Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

25 wrz 2013, 08:18

u nas zazdrość też jest, ale więcej jest przejawów miłości i przywiązania: Marcela ledwo obudzi się już woła" Matiii", pierwsze gdzie idzie to do pokoju Matyldy i Ją budzi, potem obowiązkowe są przytulaski, a jak siedzimy razem we trójkę to daje mi buziaki, potem Matyldzie, i potem każe mi całować Matyśkę.
Bardzo lubi się bawić z Matyldą ( choć ta druga mniej , bo młodsza psuje Jej zabawę)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

25 wrz 2013, 09:56

Karola tez chodzi do złobka ale juz w domu siedzi bo chora jest wirusowe zapalenie gardła. w przychodni spotkałam 7 dzieci z karoli grupy
uuuu to szkoda... u Nas tfu tfu Kaja dobrze się trzyma... i co najciekawsze ona lubi tam chodzić i cieszy się na widok cioć :ico_brawa_01: :ico_szoking: ok idę coś chatę ogarnąć bo koło 12 ją odbieram. Wiśnia a Ty wróćiłaś już do pracy?

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Letnie dzieciaczki 2012

25 wrz 2013, 13:16

karola tez jubi chodzic i nawet prace robi ze starszymi dzieciakami bo ona najlepiej lubi sie bawic z 2 latkami bo taki maja przedział w grupie od roku do dwoch lat. a co do pracy to szukam myślałam ze latwiej to pojdzie a gdziekolwiek ide to slysze ze maja komplet lub redukcja etatów a szukam w swoim zawodzie jako pedagog specjalny a ty wrociłas?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

25 wrz 2013, 14:59

a ty wrociłas?
jeszcze nie bo chcę dać sobie okres adaptacji do żłobka Kai a wychowawczy mam do końca grudnia no i myślę od listopada szukać pracy bo do obecnej to nie ma po co :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Letnie dzieciaczki 2012

25 wrz 2013, 18:31

a w jakim zawodzie chcesz szukac?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

25 wrz 2013, 18:39

a w jakim zawodzie chcesz szukac?
coś w kierunkach ekonomi... prace biurowe, asystent kierownika... pomoce biurowe, księgowość... zobaczymy co się uda... fakturzysta cokolwiek minimum 1700 netto płatne... byle nie prace w sklepie mogę teraz wybrzydzac bo nic mnie nie goni wiem że brzmi to głupio ale neie chcę znowu się wpakować w pracę której nie będę lubiec bo ludzie są fałszywi a do tego kierownik doprwadza Cię do szału i wracasz do domu i ciagle masz zły humor... takmiałam teraz i juz nie chcę :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

25 wrz 2013, 18:54

a w jakim zawodzie chcesz szukac?
coś w kierunkach ekonomi... prace biurowe, asystent kierownika... pomoce biurowe, księgowość... zobaczymy co się uda... fakturzysta cokolwiek minimum 1700 netto płatne... byle nie prace w sklepie mogę teraz wybrzydzac bo nic mnie nie goni wiem że brzmi to głupio ale neie chcę znowu się wpakować w pracę której nie będę lubiec bo ludzie są f0ałszywi a do tego kierownik doprwadza Cię do szału i wracasz do domu i ciagle masz zły humor... takmiałam teraz i juz nie chcę :-)
;-
no tak,ale wspolpracownikow nie jestes w stanie wczesniej sprawdzic,ani kierownika czy cie do szalu nie bedzie doprowadzal :):)

my w grecji,mamy net w pokoju,jest cudownie,27 stopni,sloneczko,cieplutkie morze,przepyszne jedzenie.marcinek lot i podroz autokaem zniosl bardzo dzielnie :ico_haha_02: jestem w raju i nie chce stad wracac

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

25 wrz 2013, 19:12

no tak,ale wspolpracownikow nie jestes w stanie wczesniej sprawdzic,ani kierownika czy cie do szalu nie bedzie doprowadzal
no tak ale teraz nie muszę szukać pracy na gwałt a w tedy już po samej firmie można było się domyślić. no i wynagrodzenie też tak było do.... no a w tedy byłam pod scianą bo ślub planowaliśmy

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 wrz 2013, 11:31

Kasiala, w pełni Cię popieram.
Jak nie musisz szukać byle jakiej pracy to szukaj tej najbardziej zblożonej do Twojego ideału :)

Życzę powodzenia!!!

My nie możemy sprzedać mieszkania :ico_zly: jakoś brak zainteresowania; tak więc wizja domku się oddala...
Mąż jeszcze myśli nad wynajmem mieszkania, co by się jego kredyt spłacał, ale ja nie popieram tego rozwiązania. Mieszkanie po kapitalnym remoncie- studenci nie będą dbać, ludzie są różni... a może zdążyć się i tak, że przez jakiś czas mieszkanie będzie bez lokatorów i co wtedy- spłacać dwa kredyty...

już mnie łeb boli od tych rozmyślań...

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 wrz 2013, 12:37

my już po żłobeczku :-) ale Kajcia coś katarek złapała..... no cóż wyleczymy się do poniedziałku :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość