Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

30 sie 2011, 13:16

Karina mnie też przy Elizie nikt nie robił takich badań, ale to wiesz co lekarz to
różnie praktykuje.

Inia ja cały czas myślę co tam u was :ico_sorki: męża pewnie nie pokąsały dlatego
myśli, że to pikuś :ico_nienie:
Mam nadzieję, że po tej płytce problem zniknie :ico_sorki: Może jak już bedziesz miała
płytkę to bardziej wietrz mieszkanie :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

30 sie 2011, 13:29

Na poczatek dnia stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za kolejny tydzień :-)
:ico_brawa_01: :ico_sorki:
wiecie co zawsze z moją bratową cyrki były
Wiesz co no chyba jakaś nie z ziemi baba. Ja jak szłam kiedykolwiek na urodzinki dziecka to pytałam rodziców o której im pasuje bo wiem że dzieci właśnie śpią w dzień i zazwyczaj o stałych sobie porach .
O właśnie zauważyłam że kolejny tydzień zaczęliśmy :ico_szoking:
Ale to leci :ico_brawa_01:
:ico_tort: :ico_tort:
:ico_sorki: :ico_brawa_01:

Ja po badaniach , zapłaciłam 200 zł ja chyba z torbami pójdę nim urodzę.
Zakupy zrobione .
Teraz inhaluje się i za chwile biorę za obiad czyli spaghetti .

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

30 sie 2011, 13:35

Ja po badaniach , zapłaciłam 200 zł ja chyba z torbami pójdę nim urodzę.
masakra jak kasa leci :ico_szoking:
karina a może po prostu gin robil badanie cytologiczne :-)
Teraz inhaluje się
biedulko wracaj do zdrowia.

cos mnie dzis spanie łamie, a z farba na głowie maszeruję po domu wiec nici z drzemki..... teraz robie włosy na fioletowo, ale pewnie jak zawsze wyjdzie czarny. :-D za godzine jade na paintballa robic zdjecia dla relaksu, mam nadziję ze po drodze nie zasnę :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

30 sie 2011, 13:38

ech, myslałam ze kocura juz dziś zajrzałą i wstawiła nam foteczkę swojego słodziaczka :ico_noniewiem: a tu zonk, nie kocha nas buuuu :ico_haha_01:
niech dochodzi do siebie w spokoju ale fotkę niech wrzuci no bo uschnę z ciekawości :ico_haha_01:

ciekawe co u Karoliny?
Kinga na Ciebie też już powoli czas :ico_oczko: mogłabyś zacząć wrzesień i tak ładnie 1-szego urodzić :-D

ech, bratowa zawsze dziwna była, zawsze miałam z nią problemy i nieprzyjemności, mój brat też zdziczał przez nią, no ale co zrobić... trzeba pewne rzeczy przemilczeć i sie nie przejmować bo szkoda nerwów
ona moze zapomniała jak to jest z tymi drzemkami :ico_olaboga: jak adoptowali Karolinę miała rok i chuchali dmuchali, kichnać nie można w domu było bo dziecko śpi, telewizor wyciszony, domofony, telefony :ico_puknij: wszystko :ico_puknij:

[ Dodano: 30-08-2011, 13:39 ]
teraz robie włosy na fioletowo,
pokaz sie potem :ico_oczko:
ja kupiłam dziki kasztan a wyszła gorzka czekolada :ico_oczko: jak zwykle hehe

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

30 sie 2011, 13:46

ja czy kupie fiolet, granat, bordo, czarny, brąz ciemny zawsze mam czarny......
Kinga na Ciebie też już powoli czas mogłabyś zacząć wrzesień i tak ładnie 1-szego urodzić
o tak trzeba zacząć rok szkolny :-D :-D
ciekawe co u Karoliny?
tez własnie o niej myślę, dziś miala miec wizytę jeśli dobrze kojarzę

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

30 sie 2011, 13:47


tez własnie o niej myślę, dziś miala miec wizytę jeśli dobrze kojarzę
no tak pisała, i ciekawe co u niej :ico_sorki: jak sie nie odezwie do wieczora to jest szansa że jednak sie rozdwoi w sierpniu :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

30 sie 2011, 13:48

cos mnie dzis spanie łamie
Mnie teraz też.A nie mam jak bo małą mam , poza tym ten obiad już powinnam stawiać na gaz.Mama jest w domu ale oni bija kuraki więc maja dużo pracy .
Może kawkę sobie zrobię. Choć mnie kawa nigdy nie daje nic , często po kawie zasypiam .
ciekawe co u Karoliny?
No ona dziś miała mieć wizytę albo ktg robione , tylko nie wiem o której to miała mieć. A może już nie doczekała wizyty ?
Ma ktoś do niej telefon w razie czego ?
ona moze zapomniała jak to jest z tymi drzemkami :ico_olaboga: jak adoptowali Karolinę miała rok i chuchali dmuchali, kichnać nie można w domu było bo dziecko śpi, telewizor wyciszony, domofony, telefony :ico_puknij: wszystko :ico_puknij:
Oj znam takich .
Mnie to do szału doprowadza jak ktoś tak robi , choć nie uważam ze trzeba muzykę dawać na full , drzeć mordy bo dziecko ma nonono do gadania ale w ciszy to ja nie nauczona jestem przy dzieciach być . Małą musiałam tego uczyć bo była właśnie nauczona ciszy i chodzenia na paluszkach .

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

30 sie 2011, 14:02

Kinga_łódź, moim zdaniem lepiej jak lekarz jednak zrobi jedno badanie za dużo niż jedno za mało :-) i wsumie sie ciesze ze tyle dodatkowych badan mialam robionych .

izabelllla123, nie,cytologie mialam na poczatku ciazy robioną,a teraz mówiła ze pobiera wymaz a ja sie nie zapytalam nawet na co to i poco to :-D w ciąży jestem mega zakręcona :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

30 sie 2011, 14:10

No ona dziś miała mieć wizytę albo ktg robione , tylko nie wiem o której to miała mieć. A może już nie doczekała wizyty ?
Ma ktoś do niej telefon w razie czego ?
ja nie mam telefonu niestety. Chyba ze lakarz skierowal ją do szpitala na wywołanie bo juz tydzień po terminie jest :-) i moze już się nie męczy w dwupaku.

karina22, juz znalazła co to za badanie mialaś.

czy nie ma tam obecnych bakterii z gruby
streptokokow,ktorymi podczas porodu mozesz zarazic dziecko a to jest bardzo
powazna sprawa.Gdy bakterie wyjda to podczas porodu dostaniesz kroplowki z
antybiotykiem.Wymaz pobiera sie z tylnej sciany przedsionka pochwy :-D

No i czarne włosy wyszły, do du.. z tymi farbami.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

30 sie 2011, 14:16

a ja sie spotkalam ostatnio z taką sąsiadką co rodziła u mojego gina w klinice w Katowicach na Łubinowej :ico_oczko: podobno bajerancko, jak w hotelu, nic nie dopłacała
jedyne co trzeba zaliczyć u nich 3 wizyty prywatne każda po 150zł zeby dostać skierowanie :ico_noniewiem:
w sumie to wiedziałam o tym już dwa lata temu ale jakoś nie brałam serio tego pod uwage
teraz to juz chyba późno troche :ico_haha_01: moge nie zdążyć isć na te wizyty :ico_haha_01:
ale musze gina zapytać czy po znajomosci nie da mi skierowania bez tych wszytskich ceregieli :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość