lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

03 kwie 2008, 21:07

Twister jest wystawiony w kilku sklepach internetowych, ale po dzisiejszym dniu wiem, ze często mają nieaktualne dane :ico_noniewiem: Jutro trochę podzwonię, mam jeszcze nadzieję, że w jednym sklepie dostanę x landera, ale do czerwca to nie chcę czekać z kupnem wózka.

Mój Ł. zazwyczaj nie wtrąca się do zakupów, ale jak coś jest dla niego ważne to nie odpuści. No i tak jest z tym wózkiem :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-03, 21:10 ]
Oj, zazdroszczę Ci. Ja muszę swoje odespać. Może jak mały się urodzi, to będę bardziej wytrzymała :ico_oczko:
Ja to już ledwo siedzę, bo cały tydzień przed 7 muszę wstawać, ale teraz to chłopaki mecz oglądają, wiec i tak nie zasnę.

[ Dodano: 2008-04-03, 21:11 ]
A opowiedz jak to jest z białymi nocami w Norwegii, bo ostatnio wspominałaś, że się u Was zaczynają :-) Jestem bardzo ciekawa...

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

03 kwie 2008, 21:14

lulu_, albo jeszcze bardziej bedziesz zmęczona po nocnych pobudkach :ico_oczko:

a jeszcze z tych wozków to coneco toledo

http://www.allegro.pl/item335330972_tol ... s_0zl.html
też prawie identyczny jak mój, hihih, ja ci takie wyjścia awaryjne podaje.
Bo naprawde w tych sklepach internetowych jak nie maja wózków to powinni napisać że juz nie ma, a nie czekają na zamówienia i dopiero piszą, to samo było z moim, mi udało sie ze zwykłego sklepu kupić ale przez allegro

[ Dodano: 2008-04-03, 21:17 ]
No zaraz się zaczną, już z dnia na dzień późno się robi ciemno bo teraz coś koło 21 , a jak są baiłe noce to robi się ciemno coś koło 24 ale to tak jak np o 21 w polsce i tak przez kilka godzin tylko bo o 4 znów jest jasno, i normalnie ciężko spać
Choć my na południu to u nas jeszcze ok, gorzej mają ci z północy.
I ten sezon nocy to trwa gdzieś do lipca czy coś takiego

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

03 kwie 2008, 21:23

siunia, mam nadzieję, że ze szczęścia nie będzie mi się chciało tyle spać :-D

dzięki za pomoc w poszukiwaniach :ico_sorki:
Najgorsze jest to, że żadnego z tych wózków nie widziałam na żywo - w sklepach są głównie Chicco, Mutsy, PegPerego, Graco. Niewielkie są szanse na ujrzenie czegoś innego :ico_noniewiem:
Z drugiej strony jakiś wózek zawsze się wybierze, a idealnych to chyba nie ma.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

03 kwie 2008, 21:27

lulu_, dokładnie idealnych nie ma, ale alby te podstawowe wasze kryteria spełniało , ogólnie nie ma coś idealnego zawsze można się czegoś doszukać. kupcie jakiś nie za drogi ale dobry , a za rok zainwestujcie w super spacerówe i będziesz zadowolona. :-)

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

03 kwie 2008, 21:27

A Milan budzi się Wam wcześniej, czy raczej nie przeszkadza mu to?
Za to długi dzień macie i można dłużej grillować w wakacje :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-03, 21:29 ]
siunia, widzę że Nathan w podpisie powrócił :ico_brawa_01: Tylko pisownia troszkę zmieniona!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

03 kwie 2008, 21:31

lulu_, w zeszłym roku , jak się obudził i zobaczył że już jasno to za bardzo nie chciał już spać, ale przycisnęłam go do cyca i zasnął, dlatego w tym miesiącu chcemy ciemniejsze rolety kupić , no zobaczymy jak w tym roku będzie :ico_oczko:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

03 kwie 2008, 21:31

Pora skoczyć pod prysznic, bo mecz się za 10 min skończy, to ja akurat będę już w łóżeczku :-)
Dziś nie mogę się oderwać od tt :-)

siunia, do jutra!!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

03 kwie 2008, 21:34

lulu_, powrócił powrócił, bo w końcu mój mąż w filmie to imię usłyszał i jednak stwierdził że ładnie. No i żeby mu tak urozmaicić to chyba też z literką h będziemy pisać.
A w skrócie Nat wołać, a w ogóle ja mam fire foxa przeglądarkę i jak piszę to mi błędy podkreśla jak pisałam Natan to mi podkreślało a jak Nathan to nie podkreśla

[ Dodano: 2008-04-03, 21:35 ]
lulu_, papapa, do jutra :-)
Ja tu se jeszcze trochę posiedzę :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

04 kwie 2008, 07:49

Witam :ico_ciezarowka: !

Ja sobie pospałam i czuję się nieco lepiej, no głowa boli, ale przeżyję :ico_oczko: Właśnie zaczęłam jeść śniadanko, ale zrobiłam przerwę na tt, tzn zaczytałam się.

Wczoraj zapomniałam zrobić zdjęcie jeszcze jednego rampersika - różowego dla odmiany :ico_oczko:

Słuchajcie jak Wy śpicie, bo mi najwygodniej (jeszcze przy katarze) jest spać na plecach, staram się pospać zawsze trochę na boku, ale jakoś tak najlepiej mi na plecach, może to niezbyt dobrze dla Malutkiej :ico_noniewiem: Co o tym sądzicie?

Lulu_ Toledo wydaje mi się podobny do x-landera, a spróbuj jeszcze może zapytać w tym sklepie w którym ja zamawiałam, zaraz Ci podam link, oni też prowadzą sprzedaż wysyłkową i na allegro wystawiają, ale można zadzwonić i zapytać na kiedy dokładnie te wózki będą i za ile :-) Później Ci napiszę, tylko mi przypomnij, bo znaleźć nie mogę :-)

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

04 kwie 2008, 07:59

Hej!!!
Mój Ł. to się ze mnie śmieje, że popadłam w tiktakowy nałóg :ico_oczko:

spinka, zapomniałaś też o innych zdjęciach :ico_oczko:
Mi też najbardziej odpowiada spanie na plecach :ico_noniewiem: Niestety nie jest to najlepsza pozycja, no ale co zrobić jak inaczej niewygodnie i mały się strasznie wierci :ico_puknij:
I tak jestem niewyspana, bo całą noc kupowałam wózek :ico_szoking: Popadam w obłęd :-D Jeśli w tym sklepie nie będą mieć, to dam sobie spokój na jakiś czas!

[ Dodano: 2008-04-04, 08:02 ]
A dziś wstałam o 7, żeby zrobić badania. Zrobiłam siku :ico_wstydzioch: , umyłam głowę... no i wtedy mnie olśniło, że mocz to powinien znaleźć się w pojemniczku, a nie w kibelku :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość