Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 wrz 2008, 09:28

Jak ja stalam na korytarzi mi to ,,cos,,polecialo troszeczke to tez sie dre boze wody mi odeszly Marcin otwieral wlasnie lodowke zeby sie piwka napic-byscie jego mine zobaczyly-buzia otwarta oczy jak 5 zl i taki wystraszony jak a bajkach doslownie :ico_haha_01:
Ale on twierdzi ze jest gotowy...codziennie jak wraca z pracy to wita mnie textem,,dlaczego jeszcze jego coreczke przetrzymuje w ciemnym brzuchu,, :ico_puknij:
dziewczyny mocka rewelacja :ico_brawa_01: mino wstawania na siusiu od razu zasypialam nie budzilo mnie wszystko co 10 minut-wyspalam sie za 3 noce normalnie :ico_brawa_01:
Adiateraz bedziesz miala fajnie z mama :ico_brawa_01: odciagaj i zamrazaj mleko :ico_brawa_01: bedziesz mogla :ico_zdrowko:
A wczoraj jak bylam tam w szpitalu to sie usmialam bo przyszla laska z chlopakiem 28 tydz ciazy ze jej sie dziecko nie rusza-i zaraz do tej poloznej ze to chyba przez to ze wczoraj 4 kieliszki wina wypila :ico_szoking: co za debilka :ico_olaboga: ploda dziewczyna-naszczescie dziecku nic nie bylo bo slyszalam pozniej ze miala podlaczone ktg :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 wrz 2008, 10:19

mmarta81 pisze:Ale on twierdzi ze jest gotowy...codziennie jak wraca z pracy to wita mnie textem,,dlaczego jeszcze jego coreczke przetrzymuje w ciemnym brzuchu,,
No,no oni sa zawsze gotowi,a jak mowisz ze rodzisz to pytaja :co teraz? :ico_haha_01:
mmarta81 pisze:wyspalam sie za 3 noce normalnie
Az Ci zazdroszcze,Natalka ma przestawiony dzien z noca.W dzien spi a w nocy gotowa do zabawy i walcze z nia do 6 rano codziennie :ico_olaboga: Za to mam dziecko ktore w ogole nie placze,ona tylko tak marudzi,ale nie drze sie w nieboglosy :ico_brawa_01: Oby tak dalej :ico_sorki: Martus mowisz ze odciagniety pokarm mozna zamrazac?Ja nie wiedzialam.A w czym?
mmarta81 pisze:ze jej sie dziecko nie rusza-i zaraz do tej poloznej ze to chyba przez to ze wczoraj 4 kieliszki wina wypila co za debilka
Nie no debilka faktycznie :ico_zly: Takie nie powinny miec dzieci,zeby nie narazac :ico_puknij: Mam na takie postaci normalnie alergie,przeciez to pol butelki :ico_olaboga: Ja przez 9 miesiecy nie wypilam ani kieliszka,a niezly ze mnie alkoholik :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

29 wrz 2008, 10:23

witajcie dziewczyny nocka taka troche nie przespana ale to tylko dlatego że zamieniłam sie z Jarkiem stroną do spania ( on chciał bo stwierdził że ciągle dupką jestem do niego obrucona ) i jak zwykle mnie przygniatał i spał juz prawie na mnie więc się wierciłam . wieczorem miałam małe skurcze ale pozatym to nic się nie działo . Mi się podobała mina Jarka jak jechaliśmy do szpitala a potem czekał przed porodówką niby wiedził ze to jeszcze nie poród ale tam lezały prawie kobiety po porodzie z maluszkami a potem je przewozili na oddział no i się napatrzył . Ale on tez sie nie boi a moja mama sie mnie ostatnio pyta a Jarek to Ci tam padnie :-D :-D
mmarta jak tam samopoczucie 2 dni nam zostały a ja sie czuje jakbym miała jeszcze dużo czasu nie wiem dlaczego i czy to przeczuccie jest dobre .

[ Dodano: 2008-09-29, 10:28 ]
miszka pisze:Az Ci zazdroszcze,Natalka ma przestawiony dzien z noca.W dzien spi a w nocy gotowa do zabawy i walcze z nia do 6 rano codziennie Za to mam dziecko ktore w ogole nie placze,ona tylko tak marudzi,ale nie drze sie w nieboglosy Oby tak dalej Martus mowisz ze odciagniety pokarm mozna zamrazac?Ja nie wiedzialam.A w czym?
miszka to napewno padasz ze zmęczenia , ale nie martw się zaniedługo powinna sie przestawić na właściwy rytm . to jak sie nie drze to jeszcze nie znacie siły jej głosu :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 wrz 2008, 10:36

miszka pisze:Natalka ma przestawiony dzien z noca.
slyszalam ze poczatkowo tak czesto jest :ico_sorki: wiec pozostaje Ci czekac az jej sie odmieni do 3 \miesiaca na bank :ico_brawa_01: ale czesto pisalo ze juz po miesiacu :ico_brawa_01: a Natalka jutro 2 tyg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
miszka pisze:Martus mowisz ze odciagniety pokarm mozna zamrazac?Ja nie wiedzialam.A w czym?
pewnie ze mozna przez 24 h mozesz trzymac w lodoweczce a potem trzeba zamrozic-ja od siostry jak dostalam ten odcigacz to tam byla taka jakby smieszna bytelka bez zamkniecia i tam sie wklada woreczek i mleczko tam leci zapina sie i bach do zamrazarki :-D
oststnio w bootsie widzialam ze mozna osobno kupic te woreczki aventu :ico_sorki: na bank znajdziesz a jak nie to sie zapytasz :ico_sorki:
miszka pisze: to mam dziecko ktore w ogole nie placze
:ico_brawa_01: no to Ci sie udalo :ico_brawa_01: boy jaj nie minalo jak podrosnie :ico_sorki:
slonko2008 pisze:czuje jakbym miała jeszcze dużo czasu nie wiem dlaczego i czy to przeczuccie jest dobre .
:ico_noniewiem: pewnie niestety tak...co zrobic :ico_noniewiem: dobra dzisisj nie chce rodzic bo mam chate do posprzatania :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 wrz 2008, 10:37

slonko2008 pisze:. to jak sie nie drze to jeszcze nie znacie siły jej głosu
:ico_nienie: o nie,nie juz znamy doskonale :ico_noniewiem: pierwsze 2 doby tak nam dala popalic ze az zachrypla biedna :ico_noniewiem: Ale wybaczylismy jej to,bo wiadomo nowe doznania,nie mogla sie ogarnac,poza tym po prostu byla glodna a ja nie wiedzialam,nie mialam pokarmu :ico_noniewiem:
slonko2008 pisze:Ale on tez sie nie boi a moja mama sie mnie ostatnio pyta a Jarek to Ci tam padnie
E nie padnie,moj jest tak z siebie dumny,ze Jezu,wszystkim opowiada jak przecinal pepowine,jak wygladal porod.A zakochany jest w Natalce tak,ze potrafi sie poplakac nad jej lozeczkiem :ico_sorki: Codziennie ja odsypiam noce,a on biega na 3 godzinne spacerki!No masakra!U mnie to jego mama go straszyla,ze nie wie na co sie porywa,ze padnie ,ze lepiej zeby nie ogladal,slowem wkurzala mnie.Mysmy sie tylko umowili,ze nie bedzie zaglada mi miedzy nogi,dla mojego konfortu i jego higieny psychicznej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 wrz 2008, 10:37

Miszka :ico_brawa_01: super fotka w podpisie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 wrz 2008, 10:40

mmarta81 pisze:ale czesto pisalo ze juz po miesiacu
Jezu,mam nadzieje,ze jej sie odwidzi wczesniej,bo ja juz wygladam jak smierc :ico_placzek:
mmarta81 pisze:pewnie ze mozna przez 24 h mozesz trzymac w lodoweczce a potem trzeba zamrozic
a jak uzyje w ciagu 24 godzin to mam je gotowac czy tylko podgrzewac?

[ Dodano: 2008-09-29, 10:40 ]
mmarta81 pisze:super fotka w podpisie
Dziekuje :ico_brawa_01: Nie moge sie oprzec,zeby nie wlozyc nowej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 wrz 2008, 10:41

miszka pisze:Mysmy sie tylko umowili,ze nie bedzie zaglada mi miedzy nogi,dla mojego konfortu i jego higieny psychicznej
oj ja tez taki pakt zawarlam :ico_sorki:
ale oststnio mowie mu ze bez wzgledu czu bedzie daleko do urodzenia czy blisko ma mi mowic ze to juz!!!!To bede miala wiecej sily-a on no ale jak mam to mowic jak nie bede widzial-no kurde polozna ci powie ja tam akurat pewnie malo bede wiedziec co ona gada :ico_noniewiem:
Miszka :ico_sorki: to maz sie wywiazal z obowiazku-normalnie az Ci zazdroszcze :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-29, 10:43 ]
miszka pisze:a jak uzyje w ciagu 24 godzin to mam je gotowac czy tylko podgrzewac?
o kurde to mnie zagielas bo Ci powiem nie wiem ale 24h to chyba taki czas ze nie trzeba jeszcze zagotowc tak mi sie wydaje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

29 wrz 2008, 10:46

miszka pisze:Dziekuje Nie moge sie oprzec,zeby nie wlozyc nowej
prosimy o więcej (dawaj ile masz) takie piekne kochane malenstwo

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 wrz 2008, 10:47

slonko2008 pisze: takie piekne kochane malenstwo
no taka malowana malenka coreczka :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość