elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

31 sie 2011, 08:20

Doberek - własnie przeczytałam też, że Karolina już urodziła. W koncu się udało. Jeszcze raz GRATULACJE| dla KAroliny:)

Kup spray, sa takie co to nie szkodzą dzieciaczkom i nam, a wiesz że małe dzieci przyciągaja pchełki???? Tak jak już pisałam wcześniej, u nas się uaktywniły po kilku tygodniach od wprowadzki, pewno jaja w dywanie były i tylko w jednym miejscu przy oknie w salonie, gdzie pewno koty lezały czesto sobie, ale ta chemia pomogła, wypsikany cały salon i wyszliuśmy na dwór na określoną liczkę czasu i spokój już mamy. A by znów ich nie przywiało, to może jakies opaski przeciw pchłom kup i w kątach rozstaw w domu. Szkoda życia na te małe bestie.

Moja mnie obudziła dziś po 6:( załamka bo noc miałam jakąś cieżką, niedobrze mi było strasznie i dłuugo nie mogłam zasnać, ale odbiję sobie jak na drzemkę pójdzie, specjalnie nawet kawy nie piję - niech z rana mąż pośpi sobie dziś, bo znów ma długi tydzień w pracy i masę godzin to raz na tydzień niech sobie pośpi

[ Dodano: 31-08-2011, 08:24 ]
izabellla no prosze jakie plany 3-4 dzieciaczków, to ja serio podziwiam, a jakie odstępy wieku chcecie????

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

31 sie 2011, 08:45

Dzien dobry

Karolina1980 kochana OGROMNE GRATULACJE udalo sie jeszcze w sierpniu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wpadnlam tylko sie przywitac, ide smazyc synkowi nalesniczki i potem sie odezwe.
Wczoraj nie mialam kiedy zajrzec, caly dzien sprzatalam z przerwami, nie mam sily, dzis siedze jak Pani tylko obiad zrobie, mam dosc.

Zajrze pozniej po sniadanku

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

31 sie 2011, 08:46

izabellla no prosze jakie plany 3-4 dzieciaczków, to ja serio podziwiam, a jakie odstępy wieku chcecie????
1,5-2 latek.

Jak tylko sobie Oliwke odchowie ladnie, zaczynanmy staranka o kolejne dziecko, póki młoda w miare jestem działamy.... a zobaczymy co z tego wyjdzie. Moja mama tez planowała wiecej ale w 34 roku zycia zaczęła przechodzic menopauze i jej plany zatrzymały sie na 3 dzieci.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

31 sie 2011, 09:04

izabelllla123, powodzenia więc życzę:) Ja serio podziwiam kobiety które na 3 się decydują a co dopiero więcej dzieci - ja bym nie dała rady psychicznie, może jakbym pierwsze miała wtedy kiedy tak tego pragnęłam czyli ładne 10 lat temu to może i chciałabym więcej dzieci, ale nie teraz już. Dwójeczka by Elizka sama nie była, gdzie i tak już ani dziadków ani prawdziwych ciotek nie ma.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

31 sie 2011, 09:15

hej kochane

z samego rana dobre wieści :ico_brawa_01: Karolina urodziła :ico_brawa_01:

a Kocura nadal odpoczywa :ico_oczko: synem sie nie chwali

moja kolezanka ma termin porodu tak samo jak ja na 5 październik i ona tym razem oczekuje córci, powiedziałam jej ze oddam jej ciuszki po Majci te których nie sprzedaję i miała po nie przyjśc w poniedziałek, ale biedna wylądowała w szpitalu ze skurczami :ico_olaboga: gdyby to był tydzień później to odebrali by juz poród ale woleli poczekac jeszcze te kilka dni, mówi ze trzesie sie cała po tych kroplówkach które dostaje :ico_noniewiem:

ja sie zastanawiam serio dopiero teraz nad porodem, dopiero teraz mam obawy i czym bliżej to boje sie bardziej
karmienia sie nie boje bo wiem ze to kwestia psychiki jest, to w głowie mamy powstaje mleko :-D w pierwszych dobach dziecko potrzebuje zaledwie kilka kropel mleka, jak Maja w szpitalu wypiła 30ml sztucznego to położna mnie zjechała z góry na dół jak psa :ico_puknij: a skad ja miałam wiedzieć ile jej dać? skoro ona mi przyniosła 100ml mleka to dałam jej tyle ile chciała :ico_noniewiem:

izabelllla123, plany na przyszłosć widzę ustalone :ico_oczko: i dobrze ja gdybym miała warunki to tez bym 3 dzieci miała :ico_oczko:
na razie mamy naszą królewnę Majkę i czekamy na małego rozrabiakę, myslę ze na dzień dzisiejszy to nas satysfakcjonuje jako rodziców :ico_oczko:
ale nie zarzekam sie ze juz nigdy nie zdecyduje sie na kolejne dziecko, tyle ze nie prędzej niż za kolejne 5-6 lat, na razie chce zapewnić tym dzieciaczkom które już prawie sa z nami jakąś przyszłosć :ico_oczko: a przecież Natalia też jeszcze potrzebuje opieki :ico_oczko: to troche jakbyśmy 3 juz mieli :ico_oczko:

[ Dodano: 31-08-2011, 09:17 ]
:ico_tort: 35 tydzień za nami :ico_sorki: zaczynamy upragniony 36 tydzień :ico_brawa_01: lada chwila dzieciątko będzie donoszone :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

31 sie 2011, 09:34

35 tydzień za nami
gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kurde mi się w domu juz nudzi nie mam za bardzo czego robic. Dziś ma wpaśc do mnie po 14 moja mama na kawę bo będzie w okolicy, to chociaz sobie pogadamy. a jeszcze nie widziala gotowego pokoiku Oliwki.

Wieczorem wybiore się do apteki po oktanisept do pępka malej. Sobie musze kupic biofer, magnez, wit. c, femibion i zuravit i do końca ciązy już mi starczy. zobaczymy jakie tabletki dostane na czas karmienia.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

31 sie 2011, 09:43

35 tydzień za nami zaczynamy upragniony 36 tydzień lada chwila dzieciątko będzie donoszone
brawa brawa za nowy tydzień oby był spokojny:)

a ja sie zarzekam, że wiecej dzieci nie będzie:) niestety wiek już nie ten, trzeba 2 odchowac i wziać się za prace porządnie by dzieci utrzymać - a jak na studia będą chciały isć a to tutaj takie koszta wielkie.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

31 sie 2011, 09:44

witajcie z rana gratulacje dla karoliny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ależ jej zazdroszcze :-D


izabelllla123, no to plany masz :ico_brawa_01: bynajmniej oliwcia rodzeństwo bedzie miała :ico_brawa_01: ,ja w zasadzie po mojej dwójce wiecej maluchów nie chciałam bo czasem ręce mi opadały przy nich,ale poznałam mojego R.i tak jakos sie wyszło :ico_brawa_01: po pierwszym cyklu staran ujżelismy 2 cudne kreseczki :ico_brawa_01:

izuś_85, za 35 tydz :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: ,jeszcze 2 tyg i donoszona ciąża :ico_brawa_01:

elibell, masz racje 3 dzieci to nie lada wyczyn ,wiadomo trzeba sie zajac,finanse tez sa potrzebne,zeby niczego nie zbrakło,ja w zasadzie teraz najbardziej sie boje ze nie pogodze szkoły syna,z opieka nad dziecmi,młody idzie jutro na rozpoczecie do zerówki od piatku juz do szkoły a ja na ostatnich nogach juz :ico_noniewiem:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

31 sie 2011, 09:45

izabelllla123, a czemu masz coś na czas karmienia dostać????

Ja tylko magnez łykam, a póxniej jakieś żelazo z witaminami zakupię sobie i elizie bo mam jakieś bony rabatowe, a już elizie pora będzie na jesień zacząć podawać, jeszcze nidgy nie dostawała witamin.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

31 sie 2011, 09:56

a czemu masz coś na czas karmienia dostać????
w sensie tabletki, nie wiem czy będe nadal brała femibion czy jakies inne ze zbiorem witamin dla kobiet karmiacych piersią.

A na chwile obecna biorę kilka różnych tabletek. dokładnie 8 sztuk lekarstw.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość