Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

14 gru 2010, 01:17

hehe no ładnie :d
a to Ila tak ładnie rysuje, ze wiadoo co na rysunku? Kuba to tylko takie bazgroły nie do poznania. Z resztą musze przyznać,z e obaj z Michasiem są na tym samym poziomie hehe talent ma Kuba po tatusiu :D ale co ciekawe bardzo lubie rózne wycinanki, malowanki, wyklejanki itp

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

14 gru 2010, 11:31

Witam

Wczoraj nie zajrzałam bo jeździłam do gdańska. jestem już rozwódką :ico_sorki:
Dostałam alimenty, 500 zł na Tymka i 400 na Kacperka więc nie jest źle.

U mnei chłopcy tez wszystko razem robią przez co myślę że troche Tymka to hamuje :ico_noniewiem: bo puzzli np nie daję układać albo rozwiązywac jakieś zagadki. No trudno, i tak myślę ze się dobrze rozwijają

Agnies gratuluje takie zdolnego synka, no i współczuję tej pracy. Ja tez się kompletuję z prezentami i zakupami a w tym tygodniu chce posprzątać

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

14 gru 2010, 12:44

Evik nie wiem jak to na taką okazje należy sie zachować... pogratulować?
W każdym razie dobrze, ze już masz to za sobą.

Ja dzis wieczorem jak chlopcy pójdą spac śmigam na ostatnie zakupy al sprzatanie to mam bardzo daleko w lesie. Mam nadzieję,że w sobotę uda mi się cokolwiek posprzatać. Ale cos wi się widzi, ze będę na wariata chatę ogarniała w noc przed wigilią :/

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

14 gru 2010, 15:58

kilolek, myślę że fakt że już mam to za soba jest najważniejszy

A ja też muszę się wziać za porządki.
Dziś chcę przynieść ozdoby choinkowe i powiesić światełka. Na choinkę za szybko zreszta zawsze mammy żywą a jeszcze w tym roku ich nie ma ale zawsze to przyjemnie się zrobi.
No i mam zamiar siąść dziś z chłopakami i porobić sznurki na choinkę :ico_brawa_01: . No i w sobotę upiekliśmy pierniki ale jak na razie tylko do połowy są udekorowane. Czekają mnie jeszcze lukry :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

14 gru 2010, 19:05

no ja tez mam pierniki juz za soba. Chyba pisałam.
W zeszla sobote zrobilam takie mini pierniki z formy i polukrowalismy i ozdobilismy konfetti spozywczym a w ta sobote robilismy normalne ierniczki, wycinane ale tez nie polukrowane leza, bo brak czasu
przepis na lukiem mam bardzo prosty do tego barwnik i juz. Tylko ze ja sie ie bawie i smaruje po calosci jak leci :D. jutro wam fotki piernikow wstawie

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

14 gru 2010, 21:54

kilolek, a ja kupiłam takie lukry juz gotowe, zielony i żółty. Nie wiem jak się sprawdzą bo szczerze to pierwszy raz robiłam dziś z chłopcami sznur na choinkę. Fajna zabawa :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

15 gru 2010, 02:04

takie do smarowania czy w pisakach?Mi z pisakami kiepsko idzie. Z resztą za duzo z Kubusiem narobilismy by sie teraz tak bawic :D

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

15 gru 2010, 18:13

My w niedzielę piekliśmy pierniczki i domek z piernika, i też nie polukrowane a domek jeszcze w częściach, nieposklejany :ico_noniewiem: A niania moich chłopaków wymyśliła, że jak będą niegrzeczni to będą kleić łańcuch na choinkę (oczywiście nie za karę tylko żeby mieli zajęcie) i wiecie, tym łańcuchem to chyba trzy razy choinkę okręcę :ico_oczko: A dziś robiliśmy ozdoby z brokatem. Śmiesznie im to wyszło ale mieli tyle radochy :-D
A ja miałam cichą nadzieję, że nie pojadę do szkoły w piątek, bo wolałabym trochę do świąt się przygotować. Tam gdzie zawsze rezerwowałam nocleg-już wszystko było zajęte, a to jest tani i jest dobry dojazd na uczelnię. Ale po wielu telefonach udało się coś znaleźć, tylko trochę daleko od szkoły. A już myślałam, że jak nic nie znajdę to nie pojadę. Ale już trudno...

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

15 gru 2010, 22:04

Agnies zrob sobie wolne, pozwalamy ci :ico_haha_02: a z tym lancuchem to się usmialam. Moze i ja wyprobuje ale będę potrzebowala naprawdę dużej choinki :d

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

15 gru 2010, 22:25

My wczoraj kleilismy i było bardzo wesoło. tymek do mnie mówi: mamo ale fajna zabawa :-D :

Lukry w paczce takie do podgrzania. takie w pisakach tez mam ale faktycznie z nimi dużo roboty :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości