Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

30 mar 2012, 11:20

Witam, dziekujemy za zyczenia i komplementy :ico_sorki: :ico_sorki: :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Oksana mozna powiedziec , że chodzi sama, ale nie umie sie schylac tak, zeby sama sie podnosiła , dlatego oprowadzamy ją z szelkami :-D :-D :-D :-D

U nas dzisiaj świeci słonko , ale taz wieje i jakos zimno :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

30 mar 2012, 12:55

Czesc.

Inuno,Gwona wspolczuje sytuacji :ico_sorki: :ico_sorki: oby wszystko jak najszybciej sie u Was unormowalo.

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Filipka

A ja dzis sie wkurzylam na siostre.Od poniedzialku przychodza do mnie jej dzieciaszki tak kolo 13.30 na pol godzinki zanim wroci do domu z pracy.A dzisiaj zadzwonila tak kolo 12 ze za chwile przyjda jej dzieci bo chca wczesniej.Wie ze ja mam pelno roboty bo jutro robimy Roksance roczek a ona mi jeszcze przysyla 3 dzieciakow do pilnowania.Ja teraz nic nie moge robic bo Roksanka marudzi a zasnac nie moze bo za glosno.Wkurzyla mnie strasznie :ico_zly:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

30 mar 2012, 21:27

Czesc Mamusie!!!

Stawiam za rok mojego slonka :ico_tort: :ico_tort: !!!


Roksanka przepiekna na tych fotkach takie ma loczki jkaj moj Szymcio z boczkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Pisalyscie o pracy kobitki ....

ja wlasnie przezylam pierwszy tydzien pracy na pelny etat :-D



pieniadze okazalay siesmiesznie male jakos inaczej to zzrozumialam ...ale ...z tego wzgledu wiecej powinnismy dostac doplaty do Szymka niani wiec mam nadzieje ze i tak wyjde na swoje!!! :ico_sorki:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

30 mar 2012, 22:29

tabogucka, Sto lat dla Szymka!!!!!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

31 mar 2012, 08:57

Sto lat dla Szymka!!!!!!
dziec dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Gwona strasznie mi przykro ze tak Cie rodzice powiedzieli!!! Pisalas kiedys ze z tata sie lepiej dogadujesz... moze on Ci pomoze " wtajemnicy "przed mama???
Ja sobie nie wyobrazam nie oddac ostatniego grosika Szymkowi gdyby potrzebowal... :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:


Patrycjaaafajno ze z z tesciowa lepeij ...to napewno ulga :ico_sorki: oby tak dalej i obys byla zadowolona z pracy :ico_sorki:

Inunomy chwilowo ...do mojej wyplaty (dopiero 28 kwiecien) tez mamy krucho z pieniazkami wiec doskonale rozumiem :ico_sorki: i jeszcze bank mi jakas kare przywalil ze niby zadluzylam konto p[onad limit"!!!! nie ja tylko oni sciagneli mi kredyt 23ego a nie tak jak w umowie jest 26ego( a byl to zwykly dzien tygodnia) wiec nie rozumiem dlaczego 3 dni wczesniej sie spodziewaja pieniedzy i jeszce beda mi tu kary wysylac za swoja pazernosc i debilizm!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
przysiegam ze rozstrzelalabym tych wszystkich prezesow bankowych co to miliony funtow dostaja jako bonus!!! a takich zwyklych ludzi jak ja to poprostu...okradaja!!!

az sie zapienilam....

zmaiana tematu!!!

My Szymciowi robimy urodzinki dopiero 15 kwietnia!!!! Liuczymy na lepsza pogode..

A i dzis moija mam przyjezdza z PL ...bnabcia przyleciala wczoraj takze....lece sprzatac bo chalupka weyglada strasznie ...bo po pracy toi czlowiek nie ma sily sprzatac :ico_nienie:

co do chwalenia sie pociecha ...Szymcio zaczal stawac przy meblach ..jak cos chce dosiegnac.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale przy waszych smigajacych pociechach to zaden wyczyn :ico_wstydzioch: nie mniej jednak jestem dumna z mojego paczusia ...a wazy mu sie ...

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

31 mar 2012, 13:58

Sto lat dla Szymka!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a my wczoraj mielismy sesje zdjeciowa i powiem wam ze mój Filip jest taki szybki ze ciagle nam uciekal a co sie usmialysmy z niego normalnie jakis biegacz mi rosnie :-D :-D :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 31-03-2012, 13:58 ]
Fotki będa po swietach to sie pochwale :ico_brawa_01: :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 31-03-2012, 14:02 ]
moja też już sobie tak razdzi :ico_oczko:
no to swietnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A u nas dzis rózne pogody od deszczu po snieg i grad zawieruche
a teraz slonko swieci
koparka nam kopie na ogrodzie bo trzeba cos zagospodarowac jakos ten ogród ale przyjdzie projektantka to cos doradzi :ico_sorki: :ico_sorki: z gruper nam sie trafilo za nieduze pieniadze t :ico_sorki: o f :ico_sorki: jnie bo tak to nas nie stac na takie cos :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
miłego weekendu

[ Dodano: 31-03-2012, 14:03 ]
Szymciowi robimy urodzinki dopiero 15 kwietnia!!!! Liuczymy na lepsza pogode..
no ja mysle ze juz bedzie prawie lato hehe bo u nas tak jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja wlasnie przezylam pierwszy tydzien pracy na pelny etat :-D
no to fajnie a jak Szymus bez mamy sobie radził???????????????

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

31 mar 2012, 14:53

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za roczki wszystkich dzieciaczkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My wczoraj wrocilismy z urlopu we Wloszech, Marcelinka dzielnie zniosla 8 godzin jazdy samochodemv :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pogode mielismy przepiekna, codziennie ponad 20 stopni, opalilismy sie :ico_oczko:
fotki powstawiam na nk i fcb.
a ja sie rozchorowalam, bola mnie migdaly :ico_placzek: :ico_placzek: w poniedzialek ide do lekarza, w srode z Marcelina na bilans no i w czwartekrano wyjezdzamy do Polski :-D
no i Marcelince po wielu miesiacach przerwy przebija sie 7 zabek
postaram sie przynajmniej troszke w wolnym czasie doczytac :ico_oczko:

ewelcia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: przesliczne fotki Oksanci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mojej tez sie z tylu loczki robia :-D
Gwona i Inuno, ehhh... temat kasy dobrze znam :ico_oczko: u nas na szczescie P. dostal pierwsza wyplate :-) i jakos pojdzie :ico_sorki: :ico_sorki: przynajmniej z czynszem nie bedziemy zalegac :ico_sorki: :ico_sorki:
Gwona, a dlaczego rodzice postawili Ci takie ultimatum??
tabogucka, Marcelina tez nie chodzi jeszcze sama, tylko przy meblach no i za raczki.. no i ostatnio pare razy sie puscila i stala sama.. jedne dzieciaczki sa szybkie inne wolniejsze, taki ich urok :ico_oczko: No i mloda juz od kilku dni nie chce wogole pic mleka :ico_olaboga: Jak minal pierwszy tydzien w pracy?? Jak atmosfera??
magda, ja chyba tez zrobie malej sesje roczkowa w Polsce :ico_sorki: :ico_sorki: pochwal sie jak juz bedziesz miala fotki.. co do fotelika Marceliny to placilam niecale 40€...
patrycjaaa, gratuluje pracy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: co do Marceliny to zrobila sie tez nerwuskiem, lubi stawiac na swoim i beczy jak mowie, ze nie wolno :ico_szoking:
Dobrusia, sliczny fryzurke ma teraz Witus :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja Marcelinie po roczku chce tylko minimalnie podciac grzywke, bo kilka wloskow juz jej wpada do oczek...

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

31 mar 2012, 23:00

co do chwalenia sie pociecha ...Szymcio zaczal stawac przy meblach
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jak tam po tygodniu pracy i jak Szymcio zareagował na nianię?
Fotki będa po swietach to sie pochwale :ico_brawa_01: :ico_haha_02: :ico_brawa_01:
czekamy...
Pogode mielismy przepiekna, codziennie ponad 20 stopni, opalilismy sie :ico_oczko:
fotki powstawiam na nk i fcb.
super ze urlop sie udal.Fotki sliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My juz po roczku :-) Roksanka wybrala rózaniec :-)
[hide]Pare fotek

Torcik
Obrazek

Obrazek

Z prezentami
Obrazek
Obrazek
[/hide]

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

01 kwie 2012, 08:14

agusia22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: przesliczne foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: torcik niesamowity, sama robilas??
a co sie dokladnie daje na stol i co oznacza?? bo rozaniec to chyba zakon nie?? pieniadze?? i co jeszcze??

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

01 kwie 2012, 11:02

Roksanka wybrala rózaniec :-)
oj to mają cos wspólnego z moim Filipem bp on tez rózaniec :-D :-D :-D :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość