Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 gru 2011, 14:28

wisnia - ja te 300 gram to od ostatniej wizyty czyli przez 3 tygodnie :ico_oczko: w sumie to juz 2 kg mam do przodu,ale ja schudlam na poczatu przez mdlosci i wymioty :ico_sorki: No i ja jestem duuuuza baba,wiec takie tyja wolniej,organizm z zapasow bierze energie dla dzidzi :ico_oczko:

asiab, ja sama sobie od meza kupilam tusz do rzes i puder,nie spodziewalam sie,ze mi jeszcze od siebie slodycze napcha do buta :ico_oczko:

ja jemu czteropak pifka kupilam i czapke - ale wyglada w niej super :ico_oczko:
No i po drodzę wstąpiłam po kebaba
- a ja bym zjadla bulke z mcdoalda :ico_szoking:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

06 gru 2011, 14:42

No i ja jestem duuuuza baba
ja tak samo. nie pozbylam sie zbednych kilogramow po ciazy.
No i po drodzę wstąpiłam po kebaba
mniam tez bym zjadla

asiab, zuzia zobaczyla Twojego Franka za zdjeciu i zaczela go calowac

w piatek mam egz na prawko a pozniej musze jechac do babki od seminarium

[ Dodano: 06-12-2011, 13:44 ]
a co do prezentu na mikolajki to dzis jedziemy na zakupy i nie wiem czy maz mi kupi dzis czy za tydz bo mam imieniny i zazyczylam sobie perfumy

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 gru 2011, 14:55

w piatek mam egz na prawko
- zeby mi to juz byl ostatni raz :ico_nienie: :ico_oczko: Masz byc zrelaksowana i olewcza :ico_sorki:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

06 gru 2011, 15:42

cześć laseczki :-D

a ja dziś jestem oficjalnie według mego suwaczka w 7-mym miesiącu ciązy :509: :509: :509:

binius jak cudnie wygladasz...brzuszek już taki widoczny :ico_brawa_01: a sukienka cudo!!!!

rybko super ze u was po wizycie wszystko ok :ico_brawa_01: , wisnia za waszą róznież brawa :ico_brawa_01: i trzymam kciukasy za odstawianie małej od smoka...nie wiem co to za bol , bo moj to od urodzenia był do smoka na anty...ale mam za to inny problem..jak małego nauczyć spania w n ocy bez pobudek...a to chyba jest gorsze... :ico_olaboga:
e. Byłam u mnie w pracy po wniosek na bony na świeta i paczkę od mikołaja dla Franka same słodycze za 150 zł
jacie...alez super ze firma pomyślała o dzieciach...nasza szefowa nawet nie daje nic na świeta...juz od trzech lat...a przeciueż nam sie to nalezy z funduszu socjalnego... :ico_zly: dobrze ze choć mąz dostanie pare groszy... :ico_sorki:
w piatek mam egz na prawko
:ico_sorki: oby tym razem sie udało :ico_sorki:
300 gram to od ostatniej wizyty czyli przez 3 tygodnie
oj to bardzo malutko...super...choć u mnie też waga od czterech tyg nie drgnęła prawie wcale...z czego sie bardzo cieszę :ico_brawa_01:

[ Dodano: 06-12-2011, 15:00 ]
szkoda ze moj mały jeszcze ten tydzień w domku...pewnie pare atrakcji w przedszkolu go ominie..no cóż g:(\

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 gru 2011, 16:35

alez super ze firma pomyślała o dzieciach
- u nas tez sa paczki,ale to wojsko - budzetowka :ico_oczko: W tym roku nawet Zucha dostanie :-D
szkoda ze moj mały jeszcze ten tydzień w domku...pewnie pare atrakcji w przedszkolu go ominie..no cóż g:(
- heh,a wiesz ja mojego dzis dalam,tylko dlatego,ze mikolaj mial byc - pytam malego jak bylo? Odpowiedz - super :ico_brawa_01: I byl prawdziwy mikolaj? Odpowiedz - co ty,mama - byl tyko taki przebrany ze sztuczna broda,ten prawdziwy ma za duzo roboty :ico_szoking: :-D wiec bez stresu i emocji :ico_oczko:
w 7-mym miesiącu ciązy
- no no,czyli zaczynasz 3 trymestr :ico_szoking: Brawo :ico_brawa_01:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

06 gru 2011, 17:19

le to wojsko - budzetowka :ico_oczko: W tym roku nawet Zucha dostanie
super!!!
I byl prawdziwy mikolaj? Odpowiedz - co ty,mama - byl tyko taki przebrany ze sztuczna broda,ten prawdziwy ma za duzo roboty
:ico_smiechbig: bystry chłopak :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
no no,czyli zaczynasz 3 trymestr
a no... :ico_szoking: wow :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

06 gru 2011, 18:06

jacie...alez super ze firma pomyślała o dzieciach...nasza szefowa nawet nie daje nic na świeta...juz od trzech lat...a przeciueż nam sie to nalezy z funduszu socjalnego... dobrze ze choć mąz dostanie pare groszy...
paczki są drugi rok w tamtym roku był kolega z pracy przebrany za mikołaja i dzieci wszystkie przychodziły po swoje paczki a w tym roku kolega sie rozchorował wiec normalnie rodzicom dawali. A bony mamy na każde świeta tak około 400 zł.
szkoda ze moj mały jeszcze ten tydzień w domku...pewnie pare atrakcji w przedszkolu go ominie..no cóż
u nas tak właśnie ostatnio było że co impreza to Franek w domu bo chory ale dziś go jeszcze dałam a jutro to nie wiem czy nie pójdę po antybiotyk na ten jego długo trwający kaszel i katar gorączki nie ma ale nie możemy sie już ponad m-c.
heh,a wiesz ja mojego dzis dalam,tylko dlatego,ze mikolaj mial byc - pytam malego jak bylo? Odpowiedz - super I byl prawdziwy mikolaj? Odpowiedz - co ty,mama - byl tyko taki przebrany ze sztuczna broda,ten prawdziwy ma za duzo roboty wiec bez stresu i emocji
mądry chłopczyk :ico_brawa_01: u Franka mieli jakiś teatrzyk i on jako jedyny płakał bał sie wilka :ico_olaboga: :ico_wstydzioch: on ma takie jakieś dziwne zachowania boi sie poprzebieranych ludzi, niektórych grających zabawek, takich balonów-lampionów co sie puszcza do nieba :ico_puknij: nie wiem co mu sie ubzdurało w glowie mam nadzieje że wyrośnie z tego.
dzwoneczek82 napisał/a:
w 7-mym miesiącu ciązy
- no no,czyli zaczynasz 3 trymestr Brawo
wow super tez bym już chciała 7 miesiąc , ludzie mnie wkur.... pytaniami kiedy rodzę nie moja wina że brzusio już pokażny jest i tylko słyszę ojej jeszcze tyle czasu kurcze przecież ciąża trwa 9 miesięcy :ico_zly:

[ Dodano: 06-12-2011, 17:07 ]
asiab, zuzia zobaczyla Twojego Franka za zdjeciu i zaczela go calowac
hehe ma powodzenie mój synek :ico_haha_01: :-)

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

06 gru 2011, 18:11

iw_rybka, wisnia3006, 2 kg? :ico_szoking: ja już 6 kg mam na plusie.

Mąż nic mi nie kupił na mikołaja, on to skleroza jedna, buziaka tylko dostałam i zmuszę go w ramach rekompensaty do zrobienia kolacyjki :-D a ode mnie dostał kilogram pomarańczy i ulubioną truskawkową bomboladę :-) , całe szczęście się podzielił.

Teraz szczędzimy z kasą bo ten remont i wogóle same wydatki, kiedyś sobie odbijemy. A nasz dzidzisiuś to i tak prezent już na wszystkie najbliższe okazje pewnie na dwa lata :-D

[ Dodano: 06-12-2011, 17:22 ]
paczki są drugi rok w tamtym roku był kolega z pracy przebrany za mikołaja i dzieci wszystkie przychodziły po swoje paczki a w tym roku kolega sie rozchorował wiec normalnie rodzicom dawali. A bony mamy na każde świeta tak około 400 zł
u mnie kiedyś były paczki i dla dzieci ze słodyczami i dla dorosłych z jakimiś alkoholem, kawą i jakimś drobiazgiem, gadżetem typu, pendrive, muszka do komputera, kalendarz itp, ale w dobie kryzysu w zeszłym roku się ucięło no i w tym też nie ma, a u męża jest tak, że mają przynieść faktury wystawione na ich firmę na cokolwiek oprócz alkoholu i papierosów, może to być naprawdę wszystko..., zakupy spożywcze, odzież, zabawki, AGD czy RTV, węgiel..., naprawdę cokolwiek, na kwotę 500 zł i firma przy styczniowej wypłacie zwracała kwotę netto z tych faktur pracownikowi. Tak było na Wielkanoc i na Boże Narodzenie, a w tym roku wymyślili sobie że będą sprawdzać każdego dochody, trzeba oświadczenie przynieść poparte PITem i będą jakieś przedziały, w zależności jaki jest dochód na członka rodziny. Zobaczymy do którego się załapiemy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 gru 2011, 18:38

bystry chłopak :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
- no tak ale mamusia myslal,ze dziecko kit kupi i bedzie zadowolone :ico_oczko: Tzn zadowolony byl ale taki przyziemny :ico_oczko:
A bony mamy na każde świeta tak około 400 zł.
- to i w wojsku podobnie+ dwie premie,jedna do wyplaty grudniowej a druga taka mniejsza w wigilie wplywa :ico_oczko: Fajnie,bo w zeszlym roku prawie ogolocilam konto,a tu sms przyszedl,ze kasak jest na koncie :ico_oczko:

Ale to dopiero tu tak mamy,tzn w Gdyni maz pracowal w ochronie stoczni,to tez byly paczki dla dzieci i zamiast bonow dawali np proszek jakis duzy i jedzoko typu olej,majonez,dobra konserwa,brzoskwinkie w puszce itp

Jak ja pracowalam w spedycji,to tez nic nie dawali,potem tu maz w ochronie pracowal i tez nic,bo to byla firma prywatna :ico_noniewiem:
i on jako jedyny płakał bał sie wilka
- :-D
niektórych grających zabawek
- o to moj tez nie lubi,mielismy taka mysz,ktora gadala ja ja sie na brzuchu nacisnelo,a jak dlugo sie nie ruszalo,to chrapala,matko jaka panika byla :ico_olaboga: I lalke Zuzia dostala,ktora plakala i tez musialam oddac,bo sie bal :ico_olaboga: U mojej mamy jest taka stara ruska lala,byla kiedys po mnie - mruga oczami,placze jak sie ja na brzuch kladlo i chodzil za jedna reke - to tej tez sie obawia,jak spal u mojej mamy,to musiala ja wyniesc z pokoju :ico_oczko:
ludzie mnie wkur.... pytaniami kiedy rodzę
- nic nie mow :ico_zly: Mnie na ej rehabilitacji doktorka dala 7 m-c,potem babka od masazu mowi,ze wygladam jak bym miala juz rodzic,nosz kurde - nie moja wina :ico_zly: Mowie do niej,ze ja normalnie jestem gruba i wygladam jak w ciazy,a ta mi na to,ze przeciez ona mnie widziala przed ciaza i wygladalam normalnie :ico_puknij: to na cholere te komentarze :ico_zly:
całe szczęście się podzielił.
- hehe :ico_oczko:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

06 gru 2011, 18:57

e tam dziewczyny, lejcie na to, ja wypinam moj brzuch a jak mowie ze jestem w ciazy to jest gluie zdziwienie, "jestes w ciazy?? ktory tydzien" ... "21" no i te odpowiedzi "jejku, gdzie ty masz TO dziecko?? " :ico_olaboga: :ico_puknij:
"w doopie" mam ochote odpowiedziec :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość