Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

11 maja 2011, 23:03

muszę uciąć słodycze bo jestem ostatnio ciasteczkowym potworem
och, ja mam dokładnie tak samo :-) ciacha i inne słodycze, jak normalnie tego nie jem, tak teraz bym jadła tonami.
Może to ja upierdliwa jestem hmmm
nie tylko Ty, mi też bałagan przeszkadza...
Blanka26, fajnie, że odpoczęłaś u mamy, że MAteuszek ślicznie rośnie i jest taki kochany. Mój Stasiu też do zaśnięcia potrzebuje spokoju i wyciszenia, jak już śpi, to nie musi być cichusio. Ja to rozumiem, bo sama też nie zasnę w hałasie.
agndzileb, a jadasz seler w zupie np? Moją córę też uczulenia męczyły i ja już nie wiedziałam od czego, nie piłam mleka, nie jadałam jogurtów, praktycznie wciągałam tylko chleb i szynkę i wtedy bratowa podsunęła mi pomysł o selerze. Jest bardzo silnie uczulający i moje dziecko też uczulał. Odstawiłam całkiem seler i po jakimś czasie krostki zeszły :-) Współczuję Ci bardzo tego uczulenia, wiem jakie to męczące.
Zyrtec u nas nic nie radził
u nas dodatkowo uczulał, jak zrezygnowałam z zyrtecu to i uczulenie zeszło i odpukać mam teraz spokój.
będzie musi być :-)
oczywiście, że będzie, nie ma innej opcji ;-)
ach zapomniałam wam napisać na blogu dodałam filmik z gaworzenia Nelluni :-D
to muszę obejrzeć :-)

Ja wczoraj se Stasiem na badaniu słuchu byłam, wszystko jest ok, mamy kontrolnie przyjść jeszcze we wrześniu.
Zaczynam rozpoznawać sygnały dawane mi przez małego, ta książka jest super, otwiera oczy na wiele spraw. Już wiem kiedy młody śpiący i kiedy głodny, a kiedy go boli brzusio i zaczynamy się dogadywać :-D Jest coraz mniej płaczu :-)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

11 maja 2011, 23:52

Blanka już wiem o co ci chodzi , Mike stosuje aderme i dla niego bardzo pasuje :-)
a co do odciągania, to na początku odciągałam po 10-15ml z jednej piersi z drugiej 5-10ml bardzo bardzo mało, ale pani mi powiedziała, że nawet jak nie leci to mam odciągać 10-15min i wtedy będzie zwiększać się produkcja, nie wierzyłam jej bo prawie przez 2 tyg tyle tylko miałam, ale potem na prawdę z dnia na dzień się zwiększyła :-)

u mnie Nell śpi w hałasie, nie ma wyjścia jak jest 4 dzieci w pobliżu , a jak nie to przeważnie 3 :ico_oczko:
Zaczynam rozpoznawać sygnały dawane mi przez małego, ta książka jest super, otwiera oczy na wiele spraw. Już wiem kiedy młody śpiący i kiedy głodny, a kiedy go boli brzusio i zaczynamy się dogadywać :-D Jest coraz mniej płaczu :-)
no to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak trzymać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja wczoraj se Stasiem na badaniu słuchu byłam, wszystko jest ok, mamy kontrolnie przyjść jeszcze we wrześniu.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dla NEll też będą sprawdzać , ale chyba dopiero w lutym przed operacją, bo jak nagromadziło jej się dużo fluidu przez to , że łyka powietrze to wstawią jej dreny
tzn na każdej wizycie mnie się pytają jak Nell słyszy, jak dla mnie na razie ok, ale jak tylko coś zauważę, że gorzej słyszę to mam się zgłosić

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

12 maja 2011, 09:24

manenka, co do mleka ściąganego wszędzie mi to tutaj powtarzają nie wiem na ile to się sprawdza bo ja nigdy nie ściągałam także jeśli u Ciebie jest zupełnie inaczej to tylko się cieszyć :-D Jak nellunia umie spać w hałasie to super ,ale jeśli dziecko takie jak moje nie lubi i nie potrafi spać ani jeść w hałasie to go nie zmuszam .Przy odkurzaniu np wcześniej zasypiał teraz już nie -nie boi się jak odkurzam nie płacze ,ale napewno już nie zaśnie

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

12 maja 2011, 09:35

hej!!
Zaczynam rozpoznawać sygnały dawane mi przez małego, ta książka jest super, otwiera oczy na wiele spraw.
zgadzam się :ico_brawa_01: jeszcze raz dzięki Agniecha :ico_sorki: u nas dzięki tej książce mały sam zasypia, wkładam do łóżeczka i zasypia bez bujania, śpiewania, wózka itp. no chyba że przegapię to płacze.
to wstawią jej dreny
brr.. oby obyło się bez tego, trzymamy kciuki za Nelunię
U nas dziś piękna pogoda :ico_brawa_01: teściowa wzięła mi dziś Zuzię na cały dzień więc jestem trochę odciążona.. a jeszcze Wam powiem że Zuzia nie dostała się znowu do żadnego przedszkola państwowego :ico_zly:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

12 maja 2011, 10:26

jeszcze raz dzięki Agniecha :ico_sorki:
Dziewczyny nie mnie tylko autorce trzeba podziękować ha ha :-D Super ,że mogłam jednak pomóc .
Mój Stefan myślałam ,że jest średniaczkiem gdy nauczyłam się go rozumieć okazało się ,że jest typowym aniołkiem .Budzi się rano z ogromnym uśmiechem na twarzy w nocy gdy chce jęść nie budzi się z płaczem tylko ssie palec na tyle głośno ,że go biorę i karmię .Gdy ma kupę to wydaje z siebie charakterystyczne dżwięki ale to nie jest płacz już nie musi płakać by mi coś powiedzieć rozumiemy się doskonale no i mam wrażenie ,że jesteśmy oboje dużo szczęśliwsi czego i wam życzę !! Skoro już robicie postępy jestem pewna ,że to tylko kwestia czasu.Śmiać mi się tylko chce gdy mi mówią ty to masz szczęście ,że masz takie grzeczne dziecko.Szkoda,że nikt nie wie ile w to włożyłam pracy i uwagi by Stefan był aniołkiem .Tylko teściowa mnie docenia i wie ,że wkładam w to serce inni uważają ,że mam farta ehhh siostra urodzi w sierpniu to wtedy pogadamy

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

12 maja 2011, 10:41

manenka, co do mleka ściąganego wszędzie mi to tutaj powtarzają nie wiem na ile to się sprawdza
no to chyba nie bardzo się sprawdza , bo jest tu dziewczyna na forum 9mc mleko odciągała :ico_szoking: , ciekawe ile mi się uda??
,ale jeśli dziecko takie jak moje nie lubi i nie potrafi spać ani jeść w hałasie to go nie zmuszam
no pewnie jak masz warunki :-)
u nas od roku czasu robią drogę na całym osiedlu, wymieniają każdą rurę, wysadzają skały, za płotem mam przedszkole i w domu sporo dzieci, więc choćbym chciała to nie ma ciszy, chyba , ze w nocy :-D
powiem że Zuzia nie dostała się znowu do żadnego przedszkola państwowego :ico_zly:
u mnie Mike sie dostał , idzie od sierpnia, ale ja składałam pismo do prywatnego, bo czy prywatne czy państwowe to tyle samo kasy się płaci, a prywatne są ładniejsze, 5min spacerkiem mamy , wiec jestem zadowolona i od sierpnia już będę miała przedszkolaka w domu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

12 maja 2011, 16:29

Hej kochane, my już z powrotem w Anglii, poczytałam Was trochę, ale wszystkiego nie zapamiętałam.
Ja odciągałam Oliwce mleko do 11mca i tylko na początku robiłam to często, pozniej rano i wieczorem, zawsze dokladnie, ale jak bylo duzo to latwo sie rozchulalo i odciaganie szlo sprawnie :) i do konca.
Widzę, że dzieciaczki się chrzczą teraz :ico_brawa_01: nasza Zuzia 8 maja była chrzczona, poszliśmy na łatwiznę i zrobiliśmy w lokalu :ico_haha_01: Robiliśmy dużą imprezę i w domu u rodziców byłby problem pomieścić, a tak to przy okazji cała rodzina mogła się spotkać :-D :-D :-D i nikt nie był urobiony :ico_oczko:
Z racji chrzcin zafundowaliśmy sobie sesyjkę rodzinną w studio fotograficznym, jak już odbierzemy zdjęcia to Wam pokażę (dostaliśmy już kilka obrobionych i jestem zachwycona :ico_brawa_01: ) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

12 maja 2011, 21:39

powiem że Zuzia nie dostała się znowu do żadnego przedszkola państwowego :ico_zly:
moja też :ico_zly:
ale pani mi powiedziała, że nawet jak nie leci to mam odciągać 10-15min i wtedy będzie zwiększać się produkcja, nie wierzyłam jej bo prawie przez 2 tyg tyle tylko miałam, ale potem na prawdę z dnia na dzień się zwiększyła :-)
o widzisz, nie wiedziałam o tym. dzięki, też tak będę robić

b@sia, witaj w domu i czekamy na fotki

dobranoc :-)
Ja wczoraj se Stasiem na badaniu słuchu byłam, wszystko jest ok,
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my mieliśmy badane jeszcze w szpitalu :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

12 maja 2011, 22:05

jak nagromadziło jej się dużo fluidu przez to , że łyka powietrze to wstawią jej dreny
ojej, oby nie, będę trzymać kciuki, żeby wszystko było dobrze z Nellunią :ico_sorki:
u nas dzięki tej książce mały sam zasypia, wkładam do łóżeczka i zasypia bez bujania, śpiewania, wózka itp. no chyba że przegapię to płacze.
o tak, u mnie jest tak samo. Dopiero teraz widzę, jak zaczęłam go obserwować, że daje wyraźne sygnały, choć też czasem zdarza mi się jeszcze przeoczyć pewne symptomy i wtedy zaczyna się płacz, taki lament, jakby mi się żalił, zwłaszcza jeśli chodzi o spanie i jest przemęczony.
powiem że Zuzia nie dostała się znowu do żadnego przedszkola państwowego :ico_zly:
jak to znowu? A nie ma u Was takiego przedszkola z tej fundacji co teraz Ula chodzi do przedszkola? Tu sobie popatrz: http://www.familijny.pl/
Mój Stefan myślałam ,że jest średniaczkiem
mój Staś jest średniaczkiem :-)
Szkoda,że nikt nie wie ile w to włożyłam pracy i uwagi
o tak i cierpliwości i spokoju. Ale warto!
od sierpnia już będę miała przedszkolaka w domu :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja jeszcze nie wiem czy się Ula dostała, wyniki mamy mieć dopiero 27 maja.
Z racji chrzcin zafundowaliśmy sobie sesyjkę rodzinną w studio fotograficznym, jak już odbierzemy zdjęcia to Wam pokażę
koniecznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

12 maja 2011, 22:26

b@sia, witamy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i czekamy zn niecierpliwością na zdjęcia :-D

[ Dodano: 12-05-2011, 22:27 ]
wyniki mamy mieć dopiero 27 maja.
to trzymam kciuki :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość