Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 lis 2008, 13:18

Miszkakochana tak mi przykro :ico_placzek: boze dlaczego takie cos dzieci spotyka :ico_placzek: -Ale nie zalamuj sie moja siostra ma coreczke z atopowym zapaleniem skory a do tego alergia prawie na wszystko kurz roztocza same najgorsze ...i daja rade...Olga jest sliczna dziewczynka -teraz sa tak dobre preparaty ze Natalki skorka bedzie wygladac dobrze zobaczysz :ico_sorki:
Nie wiem jak bedziemy z tym zyli
dasz rade kochana musisz byc silna a i Natalka bedzie :ico_sorki:
Strasznie mi przykro :ico_pocieszyciel:
jakbys miala jakies pytania to od czwartku siora z Olga beda u mnie one juz 6 lat walcza z atopowym zapaleniem wiec przerobily setki kremow i plynow...

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

02 lis 2008, 14:04

Miszka kochana tak ci wspołczuje :ico_pocieszyciel: :ico_placzek: ,ze tez takie cholerstwo musialo trafic na Natalke :ico_placzek: .......

Tak jak pisze Marta teraz sa takie leki i masci ze napewno nie bedzie tak źle ,a skóra maluszkow szybko sie regeneruje,trzymaj sie kochana i ukochaj od nas Natalke :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 lis 2008, 14:06

witam

nie mam jakos ochoty pisac bo juz wykanczam sie nerwowo i psychicznie................ Mam juz wszystkiego dosc, na pewno wiem, ze kolejnego dziecka nie chce, bedzie jedynakiem.

zirca nie zgodze sie z Toba bo mozna miec slaby malo wartosciowy pokarm, jesli dziecko jest na cycu i je tylko cyc i nie przybiera na wadze to niby jaki jest ten pokarm, slaby i bez wartosci dla malucha

A ja dalej walcze z malym i cycami, nie mam juz sily- chyba faktycznie mam malo pokarmu albo po porstu on ma silny odruch ssania, kurcze, pediatra powiedzial, ze najdluzej przy cycu dziecko mozna trzymac do 20 minut, a 5-10 minut wystracza, zeby dziecko wypilo to co potrzeba, to ja juz nie wiem, bo jak tylko zabiotre cycka malemu to wyje w nieboglosy, a z reszta teraz to i przy jedzeniu wyje i wypluwa za chwilke znow szuka, ja juz nie mam na to sily, a na dodatek nie spi prawie w ogole w dzien a w nocy tez czasami nie chce spac

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

02 lis 2008, 14:14

a z reszta teraz to i przy jedzeniu wyje i wypluwa za chwilke znow szuka, ja juz nie mam na to sily, a na dodatek nie spi prawie w ogole w dzien a w nocy tez czasami nie chce spac
to tak jak u mnie zasypia jak dam mu z butelki ale to i tak nie zawsze teraz walcze z nim juz od 9 rano i dalej nie spi a to kupa a to cyca albo smok mu wypadl :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

02 lis 2008, 15:47

Pati, kochana-odsyłam Cię do publikacji np www.laktacja.pl
a zwłaszacza tu http://www.laktacja.pl/index.php?option ... &Itemid=66

nie będę sie spierać...dodam tylko, ze skrajnie niedożywione i wyczerpane kobiety w obozach koncentracyjnych mialy pokarm. I dzieci się najadały.

miszka
...brak mi słów :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
biedna Natalka... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

02 lis 2008, 16:50

witam!
miszka kochana nie martw sie ! moja natalka też miała atopowe zapalenie skóry(pisalam o tym wczesniej) to nie jest jeszcze takie najgorsze,moja Nata miała to tylko przez pewien czas do póki tego nie wyleczyliśmy,kąpaliśmy ją wtedy w olejku olilatum albo też w mączce ziemniaczanej,i po kąpieli oczywiście jakieś maście,i spokój mamy do dziś,Natalka ma tylko alergie pokarmową jest uczulona na dużo produktów ale mimo tego po trochu pozwalam jej jadać te rzeczy i tylko czasem ją wysypuje na twarzy i na rączkach w zgjęciach,ale mam maść i krople które podaje jej właśnie wtedy kiedy trzeba,także nie martw sie moim zdanie to jeszcze nie zaden wyrok! bardzo ci kochana współczuje wiem co przeżywasz! :ico_pocieszyciel: musisz być silna właśnie dla Natalki,wiem że to nie jest łatwe,sama to przechodziłam ,ale właśnie ty jesteś jej najbardziej potrzebna,więc nie możesz sie załamywać!!!życze wytrwałości kochana,zobaczysz wszystko będzie dobrze,trzeba być tylko dobrej myśli!!! :ico_pocieszyciel:

moj Nicolas jak do tej pory super przybieral na wadze nawet więcej niż trzeba,w nocy teraz od dwóch dni też przesypia tyle,bo śpi od 21 do 5! ale martwie sie ponieważ zjada teaz mniej o dwa posiłki,nie wiem zobaczymy teraz w piątek jak z tą wagą,dowiem sie wtedy czy czasem tez go nie przystawiać do cycka w czasie snu! a i jeszcze jedno mnie martwi dziewczyny poradzcie coś,no skoro śpi tak długo to powinien przynajmniej długo i dużo zjeść a on ssa ok.10 minut jednego cycka i ok.10 drugiego! a czytałam chyba ze dziecko powinno ssać więcej,nie wiem juz sama! :ico_noniewiem: [/b]

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 lis 2008, 16:53

Pati Iga tez mi tak wieczorem robi z tym wypluwaniem cyca marudzeniem i placzem ale ona wie ze idzie spac i zawsze wieczorem przeciaga jedzenie-maluchy sa czasem sprytnbiejsze od nas-bo jak nadusze cycka to mleko sie leje newet jesli masz mniej to 1-2 dniowy kryzys :ico_sorki:
je postanowilam ze sie nie poddsam malej jeszcez ani razu butli ze sztucznym nie dalam (tylko z moim odciagnietym) i nie mam zamieru narazie dawac przez kilka miesiecy-wiara w to ze ma sie pokarm czyni cuda bo ja tez mialam male cycorki duze A lub male B :ico_noniewiem: mala przybiera nie bardzo duzp ale regoralnie :ico_sorki: wiec nie dokarmiam tylko po to zebym mogla sobie w nocy dluzej pospac...takie mieszanie mleka to nic dobrego szczegolnie dla Igi ktora ma kolki
wiec dziewczyny nie dokarmiajcie na sile :ico_sorki: dziecko tez musi troche poplakac-czytalam ze zdrowe dziecko placze okolo 4 h tygodniowo :-) wiec musimy im sie dac cxzasem wyryczec :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 lis 2008, 16:54

kochana nie martw sie ! moja natalka też miała atopowe zapalenie skóry(pisalam o tym wczesniej) to nie jest jeszcze takie najgorsze,moja Nata miała to tylko przez pewien czas do póki tego nie wyleczyliśmy,kąpaliśmy ją wtedy w olejku olilatum albo też w mączce ziemniaczanej,i po kąpieli oczywiście jakieś maście,i spokój mamy do dziś,
Powiedz kochana a jak dlugo sie ta wysypka utrzymywala,bo martwi mnie ta jej buzia,zeby sie rany nie porobily :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

02 lis 2008, 17:03

Powiedz kochana a jak dlugo sie ta wysypka utrzymywala,bo martwi mnie ta jej buzia,zeby sie rany nie porobily
już tak bardzo tego nie pamiętam jak długo to trwało,ale myśle ze jak zaczniecie kuracje to z dnia na dzien bedzie lepiej,trzeba tylko szybko działać! ale skoro nie pamiętam jak długo to trwao to pewnie nie długo ,bo inaczej to bym pewnie pamietała że trwało to strasznie długo

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 lis 2008, 17:09

Agusia10 minut mu wystarcza widocznie nie masz czym sie martwic -jedne jedza 20 minut inne 5 a Nicolasek 10 -jak regorelnie sprawdzasz wage to tak jak Ci pisalam nic sie nie martw tylko sie ciesz ze masz takiego aniolka co Ci tyle spi bo mi Igol w nocy od 4,5h tylko wytrzymuje-ale i tak sie ciesze bo jak na cycka nie jest zle :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-11-02, 17:40 ]
Agusiawlasnie widzialam zdjecia Nicolaska na NK jemu na 100% to karmienie wystarcza :ico_brawa_01: taki fajowy pulpecik :ico_brawa_01: Iga przy nim to szkieletor jak ja rozbiore bo ma te girki taki dlugasne i chude :ico_olaboga: 59cm miala jak sie urodzila...ciekawe ile teraz :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość