie...skacze po łóżku jak na batucie! :ico_haha_01: i dziś robiła fikołki! :ico_szoking: tak jej się spodobało, że jeden za drugim szedł...no i nauczyła się kilku nowych słów, trochę po swojemu, ale mówi "las" "grzybki" "lis" "jezus" :ico_haha_01: jest obłędna!!!
J na tenisie, młoda śpi...ja sączę piwko, bo J przegrał zakład i przez tydzień co dzień kupuje mi browar! :ico_haha_01: zaraz idę na you can dens...może prasowanie w międzyczasie zaliczę. jutro jadę do pracy na 13, wiec nie dość że pół dnia z młodą to potem do wieczora nuda w pracy i jescze jak wrócę to znów do 20 szaleństwa...ech...

KUlka pokazuj Jakuba!
a Kate to się chyba tak wciągnęła w tę pracę, że na nas już czasu nie ma...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

08 paź 2008, 21:37

ja mowie dobranoc .. a Hube bube pokaze jutro ... buziaczki cukiereczki dobranoc

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość