Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 mar 2007, 21:43

Kasi.k to jest taka praca troche dziwna, bo w polskiej firmie, ale przy obsludze zagranicznych targow samochodowych, wiec wiazaca sie z ciaglymi wyjazdami. Wyglada to mniej wiecej tak: 3 tyg na wyjezdzie - 2 tyg w domu. Zarobki to od 3000-5000 na miesiac wiec niezle jak na Polske. W UK moj maz pracuje nielegalnie i za takie raczej kiepskie pieniadze. Wystarczy powiedziec, ze jak nie bylam w ciazy i normalnie pracowalam to zarabialam 2 razy wiecej od niego i to legalnie. Kurde, musze sie z tym przespac...

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 mar 2007, 21:51

KAKIK bo u mnie laski mozwia ze zalezy w ktorym tyg dziecuszko zaczyna kopac, to mozesz do tej daty dodac lub odjac piec dni, czyli jesli masz termin na 17 i dziecko kolo 17 tyg zaczelo kpac to urodzisz przed 17 piec dni lub po 17 piec dni, ale to tylko takie zabobony pewnie.
JASNIE Pani a mi sie wydaje, ze jednak przy dziecku tu jest lepiej, wiecej benefitow, dofinansowan do mieszkania itp, tym bardziej jak Twoj maz pracuje nielegalnie to dostaniecie jakies dodatki, a w Polsce????? 40 zl rodzinnego????? to musicie przemyslec i to dokladnie. oczywiscie lepiej jest w Kraju bo rodzina, znajomi i wogole Polska, ale.... no wlasnie takie malutkie Ale....
buziaczki dziewczyny :ico_ciezarowka:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

24 mar 2007, 21:53

jasnie pani ja tam bym wracala do pl bez zastanowienia jak by nam sie cos takiego przytrafilo.z tego co piszesz to same korzysci jak wrocicie do pl.nie ma jak u siebie w kraju,tu zawsze bedziesz obcokrajowcem i babcie pod nosem i rodzinka.
gratuluje dla meza,i zycze dobrego wyboru.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 mar 2007, 22:28

Jasnie Pani rozbawilas mnie tym king kongiem :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: cos w tym jest ;)od 3 tyg urosl 5 cm :ico_brawa_01: moj brzuch tez ciagle ruchomy,a jak jestem glodna i mam lenia zeby cos zjesc ,to nie ma rady he he musze wstawac....najgorzej rano jak chce pospac,a mam wolne,dzidzius tak wali jak szalony ;)Jasnie Pani ja tez nie wiem co bym zrobila na twoim miejscu,troche odwyklam juz od pl,ale zawsze to ojczyzna i rzeczywiscie w uk nigdy nie bedziemy u siebiei niestety czesto da sie to odczuc...a takie pieniadze jak na polske to super :ico_brawa_01: pytalam sie T ,a on mowi,ze by sie nie zastanawial....ale mi by bylo smutno jakby go nie bylo 3 tyg,to jedyny minus...ale z drugiej strony bedziesz miala Lucje ;) kasiaapowodzenia w myciu zabkow felato widze,ze konrado ma druga mamusie :-D martucha frostmoj king kong zaczal sie ruszac w 15 tyg :ico_smiechbig: moze ja bede miala takie duze dziecko jak nasza julie i przed rokiem go na studia posle :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

25 mar 2007, 02:39

hejo dziewczyny mam nadzieje ze sie nie obrazicie ze tu zajrzalam :ico_sorki: ale ja w poszukiwaniu ilonki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ilonko czemu zamlklas?normalnie tesknimy za toba na plotkach pampersowo tetrowych na niemowletach ja jak nie widze swojej synowej to mam zly dzien :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
a dla wszystkich wspisowe stawiam :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

25 mar 2007, 11:58

Dzień dobry śpioszki :ico_haha_02:

Wstawac, wstawać... nie obijać się... Może pogoda do d.... ale chyba nie spędzicie całego dnia w łóżkach?

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

25 mar 2007, 12:14

kasik witaj
co tam u ciebie i malenstwa w brzuszku? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

25 mar 2007, 12:25

A w Polsce dzisiaj dla odmiany piekna pogoda :ico_brawa_01: teraz czekam na obiadek, bo Lucja-Glodzilla glodna strasznie,a potem wyprowadze ja na spacerek. Mam siniaka wewnetrznego kolo pepka :-D Mala jest, ale sily ma za dwoch. Juz sie boje co bedzie jak sie urodzi.

Kasi.k jakies nowe oznaki????

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

25 mar 2007, 13:00

jeszcze jestesmy 2 w 1 :-D i jakos się kulamy... chociaz z każda nastepną kwietniówka, która już urodziła moje pragnienie by miec już kruszynke przy sobie rosnie i rosnie...

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

25 mar 2007, 13:12

hey kochane!!!
El juz sie poprawiam obiecuje :-D
Ja jescze siedze w pidzamie,bo ogladalam Malysza i tak mi sie nie chce nic,ze az wstyd normalnie..
Ela super fotki ksieciunia,a ja tam uwazam,ze Twoj Pawel ma zadatki na papparazzi,bo jak dla mnie fotki jak z pierwszych stron gazet..a gdzie P. pracuje,ze ksieciunio im wizyte zlozyl?pochwal sie nam szybko???cos mi sie pamieta,ze Twoj P.cos w branzy budowlanej,ale nie jestem pewna na 100%.. :ico_noniewiem:
Kasiula a ja tam pamietam jak Kubus kupowala Lence nawet oliwke jak go wyslalas do sklepu,wiec Tatus dba o Lenke...fajnie,ze zaszaleliscie na imprze,na pewno Ci sie nalezy,bo taka zapracowana jestes i jeszcze ten remont jednoczesnie.. :ico_brawa_01: Juz sobie wyobrazam jak Lenka slodko spala z wozeczkiem,mam nadzieje,ze strzelilas jakas fotke corci!!!!
Kasi.k a ja co 5minut sprawdzam komorke,czy Ty czasem juz nie zaczelac rodzic,normalnie nawet do kibelka biore ze soba..mam nadzieje,ze do kibelka mi nie wpadnie i nie utonie.. :-D
Jasnie Pani:) Twoja Lucja to jak prawdziwa kobietka lubi sobie pojesc,i tak trzymac... :ico_haha_01: co do propozycji pracy,to nie wiem co Ci doradzic,fakt faktem,ze kaska naprawde niezla jak na polskie realia,tak wiec macie trudny orzech do zgryzienia,jedyne co mnie zastanawia to tak jak Lucy wspomniala,ze troszke mezulka nie bedzie w domku....jestem pewna,ze podejmiecie dobra decyzje..
Gdybym ja byla w takiej sytuacji,,,nie wiem ciezko powiedziec,to zalezy od wielu rzeczy,ale ja bym raczej nie wrocila,,chyba sie troche odzwyczailam od Pl,poza tym mnie zawsze wszedzie nosilo,i chyba dalej bedzie nosic...hihih
Uff....dzisiaj Bablu ma ostatni dzien w pracy,a od jutra wolne do czwartku,ale w srode juz jedzie na interview,to jest ma je w czwartek,ale tak rano,ze musi jechac dzien wczesniej i spac w hotelu,bo innego wyjscia nie ma niestety...

[ Dodano: 2007-03-25 ]
Kasiula fajowe te jajo-zwierze,strasznie mnie ciekawi co sie Wam z niego wykluje,super,chyba tez sobie takie sprezentuje... :-D co teraz nie wymysla....jestem w szoku :ico_szoking:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość