Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 wrz 2013, 22:24

No ja na meningokoki szczepię głównie do żłobka... tam dzieci się smoczkami wymieniają więc wolę nie ryzykować....

ale dziś do duuupy się czuję... łeb mnie naparza do tego ząb i oko no zwariuję... i plecy od 3 dni to mi dają tak do wiwatu ze juz mam dość wrrr..... idę spać bo osiwieję...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 wrz 2013, 11:07

Madleine kuruj się :ico_sorki: :ico_sorki: strasznie chorowita jesteś :ico_olaboga:

A co do wagi Marcinka jestem w szoku ja myślałam że on już ponad 11 kg i wzrostu też o pół głowy wyższy od Maksia :-D on taki dorosły jest na zdjęciach. Ale wychodzi na to że Maksio klocek się robi bo najniższy i prawie najcięższy :-D

A zębów ma już 7.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 wrz 2013, 11:12

Gosia no niestety ja zapalenie oskreli mam czesto od zawsze... ;/
No Marcinek jest wysoki,ale szczupły,on nigdy w sumie zadnych faldek na nozkach nie mial itp :-)

A zębów ma 8 - u góry 5 i na dole 3 :-)

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 wrz 2013, 12:59

WItajcie!!!


Dawno mnie było ale jakoś wiele czynników miało na to wpływ.
Na wczasy jak wiecie nie pojechaliśmy, ale na szczęście juz dostaliśmy cały zwrot poniesionych kosztów, 100%
Miałam mieć urlop od wtorku, to mi go anulowały, bo kierowniczce umarła mam i nie mail kto pracować i zamiast mieć 2 tyg urlopu to miała tydzień. Nic nie wypoczęłam, tym bardziej że wcześniej byla tydzień z małą w szpitalu.
Byliśmy tydzień na wsi u moich teściów, to nie była Turcja ale za to dzieciaki całe dnie na dworze były :ico_brawa_01:

Antosia zaczęła chodzić. Potrafi już sama zrobić 5-6 kroczków i coraz częściej sie zapomina i chodzi samodzielnie. Kupiliśmy jej buciki i po dworze by tylko chciała dreptac za jedną rączkę.
Ząbkow mamy 6 - na górze 2 a na dole 4.
Co do jedzenia to ja juz nie patrzę co jej dawać a czego nie. Je wszystko to co my plus mleczko MM i kaszki. Oczywiści pierś też jest, Ona stale sie jej dopomina jak jestem w domu. Ale dziś jestem twarda i zamiast cycusia to dalam butle a potem kaszkę teraz śpi.

Gosia ja też z wieloma rzeczami sie nie wyrabiam. Mieszkanie zapuszczone. Mialam w czwartek wolne to nie wiedziałam za co się brać. Ale wysprzątałam całe mieszkanko do porządku. Dzis zostaje mi tylko odkurzyć.

Madleine trzymam kciuki żeby chociaż Wam się wyjazd udał :ico_haha_01:
I oczywiście zdrowka Ci życzę!!!!

Antosia przy wypisie ze spzitala tj. 23,08 ważyła 10200 a ciuszki 80/86 nosi. także chyba najmlodsza a największa :ico_noniewiem: Ale to ma po mnie i T. Obydwoje drągale jesteśmy :)

Kasiala super się masz z tym żłobkiem, Antosia jest na liście rezerwowycj 40. i chyba nie ma szans na przyjęcie :ico_olaboga: a bardzo by nam to się przydalo. Tak T przepisał się na nocki i siedzi z nia do 17 jak ja wracam z pracy. Coś się tam prześpi jak mała zaśnie to razem śpią. Ale widac jaka więź się między nimi rodzi. Do mnie zaczyna wolac tata :ico_placzek: ale jak jest glodna to wtedy mama. Spryciula.

Kupiliśmy jej w końcu ten pchacz-wózek z fishera i myka po cały domu z nim :ico_oczko:

Mam nadzieję że będę wpadać częściej.

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 wrz 2013, 13:21

Obrazek

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 wrz 2013, 14:00

Meggi śliczne dzieci :ico_brawa_01: szkoda z tym wyjazdem ale całe szczęście że pieniądze odzyskaliście :ico_sorki: :ico_sorki:
No i brawa za chodzenie :ico_brawa_01:
A powiedzcie chętnie wasze dzieci w butach chodzą? Maksio ciągle chce zdejmować. W domu nawet skarpety zdejmuje sobie.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 wrz 2013, 14:11

to na wątku tylko Kaja jeszcze sama nie chodząca :-P ale w bucikach lubi chodzić. Mamy te elephanten a po domu takie papucie befado ale nie szczególnie zadowolona jestem.... z tych befado.

Megii witaj szkoda ze wyjazd nie wypalił :cry: najważniejsze ze kasa odzyskana... ze złobkirm cieszę się strasznie ale stresa mam równie wielkiego :ico_chory: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 wrz 2013, 14:41

my po domu tylko boso ew skarpetki antyposlizgowe.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 wrz 2013, 15:02

u Nas na boso jest za zimno bo cała kuchnia i przedpokój jest w terakocie więc Kai zimno ja człapa... a najwięcej tam chodzi bo zpchaczem między pokojami śmiga.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 wrz 2013, 15:28

U nas tylko panele i kafelki - dywanów nie mamy.
to może ciepłę skarpetki antysposlizgowe? Bo jednak jak dziecko uczy sie chodzic to powinno boso,zeby wyczuc podloze. Buty powinno sie zakladac tylko wtedy gdy juz naprawde trzeba czyli na dwór. bosa stópka się lepiej kształtuje :-)
No to po wymądrzałam się trochę...sory :-)

Lece sie polozyc bo głowa mi pęka...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości