Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

29 wrz 2007, 12:00

HekkateJestem już po wypalance bardzo to nieprzyjemne ale nie było aż tak źle jak myślałam, teraz jest znacznie gorzej. Nic kategorycznie nie wolno mi nosić ( w tym synka) bo krwotok można mieć chodzić powolutku i zero wysiłku fizycznego ( i tak do 5.10) po tym terminie dowiem się co dalej. Czuję się jak niepełnosprawna ciągle ktoś ze mną siedzi wszyscy opiekują się Łukaszem a mnie żal ściska bo tak bym go na ręce wzięła i trochę popodrzucała :ico_placzek:
IwonaŁukasz też w bezruchu zamiera jak mu uszka czyszczę :-D
Kostunia, AkwamarynŁukasz nienawidzi się ubierać koszmarem jest od zawsze czapka czy kurtka (piszczy aż mi uszy więdnął). Piszczy też jak się rozmawia i nikt nie zwraca na niego uwagi - lubi być w centrum zainteresowania. Mój mąż mówi że go rozpieściłam ale czy można rozpieścić takie małe dziecko?.
Katelajdka, MagdzinkaŁukasz też się budzi w nocy na cyca a od 5 to już maraton co chwila do całkowitego zbudzenia :ico_olaboga: Ja już się zastanawiam do kiedy dziecko może jeść w nocy? Bo ostatnio to mnie to zmartwiło bo coraz więcej z lutówek pisze, że dzieci w nocy tylko herbatkę czy wodę dostają. U nas w rachubę nic takiego nie wchodzi tym bardziej smok bo od razu histeria jest nie do opanowania. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

29 wrz 2007, 12:25

asiam_26, no widzisz, tak się denerwowałaś, a tu już jesteś po zabiegu, tylko rzeczywiście teraz uważaj na siebie, wiem, że to trudno tak siedzieć i nie nosić synka, ale szybciej dojdziesz do siebie, trzymaj się.

No a z tym nocnym karmieniem to mam podobnie, co 2 godzinki, a od 4 lub 5 też maraton do 6 lub 6.30, a potem już uśmiech od ucha do ucha i zero spania. Smoka nie używamy więc nie mogę go podać, nawet kiedyś próbowałam to mała się wściekła.

A dzisiaj myślałam, że padnę, normalnie co godzinę jak w zegarku się budziła :ico_olaboga: no ale dziś dawałam na przemian z cyckiem herbatkę. Myślę, że to przez gorąc. Okno było całą noc otwarte, kaloryfer przykręcony ale i tak u nas jest prawie 26 stopni, bo grzeją rury i pod nami w piwnicy jest węzeł cieplny i mamy przez to podgrzewaną podłogę.

Kostunia to super, że Tymkowi nic nie jest po upadku.

A jak tam przygotowania do ślubu???? Sukienkę pamiętam, że masz śliczną :ico_brawa_01: A w jakim mieście odbędzie się wasza uroczystość? g:) g:) g:)

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

29 wrz 2007, 13:11

asiam_26, już zapomniałam o tych niedogodnościach po wypalance - ale się stosuj - to szybko minie i będzie oki
A co do Łukaszka to wiem co przechodzisz - ja wychodzę z założenia że aby do 4 latek...(wizja optymistyczna)
Mnie Ninusia dziś "papa" robiła o 5:30...

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

29 wrz 2007, 13:21

asiam dobrze ze masz juz najgorsze za sobą!! Obyś tylko wytrzymalą te niedogodności jeszcze przez tydzień... Dzielna z Ciebie kobieta!!! :-D
Ubieranie to u nas taki sam stres jak u Was. Bartuś nie lubi a przy zakładaniu pieluchy taż usilnie próbuje sie odwracać na brzuch. Ufff, czasem to mam już takie nerwy że szok!!
Ja czasem w nocy to daje herbatkę, ale nie zawsze. Dziś to wogóle by się nie przydała bo Bartuś zajdł butlę o 23:30 i potem to o 5 rano sie obudził!!! Potem to już o 7 , czyli standardowo i obudził sie o 9:10. Dziś było super!
kostunia no nie mów, że nie może deser zastąpic posiłku, hmmm.... No to co ja mam podać Bartulkowi?? A jak mam mu dać deserek, kiedy?? To mam nie czekać aż prosi o jedzenie tylko tak ustalic że np. 2h od piersi dostanie deserek? Wczoraj podałam mu jabłuszko + bananek zmielone w blenderze i wcinał aż mu się uszka trzęsły!! Gotowego bananka w słoiku nie chciał, a tak jak mama zrobi to lubi!! zuch chłopak!!
mamcia bardo się ciesze że lekarz Cię uspokoił! Musicie uważać na Juleńkę i nic w przyszłości nie bedzie jej grozić! Julcia ślicznie wychodzi na zdjęciach!!
kostunia
to mój Skrabik może dlatego jeszcze nie siedzi że jest taki długaśny!! Ale muszę Wam powiedzieć że to z ząbkami i siadaniem, raczkowaniem i chodzeniem się nie sprawdza. Mój Bartolinek nie siada ani nic w tym stylu a juz 4 ząbek się nam przebił! Górne łopaty są superowe, nie to co te cieniutkie dolne króliki, górny to już jest poważny ząb!! hihihi:))

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

29 wrz 2007, 13:22

Otworzyłam 400 stronę!!!

akwamaryn wpisałąm Cie na listę lutówek na początku wątku - nie wiem czemu dopiero teraz :ico_puknij: ale Już jesteś - tylko sprawdź czy niczego nie poknosiłam :ico_oczko:
nowe Lutówki jeśli którejś jeszcze nie ma na liście to bardzo proszę potrząśnijcie mną to wpiszę!

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

29 wrz 2007, 21:45

Obrazek
To już 400-setna stronka!!!
A co będzie potem hihi?? Stronek zabraknie?? Ciekawe ile jeden temat ich pomieści, bo są chyba jakieś granice??
A my będziemy pisać do nieskończoności hihi.
Co tam u Was, jaka cisza tu!!
Jesteście?? :ico_haha_02: :ico_haha_01: :ico_haha_02:
Czy śpicie? :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

29 wrz 2007, 22:04

witam drogie Panie :-)
U nas dzionek szybciutko przeleciał, pospałyśmy do 9:00 :ico_brawa_01:
I sprzątanko, pieczenie itp....
Ponad godzine męczyłam się, żeby wyciągnąć karte od bankomatu, która wpadła mi w samochodzie pod schowek, ześlizgła sie w taką szparke i utkwiła pod karoserią przednią, trzeba było tysiac śrubek odkręcić i pół przodu rozebrać, ale mam :ico_haha_02:
katelajdka gratuluję górnych ząbków!!!!!
dziewczyny z mojej Agaty to sie taka "przylepa" zrobiła, ciągle się do mnie przytula, buziaki mi daje tzn liże mnie po twarzy :-) .... to takie miłe :-)
Dziś sama podniosła się z pozycji leżącej - na płasko i bez podtrzymywania, ale minę to miała nieprzeciętną i aż z wysiłku mała kupka wyskoczyła hihihi
Jutro na 12:00 w Poznaniu w Auli na Uniwerku Mickiewicza mam kolejne rozpoczęcie roku studenckiego....i znowu trzeba się uczyć :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

29 wrz 2007, 22:13

Dorota.M. a co studujesz jeśli można wiedzieć i który rok rozpoczynasz??

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

29 wrz 2007, 22:18

kajunia filologie germańską, 3 rok w Wyższej Szkole Języków Obcych....pozostało mi jeszcze 2.5 roku

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

29 wrz 2007, 22:23

Dorota.M. pisze:Jutro na 12:00 w Poznaniu w Auli na Uniwerku Mickiewicza mam kolejne rozpoczęcie roku studenckiego....

To życzę powodzenia :ico_haha_02: Będzie dobrze :ico_haha_02:

Ja w tym roku obroniłam magisterkę :-)
Uciekam luli, dobranoc :607: :607: :607:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość