magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

21 mar 2012, 12:43

witam
Obiadek wstawiony
Mysle co na te urodzinki dalej zrobie opócz ciasta i torta i kawy ,zeberka pieczone i miesko np z kurczaka i mysle tez o rybce w brzoskwiniach pieczoną i ze 2 sałatki i mysle ze bedzie dobrze
bo ja sama bede robic niezle !!!!! mąz nie dojedzie chyba ze zdaży do soboty ale trudno to jego wina,nie ma mozliwosci przełozenia tych urodzin
wczoraj Miki mi się powiesił na firance :ico_placzek:
o matko ,musisz albo zmienic firany albo go miec non stop na oku :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki:

Mój Filipo juz chodzi za raczkę jedną :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mój dreptuś, dopiero od paru dni zaczął sam chodzić
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dobrusia, super zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Magda, a z Filipem na jakies plywanie chodzisz w grupach
tak chodzimy na grupowe pływanie niemowlat i jestem bardzo zadowolona on sie nie boi nurkowac a dzieci takie małe maja cos takiego ze wstrzymuja oddech pod woda i tak naprawde my tylko panikujemy za bardzo :-D :-D :-D
mała ma mega katar,kurde tak to jest jak mały ma katar to paula zaraz za nim
no i tak to jest chociaz jak mój Kacper ma katar to Filip jakos nie łapie od niego i sie cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No nic uciekam poprasowac obrusy na sobote a po poludniu jakies zakupki na tą imprezke

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

22 mar 2012, 11:40

magda1614, Wszystkiego Dobrego dla Filipka,rośnij zdrowo!!!!
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

22 mar 2012, 15:23

Czesc kobitki


Urzadzilam sobie mala przerwe w sparzataniu :-D
Musze jakos chalupke ogarnac przed chrztem w niedziele :ico_sorki:


Kurzce tez musze cos przygotowac ...mysle o serniku na zimno i szarlotce...

ale dla tych znajomych z daleka byloby dopbrze miec tez cos na cieplo obiadowego bo wpadna do nas przed kosciolem... :ico_noniewiem:


wogole sie stresuje (jak zwykle :ico_oczko: ) tym calym chrztem ...bo niby to z ksiedzem raz przecwiczylismy...ale to wszsytko po angielsku i trzeba pamietac gdzie kto co czyta itp!!! mam nadzieje ze bedzie dobrze... :ico_sorki:


lece sprzatac lazienke... :ico_placzek:


A no i duze :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla Filipcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a i super fotka Paulinki na hustawce...juz taka duza pnienka :-D :-D :-D

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

23 mar 2012, 00:10

aga216, tabogucka, dziekujemy wam bardzo za zyczonka dla mojego ROCZNIAKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 mar 2012, 10:00

dzien dobry
wlasnie widzialam ten artykul aga216 co zamiescilas na fb o Madzi...mnie ta sprawa strasznie smierdzi....i nie ufam matce :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

A jak kredyt? masz jakies newsy???


lece pod prysznic potem z malym do niani potem sprzatanie zakupy i jeszcze Jerka pilnuje...ah busy dzien :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

23 mar 2012, 11:53

tabogucka, oj ja myślę że z sprawa z Madziulką nas jeszcze zaskoczy,ja nic tej matce już nie wierze,to jakaś makabra,ja nie jestem w stanie sobie wyobrazic co ma w głowie taka osoba,a nie wiem czy słyszałaś że jeszcze jakąś kartkę znależli w jej domu z wypisanymi słowami jakie są korzysci z pozbycia się dziecka,???? :ico_zly: :ico_olaboga:
masakra,dziś ma być konferencja na tvn 24 z matką i ojcem ciekawe co powiedzą,mi się to w głowie nie miesci :ico_olaboga:
tabogucka, co do kredytu to czekamy myśle że w przyszłym tygodniu bedzie już decyzja,raczej dostaniemy,ale na 100 procent to nigdy człowiek nie jest pewny :ico_sorki:

No i chciałam wszystkich poinformować że moja księżniczka kończy dziś roczek,kiedy to zleciało :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
częstujcie się wszystkie ciocie :ico_sorki: :ico_oczko:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

23 mar 2012, 12:09

hej :) Próbuję się uczyć, nie idzie mi, bo miki ostatnio znowu się budzi w nocy grrr.. dość mam tej szkoły, ale tak niewiele zostało *.*

aga216, magda1614, Wszystkiego najlepszego dla Maluszków, jej faktycznie ten czas leci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 23-03-2012, 11:10 ]
wlasnie widzialam ten artykul aga216 co zamiescilas na fb o Madzi...mnie ta sprawa strasznie smierdzi....i nie ufam matce
to wszystko od początku jest podejrzane :( Szkoda mi tej malutkiej istotki :(

[ Dodano: 23-03-2012, 11:10 ]
lece sprzatac lazienke...
ojoj, też ostatnio sprzątałam na błysk, miki mi "pomagał" xD Wyciągnął wszystko z kosza a potem wsadzał do pralki :P

[ Dodano: 23-03-2012, 11:11 ]
mam nadzieje ze bedzie dobrze...
na pewno :)

[ Dodano: 23-03-2012, 11:14 ]
jak miki wstanie chyba pójdę na bujawkę, musze się przewietrzyć, bo już nic mi do głowy nie wchodzi, a nic nie umiem ech.. nie znoszę wkuwać na pamięć :/
miłego dnia życzę, paa

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

23 mar 2012, 12:31

ja pranie wstawiłam jeszce włosy zaraz lecę umyć i małej obiadek ugotować ,i ciacho chyba upiekę,a jeszcze po małego do szkoły i na spacer na chwilunie,a jutro imprezka,ciasno u nas no ale cóż,mam nadzieje że to ostatnia impreza taka u nas w ciasnocie,cieplutko u nas super :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 mar 2012, 13:23

:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla Paulinki !!!


Inuno duzo sily do nauki....zwlaszcza ze ponoc malo Ci juz zostalo...to dasz napewno rade :-D
Moj Szymek od urodzenia nie przespal jeszcze ani jednej calej nocki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i wciaz w nocy je cyca...

Ktoras z Was jeszcze "cycuje"?

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

23 mar 2012, 13:25

tabogucka, ja już od stycznia nie cycuje
to nie będe cie wkurzac i pisać że u nas mała je butle o 20 zasypia i śpi do 7 rano :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
dziękujemy za życzonka

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość