tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 mar 2012, 15:23

u nas mała je butle o 20 zasypia i śpi do 7 rano
wow...Ale fajnie :-D :ico_brawa_01: :-D
dopoki nie pracuje to mi to jeszcze bardzo nie przeszkadza ale od poniedzialku zaczynam robote i nie wyobrazam sobie 3 razy w nocy dawac cyca...

a protestowala Paulinka przy odstawieniu??? bo moj to taki fan cyca ze jak nie dasz to sam sobie wyciagnie... :ico_olaboga:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

23 mar 2012, 17:33

Aga wszystkiego naj, naj dla malutkiej
Obrazek

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

23 mar 2012, 18:22

tabogucka, nie ,łatwo poszło,z Piotruniem też bez problemu odstawiłam,wiec nie będzie tak żle, :-) :-) :-)
moni26, dziekujemy :ico_oczko: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

23 mar 2012, 23:21

witajcie
kopiuję z innego wątku. zostałam na lodzie :ico_placzek:
wczoraj byłam na rozmowie w sprawie pracy. Teściowa siedziała z dziećmi. Wcześniej Wam pisałam, ze rozmawiałam z teściami i zadeklarowali, że będą siedzieć z Matem.Gdy wróciłam opowiedziałam jej o tej pracy a ona stwierdziłą, że to praca nie dla mnie, bo w sklepie, że w soboty i niedziele się pracuje. Więc przypomniałam, i zapytałam ( :ico_zly: ) po raz drugi czy siedziałaby z dziećmi w weekendy. Odpowiedziała NIEWIEM :shock: powiedziałam, że w Lublinie nie ma pracy od 8-16 do jasnej cholery! i że dobrze, że taka jest!!!!!!aż w końcu powiedziała, że ona i teść potrzebują spokoju i że oni z dziećmi cały czas nie będą siedzieć. że może tylko rano do 10 :ico_szoking: Co za ŚWINIA! co myślała, że będę pracować 2 godziny dziennie?????Daj Boże, żeby kiedyś potrzebowali mojej pomocy! niech ich szlag!narobili mi tylko nadziei :ico_placzek:

a dziś teście odwrócili kota ogonem, jak im powiedziałam, ze narobili mi nadziei i że się zawiodłam na nich, to teściowa, bezczelna świnia odpowiedziała, że ją nonono obchodzi co ja sobie z dziećmi zrobię!i że nonono ją obchodzi za co będziemy żyć. No i że M. może sobie pracować na 3 etaty aż padnie, ale rachunki ma jej zapłacić. takiego wała :fuckyou: teściu mało mnie nie pobił :ico_szoking: serio myślałam, ze mnie walnie, powiedział, że jak chcę,żeby mi dzieci bawił, to muszę mu zapłacić, że on na 2 etaty robi buahaha(pracuje na jeden raz w tygodniu). no i że moje dzieci tylko chodzą i brudzą. nie kiwnę palcem. niech się zasyfią!!!
Powiem szczerze, że takich świń nigdy nie znałam i znać nie chcę. A moje dzieci kontaktu z nimi utrzymywać nie będą. już ja się o to postaram!

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

25 mar 2012, 18:13

witam
Ja na chwilke bo mały zzaraz wstanie
Wczoraj była imprezka urodzinowa oczywiscie bardzo udana :ico_brawa_01: ,synek wziął rózaniec :ico_szoking:kase i kieliszek :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I mamy juz jedyneczkę w koncu nawet nie wiedzialam kiedy wyszła hehe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agadla Paulisi na roczek :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

No i dzis mamy luzik ,my w domu sporo miejsca mamy to było fajnie z prezentów dostał kase jezdzik hustawke i stolik z krzesełkami mamuta oraz ciuszki i pluszaka piesia ciut mniejszego od niego :-D :-D :-D

tesciowa go nie widziala 8 miesiecy ,taka babcia jeszcze sie 2 godziny spózniła-masakra jakas,ale wazne ze dojechała,była w szoku ze on taki chudy i juz mi gadała ze u nich we wsi znachor jest i takie tam :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

dla mnie jest on tez chudziutki na tej buziulce ale co ja poradze dobrze ze refluks sie uspokoił i sie bardzo dobrze rozwija

starszy synek ciut na nerwa mi dziala ale tak to jest moze tez troche zazdrosny jest :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


aga216,
twój Piotrus tak wydoroslał bardzo ostatnio jak patrze na to zdjecie :-)

Blanka26, w sprawie tych tesciów twoich to jakas katastrofa-oni zawsze tacy byli????????o matko to wspólczuje ci bardzo ale to bardzo,takie teksty gadac ,az sie w głowie nie miesci ,dziadkowie całkowicie do nononono :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :569: :569: :569:

Blanka26, :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

fotki załacze jak bedzie jakas chwilka
pozdrawiam was kobietki i milego wieczorka

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

25 mar 2012, 22:08

magda1614, wszystkiego najlepszego dla Filipka. masz rację, może być drobny grunt, że dobrze się rozwija. extra prezenty dostał Filipcio.
moi teściowie zawsze tacy byli, tylko wcześniej nie pokazywali prawdziwej twarzy bo nic od nich nie chcieliśmy, dopiero teraz jak ZAPROPONOWALI POMOC a później bezczelnie się wykręcili to jest wojna. Ja im nigdy tego nie wybaczę. Nie jestem mściwa ani pamiętliwa, ale w tej kwestii nie odpuszczę, mam nadzieję, że kiedyś będę miała okazję jej powiedzieć to samo, że g.ówno mnie obchodzi za co będzie żyć.

aga216, wszytskiego najlepszego dla Paulinki

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

25 mar 2012, 22:16

hej :)

Blanka26, naprawdę Ci współczuję :ico_pocieszyciel: doskonale Cię rozumiem, moi teście też są okropni :/ zawsze się zastanawiałam o co chodzi z tymi kawałami i nienawiścią do teściów, a przekonałam się będąc z moim M. :( Teraz z urodzinami Mikołaja też ma problem, bo Teściowa nie może ich zrobić u siebie i wielce obrażona, że my chcemy mu wyprawić urodzinki :/ odechciewa się wszystkiego.. tej całej sztucznej atmosfery i udawania że wszystko jest w porządku :/ Trzeba sobie radzić bez nich, będzie dobrze :ico_pocieszyciel:

ja się ostatnio z M. strasznie dużo kłócę.. wczoraj spaliśmy osobno... naprawdę coś złego się dzieje, nie ogarniam już tego wszystkiego, wszyscy czegoś ode mnie chcą, a ja nie dam rady każdego uszczęśliwić :/
Zmykam spać, bo Miki teraz wstaje sobie o 4 rano i krzyczy "am am am am mama am am" :ico_haha_01: a jak zje to idzie biegać.. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

25 mar 2012, 22:18

Wszystkiego dobrego za skończone roczki i nowe postępy. Super!!! :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Muszę was doczytać uważniej.Ale zdrobię to jutro :-)

Blanka26 Współczuję teściów. :ico_sorki: A teściowa to pobiła już samą siebie,masakra :ico_zly:
magda1614 I jeszcze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejnego ząbka. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Często was podglądam ale szczerzę mówiąc nie mam nawet weny na cokolwiek :ico_olaboga: Tyle rzeczy się u mnie dzieje,że już nie nadążam z resztą nic tylko bym wyła :ico_placzek: :ico_placzek:

Ale pocieszam się tym,że od środy idę do pracy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oczywiście wracam do zawodu. Strasznie się cieszę bo rodziców już słuchać nie mogę jaki to jestem leser,a przy Nadii nic nie pomogą <dosłownie> wszystko na mojej głowie. :ico_nienie: :ico_zly: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

25 mar 2012, 22:21

tabogucka, moja mama mnie i moją siostrę karmiła piersią ponad rok (moją siostrę półtora roku), bo też histeria była jak nie dostała cyca, a potem sama odrzuciła, i już nie chciała ;) moja koleżanka z kolei była w szkole rodzenia u położnej z zapytaniem, jak ostawić takie "chcące" dziecko od piersi i zaleciła jej terapię wstrząsową.. na początku jest potwornie ciężką, ale ponoć efekty są szybko, tylko trzeba być konsekwentnym. Np jak wstaje w nocy to smoka/herbatkę/misia - byle nie cyc i żeby dziecko dalej ululać do snu - jak wyje głaskać po główce i takie tam..

ja bym chyba wolała dać tego cyca dla świętego spokoju :ico_haha_01:

[ Dodano: 25-03-2012, 22:22 ]
ale szczerzę mówiąc nie mam nawet weny na cokolwiek
kurczę, może to teraz takie okres jest na depresje? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

25 mar 2012, 22:38

Inuno To ja chyba depresję mam całe życie :/ Spadam tak z wagi,że za niedługo zniknę z tego świata. Jak wcześniej nie mogłam się w nic zmieścić tak teraz wszystko ze mnie spada :ico_olaboga: wszystko ląduje mi na sercu a i dużo się wszystkim przejmuje. :ico_sorki: Nie raz mam już dość,strzelić sobie w łeb i mieć święty spokój. W dodatku jak widzę moją mamę to bym sie wyprowadziła jak najdalej! :ico_zly:

[ Dodano: 25-03-2012, 22:39 ]
Zero wsparcia od kogokolwiek!
Szkoda,że też przechodzicie kryzys. Oby szybko minął! :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość