Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

28 cze 2007, 15:24

Kristi, ja już nie chcę więcej dzieci ... zresztą jestem po 2 cesarkach i mam dość .... a dzieci kocham wszystkie ... na całym świecie ....

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

28 cze 2007, 15:45

Kristi, cieszę się ogromniaście!!! Że z Tobą ok i z dzidziunią też. No to nasza Nicole będzie starszą siostrzyczką :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 cze 2007, 18:10

cześć dziewczynki.
Nie było mnie wczoraj bo tak się tą rozmowa przejęłam że jak juz było po wszystkim to nie miałam na nic siły tylko z Tosiaczkiem na spacerze spędziłam czas.
Rozmowa była, zadali mi z 15 pytanek potem spędziłam pół godziny z dziećmi , ale odpowiedzi jeszcze nie dostałam...zobaczymy. Pewnie jak nie dostałam od razu to mnie nie przyjmą :-D
:ico_brawa_01: dla Nicolki za pierwsze kroczki i gratulacje....
Kristi bardzo się cieszę...i trochę Ci zazdroszcze, ale my jeszcze poczekamy troszkę...będzies chiała znać płeć?

[ Dodano: 2007-06-28, 18:13 ]
Dziewczynki jeśli chodzi o tabelke...to sorki za taką długą nieobecność TABELOS, ale juz się w tym wszystkim pogubiłam(długo mnuie nie było...i nawet nie znam danych najnowszych...chyba sie do tego nie nadaję) ...ale mam propozycję jeśli Wam brakuje to Ją wklejcie :-D :ico_oczko: :ico_wstydzioch:
i może będziemy się wszystkie tym zajmować...jak chcemy to wklejamy :ico_oczko: i już !

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

28 cze 2007, 19:22

Kristi, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale sie ciesze!!!! przezywam twoja ciąże jak bym sama była...naprawde...

i pamietaj..nie streuj sie ..nie przemęczaj...fasolka jest najwaznijesz..i Nicolka oczywiscie

Maggie, trzymam kciuki!!!!!Mama_Kingi, :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: dla Kinguni

co do tabelki to ja moge uaktulnic dane wiec prosze piszcie...ząbki..waga itd

mati lata bez pieluchy i wlasnie zrobil kupke na dywan..i nie zauwazylam tego od razu..wiec caly dywan mam w g.... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

28 cze 2007, 21:18

Iza ale fajowo hehe tez tak kiedys bede musiala zrobic z Nicole pusic ja i niech lata bez pieluchy hehe A co do tabelki to brdzo chetnie moge podac aktualne dane mojej Nicole a wiec tak ma juz 7 zabkow tez policzylam te ktore juz sa widoczne i ktore jej ida mala ma 80 cm wzrostu i wazy 12 kg dokladniejsze dane podam wam za miesiac bo idziemy na badanie dla roczniaczkow i do tego szczepionka i badanie usg nerek..

Maggie ja ci powiem tak szczerze ze ja wiem i ja czuje tak ze to bedzie dziewczynka i dlatego nie bede chciala znac plci dziecka bo chce polegac na moim przeczuciu ja tak jakos czuje ze zaszlam w ciaze przed okresem bo moj okres byl jakis taki inny niz normalnie mam ta sama sytuacja co mialam z Nicole jak w ciazy bylam takze to chyba bedzie dziewczynka juz druga :ico_oczko:


Mama_Kingi tak Nicole bedzie starsza siostrzyczka i ciekawa jestem jak to bedzie miec tak dwoje malych dzieci naraz oj zobaczymy bedzie dobrze :ico_oczko:

Maggie nie martw sie a moze akurat cie przyjma .. jak nie to przedszkole to napewno innym razem sie uda powodzenia

Ok ja ide bo mala jest zywa i niemam ani chwili spokoju buziczki dla wszystkich i dobranoc papa

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

28 cze 2007, 21:32

a to mój mały łobuz:
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-28, 21:34 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

28 cze 2007, 21:41

zaraz wrzucę też fotki ....

[ Dodano: 2007-06-28 ]
iza, Matuś jest boski .... piękne zdjęcia .....



w końcu złapałam na zdjęciu ząbki ....
Obrazek
a tu reszta hurtowo .... :ico_wstydzioch:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 cze 2007, 22:26

i zaległe buziaczki dla Malwinki na 11 miesiączek :ico_buziaczki_big:
iza pisze:mati lata bez pieluchy i wlasnie zrobil kupke na dywan..i nie zauwazylam tego od razu..wiec caly dywan mam w g.... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

:one: bosko :-D
Iza Matuś jest boski...tylko Go schrupać :ico_oczko: Piękne fotki i oczka ma ma takie brązowe, cudo!!!
I Malwiniś też cudna dziewczynka i te ząbki jak bosko wyszły
...och kocham te nasz szkrabki :ico_wstydzioch: :ico_oczko: :-D
Kristi pisze:Maggie ja ci powiem tak szczerze ze ja wiem i ja czuje tak ze to bedzie dziewczynka i dlatego nie bede chciala znac plci dziecka bo chce polegac na moim przeczuciu ja tak jakos czuje ze zaszlam w ciaze przed okresem bo moj okres byl jakis taki inny niz normalnie mam ta sama sytuacja co mialam z Nicole jak w ciazy bylam takze to chyba bedzie dziewczynka juz druga :ico_oczko:

ja miałam takie przeczucia przy Antośku...od razu poczułam że to chłopaczysko rośnie mi pod serduchem...drugą chciałabym dziewczynkę. :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-28, 22:42 ]
Jeszcze Wam powiem że dzisiaj byłam z Antosiem w przedszkolu...tu u mnie w Long jest taka świetlico-przedszkole, nie codziennie jest czynny...tylko kilka razy w tygodniu a w czwartki jest otwarte dwie gozinki na dzieiaczków które jeszcze nie chodzą do przedszkola, ale można przyjść i się pobawić zabawkami.....
ło matko, dziewczyny ja jeszcze tyle zabawek na raz NIE WIDZIAŁAM...sama dostałam oczopląsu a mój Tosiaczek to już wogóle :-D
Był w siódmym niebie , miał warsztat slusarski, samochodowy, basenik z rybkami, wędkami, samochody, kolejki, domek itd...

Będziemy chodzić na te spotkania bo widzę ta iskierkę w oku tego mojego szkraba...po tej zabawie spał bite dwie godzinki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 cze 2007, 07:12

Dzień dobry ...

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 cze 2007, 09:58

witam
:ico_haha_01:

Kristi wielkie gratulacje :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Super foteczki Malwinki i Mateuszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości