Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 paź 2008, 13:27

a my tez w miescie bylismy,i nawet buty udalo mi sie kupic,wyboru duzego nie bylo na wyprzedazy w Clarksie ale jedna para srebrnych pantofelkow mi przypasowala...wiec mam a te stare do kubla leca od razu!!!takie zniszczone ze wstyd!!!a udalo mi sie taniej kupic i to sporo bo przecena z 40f na 25f :ico_brawa_01:
piekna pogoda u nas,Maya w aucie kimnela sie z 10 min. i juz dokaczyc drzemki nie chce...wiec chyba obiadek i gdzies wybywamy na spacerek...ja dzis tak gorzej sie czuje...chyba @ nadchodzi albo jakies plamieni...zobaczymy

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

09 paź 2008, 13:35

a Mila zas jak na złosc nie chce spac, juz oczy trze i nic i ryczy mi w tym łózeczku jak głupia, a ja ani powycierac przy niej a podłogi az sie prosza :ico_noniewiem:

wiecie co z tej pracy jeszcze nie zadzwonili, a dzwonili mi ze szkoły ze do 17.10 dadza mi znac czy studia sie rozpoczna ale mam sie rozgladac przy okazji za czym innym..no i sie rozejrzałam i juz nie ma nigdzie miejsc i jak mi nie otworza tego kierunku do konca pazdziernika to nie dosc ze bede bez studiow to jeszcze bez kasy, no i jak z praca nie wypali to nie wiem..normalnie jakas maskara..chyba za duzo bym chciała i teraz mam perspektywe niczego :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

09 paź 2008, 14:28

a ja już obiadek zrobiłam. Naleśniki z serem. Tuż przed 16 wrzucę je do piekarnika i będą cieplutkie. Alicja śpi. Jak sie obudzi to zrobię jej kuskus bo lubi i będziemy czekać na M. potem lecimy do kauflanda po pieluchy, bo przez tą biegunkę masakrycznie dużo nam zeszło i lecimy na rezerwie z torby pieluszkowej.
Dziś już z kupami spokój. Były dwie więc chyba jej przechodzi, no i odkryliśmy wczoraj dwa kolejne zęby. Prawe czwórki dolną i górną. Dziwnie jej te zębale wychodzą.
GLIZDUNIA, :ico_brawa_01: za zakupy. Ja nawet nie marzę zeby coś sobie kupić. Z kasą u nas kruchutko a jeszcze Mariusz zapisał sie na intesywny kurs angielskiego i 100zł miesiecznie na to pójdzie. Nie wiem jak sie wyrobimy. A jeszcze święta coraz większymi krokami się zbliżają.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

09 paź 2008, 15:03

ewcik nawet nie gadaj, u nas w tym m-cu bardzo kruchutko :ico_noniewiem: nawet nie chce myslec ze wiecej m-cy przyjdzie nam zyc z jednej wypłaty :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

09 paź 2008, 15:19

ladybird23, my z jednej wypłaty żyjemy od prawie roku. Da sie przeżyć. Mieszkanie najwięcej zżera. Czasami zdarza sie ze po opłatach mamy 400zł na życie, albo nawet mniej.

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

09 paź 2008, 15:32

ladybird23, dostałaś już odpowiedz z tego salonu??

Ewcik, jak Ty to robisz ze za takie pieniądze miesiąc wyrzyjecie?? musisz być bardzo gospodarna!! Podziwiam, aczkolwiek nam też się zdarzały, że nie mieliśmy kasy...

[ Dodano: 2008-10-09, 16:40 ]
co tu tak pusto??

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 paź 2008, 18:32

Ewcik podziwiam...400zl na zycie z dzieckiem,kupno pieluch i jedzenia i wogole wszystkiego...niesamowiete...chyba mnozysz te kase w portfelu :ico_oczko:

Lady,no to nieciekawie z tymi studiami...wszystko juz posprawdzalas?szkoda tej kasy...i to jak :ico_olaboga: dobrze ze chociaz za mieszkanie jako tako czynszu placic nie musicie wiec moze jakos dacie rade z jednej wyplaty :ico_noniewiem: ...

u nas chwilowo dobrze z kasa znaczy sie na oplaty i jedzenie jest i odliczylismy cosik na zakupy dla mnie-m.in. na buty wlasnie bo chodzilam w takich 2 lenich rozjechanych....bo ciagle w tych samych :ico_noniewiem: ....ale zeby cos odlozyc to juz nie wystarczy...mimo ze ja dorabiam :ico_noniewiem: ale jakis spokoj czuje o te finanse...chyba jest dobrze :-)

a gdzie reszta babek?

[ Dodano: 2008-10-09, 20:05 ]
Obrazek
Obrazek

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

09 paź 2008, 20:20

no faktycznie cos tu dzis pusto..
ja nie wiem chyba se w tym salonie w kulki polecieli, powiedziała mi ta babka ze dadza znac nawet jak mnie nie zachca, a tu nonono blada..nikt ani eska nie posłał, wiec mnie olali, poczekam moze jeszcze jutro sie odezwa, jak nie to ich sram...
siostra zaproponowała mi zebym sobie u niej dorabiała dopoki nic nie znajde normalnego, tzn bede jezdzic z nia na targ i handlowac ciuchami, mi sie nawet to podoba tylko wiadomo ta rozna pogoda, coz..kasa potrzebna wiec jakos dam rade, w koncu to zaledwie 4-5 godz min 20 zł jezeli nic nie sprzedam, wiec i tak cos za samo stanie :-) no a w miedzy czasie bede szukac..

glizdunia fajowe buciki,u mnie jednak zdały by egz tylko w piekna pogode :ico_noniewiem: a z tym czynszem tak to sie wydaje, ale co m-c dochodza jakies wydatki zwiazane z domem wiec wychodzi na jedno, teraz np nam podłączyli kanalizacje i zas z 750 nie nasze - no bo na pol z mama :ico_noniewiem:

ewcik faktycznie chyba mnozysz te pieniadze, ja nie wiem jak za 400 zł 3 osoby?? :ico_szoking: :ico_brawa_01: dla ciebie za gospodarnosc...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

09 paź 2008, 20:21

pustawo strasznie ... pewnie sie rozpiszecie wieczorem .... ja dzis na kawkach popołudniu ... i o 19 do domu kompiel bajka i lulu ... ja do wyrka tez spadam ... bo od 4 nie spie .... a jak jutro bedzie tak samo to :ico_olaboga: :ico_olaboga:
wiec do jutra babeczki .....

Glizda a te buciki to na zime ?? heh u was nie ma sniegu prawda?? Ale slicznie butki jak ksiezniczki ....

Doris to moze idz i sprawdz co to ...
Ewcik no to ładnie za 400 zł ... ale jak mus to mus...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

09 paź 2008, 21:04

Hej!
no i od razu milej ,jak siadam a tu tak mało do czytania...ja dziś już nietomna jestem, bo Hanka się budziła kilka razy z rykiem...już po 1 w nocy piła mleko! :ico_puknij: ja jej to skończę wreszcie, bo męcząca jest...dziś jak się obudzi to dostanie wodę i tyle, moze jej się odechce budzenia. W sumie to pewnie zębale ją męczą, ale ja już na rpawdę nie mam siły na nocne wstawanie, marzę o 1spokojnej nocy!!!

no, Doris może to faktycznie znamię? kurzajki na pupie to średnio, a to co piszesz, że może być na narządach płciowych to raczej brodawki takie solidne, kłykciny to się zwie i zapeniam, że nie wygląda jak mała niewinna kurzajka :ico_haha_01: więc obserwuj to bacznie, ja obstawiam znamię.
Sikorka no widzisz! jaki zdolny chłopak!!! :ico_brawa_01:
Glizdunia piękne buciki! ale zazdroszczę, bo u nas to powoli w kozaki wejdziemy a Ty tantofelki możesz! a co do fikołków, to też już robi, ale na szczęście w miarę spokojnie.
Ewcik...400zł? to cud gospodarczy! Wy się naadajecie na prezydenta i premiera :-D albo wiesz co, lepiej nie mów głośno, że tak się da żyć, bo nam obetną pensje :ico_haha_01: a tak poważnie to ja nawet nie umiem sobie wyobrazić tego co piszesz...to co Wy jecie? kupujecie coś sobie? a rachunki, telefon? nie kumam bazy
Lady i co? olali Cię? wielki mi kuźwa salon...tak się ine robi, nawet jak Cię nie chcili to wypada poinformować chyba nie? pedały! a katarek może przejdzie wraz z zębami?

u mnie w miarę...rano byłam z mamą wybrać oprawki do okularów, ale w sumie sama by dała radę, bo się okazało, że jej się podoba trochę co innego niż mi...potem zjadłam obiad i pojechałam do pracy...i siedzenie...nabawię się tam depresji...wiecie jakie to straszne siedzieć 6godzin w 4ścianach i nawet nie mieć co robić? sprzątać nie ma co, czytać też, bo gazetę połknęłam w mig...ech, cholera...porażka na całego. Dobrze, że choć przed samym zamknięciem weszły 2babki wyregulować sobie brwi.

Hanka śpi...a ja chyba idę się umyć...sprzątnięte mam, wyprasowane też, wstawię pranie i poleżę jak biały człowiek..na razie!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość