NICOLA_1985

25 sie 2012, 12:05

nie nie widziałam ich na żywo tylko na zdjęciach hodowli

ale rozrabia ten Twój kociak :-) imię Denis do niego pasuje jak ulał hehehe Denis - rozrabiaka :-D

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

25 sie 2012, 12:22

chce mi sie ryczec, bylam u weterynarza i nie zasczepiony bo jest chory/przeziebiony :ico_placzek: :ico_placzek: a mowilam dla tej baby co od niej bralam ze dziwnie furczy to mi wmawiala ze on tak ma :ico_zly: :ico_zly: wiec na 10 dni dostalam dla niego leki no i musze transporter zamowic ciezko na rekach go trzymac, ale jestem zla i zdolowana :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 sie 2012, 12:55

fajne te wasze kociaki :ico_brawa_01:

anetka607, twój to faktycznie rozrabiaka :-D zdrówka dla kociaka,a do tej babki co go brałaś bym zadzwoniła i powiedziała,że sprzedała ci chorego kotka :ico_zly: :ico_zly: a nie bezczelnie ci wmawia,że on tak a

NICOLA_1985, mi się te twoje nie podobają,zresztą o tym wiesz :ico_oczko: ale już niedługo ty się swoimi zaczniesz cieszyć :ico_brawa_01:

nasza niestety zdechła w czerwcu i jakoś A nie chce się przekonać do koteczka a ja bym chciała takiego zwykłego :ico_noniewiem:

NICOLA_1985

25 sie 2012, 17:22

ania najważniejsze, że mi się podobają, o gustach się nie dyskutuje :ico_oczko: :-D dla mnie obydwie są cudne i już! :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :-D

anetka ojej... zdrówka dla kotka.. a to dziwne bo hodowcy są raczej bardzo za swoimi kocimi dziećmi i chcą utrzymywać stały kontakt z nowymi właścicielami i doradzaja... przynajmniej ja na taką trafiłam... ja tak jak radzi Ania bym dała znać hodowczyni że nie, że kotek "tak ma" tylko jest chory, a ona nieodpowiedzialna...

[ Dodano: 25-08-2012, 17:23 ]
A nie chce się przekonać do koteczka a ja bym chciała takiego zwykłego :ico_noniewiem:
hehe nie wiesz co to jest siła perswazji??? mój S. nienawidził kotów do niedawna i nie było mowy w ogóle o zadnym zwierzęciu po za psem za kilka lat.... i co? i za niedługo będą u mnie dwa koty heheheh :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :-D

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

25 sie 2012, 19:52

a to jest Lutek :ico_oczko: tutaj ma 6 tygodni ;)
Obrazek

na razie nie mam w lapku aktualnych fotek ,jak przegram to pokaże aktualne foto kotków :-)

NICOLA_1985, bardzo fajne będziesz miała kociaki :ico_brawa_01: mają dużo uroku w sobie :ico_brawa_01:

aniawlkp86, a może że schroniska weźmiesz kotka?

anetka607, dobrze że tak szybko poszłaś do weta z kotkiem .mam nadzieję że
szybko dojdzie do siebie kiciu :ico_sorki:


a co do choinki :ico_haha_01: to bardzo często Gwiazduche zdejmowaliśmy z czubka choinki aż przed nią zamykaliśmy drzwi do pokoju :ico_haha_02: masze szczęście w tym że kotka nie nauczyła się otwierac drzwi :ico_oczko: zresztą i Lutek tego nie robi więc jak za dużo rozrabiają szczególnie w nocy to zamykam drzwi od pokoju i mamy spokój do rana :ico_oczko:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

25 sie 2012, 21:29

dobrze że tak szybko poszłaś do weta z kotkiem .mam nadzieję że
szybko dojdzie do siebie kiciu :ico_sorki:
po nim na szczescie nie widac choroby oprocz takiego chrychanie, ale weterynarz powiedziala ze mozliwe ze bedzie furczal bo ta rasa ma plaski nos, no ale migdaly powiekszone i zaczerwienione gardlo jest, mam pilnowac i przyjechac szybciej jakby byl ospaly bardziej, nie bawil sie i wariowal no i jakby pojawil sie katar, taka dzisiaj zla jestem, ona taki cudny sie robi, jak super kolor siersci mu sie zmienia na srebrny, takie ma juz jasniejsze naokolo oczu i nosek :ico_haha_01: teraz lezy obok na kablu i spi pieszczoch, oczywiscie chrapie :ico_noniewiem:
a to jest Lutek :ico_oczko: tutaj ma 6 tygodni ;)
jaki malutki :ico_brawa_01:

a kupilam transporter :ico_sorki:

a najlepsze pani weterynarz (podobno u nas najlepsza do takich domowych zwierzakow, uratowala psa rodzicom jak kleszcza mial) patrzy na niego i mowi...oooooo do 8 kg szybko dobijesz :-D :ico_oczko: dzisiaj juz ma 2500 :ico_oczko: wiec niezle przybywa na wadze

dostalam nowa karme dzisiaj, zasmakowala najpierw ja zjadal a pozniej royala :-D ale chyba musze zamowic applaws dla malych kotow, dobrze ze te bralam mniejsze opakowanie

aniawlkp86, moze jak maz zobaczy myszke to sie na kota zdecyduje :ico_oczko: my kiedys tylko dlatego koty mielismy

NICOLA_1985

25 sie 2012, 22:18

a to jest Lutek :ico_oczko:
fajny maluszek :-) wszystkie kotki są słodkie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: mi chyba tylko się persy za bardzo nie podobają :ico_oczko:
NICOLA_1985, bardzo fajne będziesz miała kociaki :ico_brawa_01: mają dużo uroku w sobie :ico_brawa_01:
jak wszystkie syjamy zwłaszcza te orientalne :-D :-D :-D jak ja bym chciała, żeby już Zarulka była w domku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 25-08-2012, 22:26 ]
mimo, że znalazłam już swoje kociaki to jakoś z ciekawości nadal oglądam sobie ogłoszenia na tablicy z kotkami i pieskami i zaglądam na ceny .. i dzisiaj znalazłam gościa, który chce sprzedać sfinksa 14-miesięcznego za 500 zł... :ico_szoking: :-) ale to ogłoszenie jest z wczoraj pewnie kotek już sprzedany a wiem , że z naszych alkowych któraś chciała tego kotka koniecznie :ico_oczko:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

25 sie 2012, 22:42

który chce sprzedać sfinksa 14-miesięcznego za 500 zł... :ico_szoking: :-) ale to ogłoszenie jest z wczoraj pewnie kotek już sprzedany a wiem , że z naszych alkowych któraś chciała tego kotka koniecznie :ico_oczko:
hehe ciekawe ktora :-D :-D

NICOLA_1985

25 sie 2012, 22:45

hehe ciekawe ktora :-D :-D
może Ty???? :-D :-D :-D :-D serio już nie pamiętam dobrze ale jakoś mi się kojarzy, że Ty tylko pewna nie jestm na 100% :-)

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

25 sie 2012, 22:56

a no ja :-D :-D tylko mąż pow ze szczura nie chce

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości