Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

05 wrz 2007, 16:17

coffe, ja też się zwracam w rodzaju męskim, ale tłumacze to tym,ze przed ciążą jak widziałam fajnego małego bobaska to mówiłam do męża "patrz! dzidziut!", a dzidziut to on, wiec mam wytłumaczenie skąd męska forma :ico_oczko:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

05 wrz 2007, 17:41

ja na poczatku mówiłam jak do dziewczynki,a teraz sama niewiem :-D

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

05 wrz 2007, 19:40

ja zdjecia jeszcze nie robie bo na razie prawie nic nie widac, ale czuje ze zaczyna rosnac...

ja bym chciala znac plec, ale moj ma tak slaby usg ze pewnie nic nie dojrzy...

pewnie tez chlopak, jak u was!

pozdrawiam!

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

06 wrz 2007, 15:04

Dzis byłam u lekarza wreszcie dostałam skierowanie na badania,oczywiscie musiałam sama sie o nie prosic :ico_szoking: ,bede juz miała test obciazenia glukoza :ico_noniewiem: troche szybko,bo zregóły po 20 tyg robią.

Byłam tez u dentysty,teraz mnie tak ząb boli że chyba cos rozniose :ico_zly:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

06 wrz 2007, 15:19

karina22 pisze:,bede juz miała test obciazenia glukoza

ja tego jeszcze nie miałam, ale spodziewam się,ze nastepnym razem na wizycie dostane skierowanie :ico_oczko:

dobrze, że dostałaś na reszte podstawowych badań!mam nadzieje, że wyniki będą dobre :ico_oczko:
buziaki

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

06 wrz 2007, 15:28

żona, tez mam nadzieje ze beda dobre wyniki,inaczej byc niemoze :-D

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

07 wrz 2007, 10:43

te badania na glukoze ponoc sa koszmarne... bratowa mowila ze dobrze miec pod reka wode z cytryna, ble.

ja mam wizyte za dwa tygodnie po dluuuuuuuuuugim czasie!

ale brzusio zaczal mi rosnac w tym tygodniu. jest sliczny :) choc ciagle malutki.

kupilam sobie ta spodniczke na allegro co wam pokazywalam i jest ladna - polecam - slicznie sie uklada. teraz przydalyby sie spodnie jakies choc ciagle wchodze we wlasne to jednak taka gumeczka to fajna sprawa!

wiecie ze ja ciagle wymiotuje? bywaja juz dni, ze mnie ta przyjemnosc ominie, ale generalnie rano zaraz po prysznicu, grzecznie wszystko zwracam i dopiero potem moge zjesc sniadanko :-D cudowne uczucie...

ehhh milego dzionka zycze!

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

07 wrz 2007, 13:39

Tagar pisze: generalnie rano zaraz po prysznicu, grzecznie wszystko zwracam i dopiero potem moge zjesc sniadanko


ja mam wciaż kryzys ok 22 wieczorem , to sa jedyne mdłości, których nie mogę sie pozbyć jedząc, nie wiem dlaczego. Czasem jak zjem coś niedługo przed 22 to to zwrócę, ale zazwyczaj nie jem już późno, wiec nie mam czym zwrócić no i się męczę :ico_noniewiem: ale to i tak nic w porównaniu z tym co było kiedyś :ico_oczko:

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

07 wrz 2007, 13:46

a mi wszystkie mdlosci, wymioty przeszly jak reka odjal, ani sladu po nich nie zostalo :-D
za to apetyt mam niemilosierny no i sa skutki tego :ico_szoking:

dzis moja dzidzia kopala mnie tak dlugo i czesto, ze wreszcie poczulam, ze BEDE MAMA :509: to niesamowite uczucie!!!!tak mnie pokopywal, ze jak polozylam reke na brzuszku, to czulam jak mi reka az pulsuje!!!jeszcze nie jest wielki brzuchol, wiec te kopniaczki sa wyrazne i cudowne!!!!

co do zlych wiesci...znow mnie zlapal jakis stan zapalny chyba w pochwie, bo mnie piecze, swedzi i spac przez to nie moge :ico_placzek: to juz drugi raz!

w poniedzialek ide do gina z przychodni na fundusz zdrowia, chyba wiec zmienie moja prywatna pania doktor na panstwowego, on pracuje na klinikach, a wiekszosc osob mi wlasnie kliniki poleca, a ja sama nie wiem...

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

07 wrz 2007, 15:36

coffe pisze:dzis moja dzidzia kopala mnie tak dlugo i czesto, ze wreszcie poczulam, ze BEDE MAMA to niesamowite uczucie!!!!tak mnie pokopywal, ze jak polozylam reke na brzuszku, to czulam jak mi reka az pulsuje!!!jeszcze nie jest wielki brzuchol, wiec te kopniaczki sa wyrazne i cudowne!!!!


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
GRATULACJE!!!

Oj ja to już się doczekac nie mogę a dzidziuś milczy no :ico_oczko: może dlatego, że mam taki duży brzuszek cio? :ico_olaboga: hmmmm ale muszę być cierpliwa.Jak do 22 tygodnia nie zakopie to sie bede martwic, a przeciez niedawno słyszałam serduszko, wiec na pewno wszystko jest ok, tylko dzidziuś mało ruchliwy, albo mam mało zakończeń nerwowych
coffe pisze:co do zlych wiesci...znow mnie zlapal jakis stan zapalny chyba w pochwie, bo mnie piecze, swedzi i spac przez to nie moge to juz drugi raz!
i nie czuje ruchów :ico_oczko:
biedactwo :ico_placzek: Musisz może męża nakłonic na samrowanie człokoa clotrimazolum albo czyms takim, moze to on Cię zaraża? Zapytaj może swojego gina! No i najlepiej jak będziesz nosiła bawełnianą bielizne, miej swój ręcznik do podmywania się i śpij w nocy bez bielizny w jakiejś koszulce nocnej ,tak,zeby był przewiew :ico_oczko: Może pomoże!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość