Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

13 lut 2008, 16:29

Violu, to sprobuj to lekarstwo, moze szybciej przejdzie! :ico_oczko:
Kinga biegnij szybko do dentysty, bo to moze cos przy korzeniu sie porobilo, bo z tymi zebami to tak czasem jest! sa nawet przypadki, ze sie psuja pod dziaslem, wiec trzeba rentgena zrobic i sprawdzic!
Serafinko brawa dla Bronusia, bo on to rzeczywiscie zebaty chlopak! :-D
A moja mala to dzisiaj spac nie chce, tylko twardo cwiczy na podlodze i jak ja spac klade to spi przez 10minut i juz na nowo forma :ico_szoking: jak ona tak moze! :ico_szoking:
Chyba na spacerek sobie pojdziemy, bo slonko super! no w nosidlo i juz! :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

13 lut 2008, 18:08

W tym tygodniu to za bardzo nie mam kiedy się wybrać. Jak nie będę mogła wytrzymać to pójdę, ale raz jest lepiej raz gorzej teraz mnie np nie boli. No zobaczymy.

Ale tu puuuuustki ostatnio :ico_olaboga:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

13 lut 2008, 18:23

A ja jestem! :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

13 lut 2008, 18:31

Hej dzieki za zyczonka
Tak,tak Kinga najlepiej z tym do detysty sie wybierz :ico_noniewiem:
Violu zdroweczka,zdroweczka cytrynki,miodku i jak masz czas wygrzewaj :ico_chory:

[ Dodano: 2008-02-13, 17:34 ]
A moja dzis wyjatkowo barrrrrrrrrrrrrrrrrrrdzo spokojna.Sama sie bawi caly dzien a ja nawet Pit-y zrobilam.Wiec jak widac z powagi papieru musi byc spokojna nie?A u nas tez kaza jesc cytrusy ale ja nie daje. :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: Nawet papryke juz mozna podawac :ico_noniewiem: Troche to dziwne.

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

13 lut 2008, 18:45

Papryke :ico_szoking: no chyba ze troszeczke :ico_noniewiem:
moja mala tez sie bawi! :ico_brawa_01:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

13 lut 2008, 21:53

No dostataje z kasy chorych co miesiac info jak sie powinno rozwijac dziecko i takie tam pierdoly no i co mozna dawac dziecku juz jesc.Od 5m-ca pisali papryke,pomarancze normalnie popukalam sie w glowe. :ico_puknij: :ico_puknij: Nie ma co sie dziwic ze oni maja tak nacpane. :ico_brawa_01:
Ale tu dzis pustki.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 lut 2008, 21:55

ja dopiero teraz, bo dzionek był ciężki i najpierw byliśmy na rehabilitacji, potem musiałam odebrać autko, a później jeszcze do wieczora w pracy byłam, bo jutro zapowiedziała się kontrola i trzeba było co nieco posprawdzać i tak nie zdążyłam wszystkiego, bo trudno tak z dnia na dzień, ale trochę robiłam
w każdym razie pani pochwaliła Tadzika za postępy od zeszłego tygodnia i już go próbowała czworakować, fajnie to wyglądało, niestety Tadzik po chwili się znudził i nie chciał współpracować, ale ważne, że już jesteśmy do przodu
za to nie jestem zbyt zadowolona z zajęć z pedagogiem, bo kazała nam robić rzeczy, które są przeciwieństwem naszych starań z panią rehabilitant i chyba olejemy te zabawy na razie, bo dla mnie ważniejsze jest leżenie na brzuszku i raczkowanie
no i jeszcze jedna nowina, u Tadzika dolną dwójkę już lekko przebitą widać, jeszcze jutro sobie to zjawisko (!) dokładnie obejrzę czy się nie pomyliłam, bo przecież powinna być teraz góra, a tam raczej się nie zapowiada
aha, wydaje się, że na razie Wiki przeszło o 4 nad ranem wylądowała w moim łóżku, ale bez temperatury i dziś było OK, choć na pole jej nie puściłam
jak jutro będzie bez zmian, to zacznę oddychać spokojnie
no i autko już sprawne, okazało się to poważną usterką najprawdopodobniej fabryczną (uszczelka została prawdopodobnie źle założona, była zagięta i póki była nowa, to ok, a jak trochę zetlała, to się ujawniła jak się bak do pełna natankowało) choć już po gwarancji i musiałam zapłacić, ale mogło być groźnie, ważne że już po wszystkim

violu zdjęcie które wybrałaś na plakat jest przeurocze, na pewno będzie ślicznie wyglądać
ja też się nad płótnem zastanawiam, ale pasowałoby do tego takie fajne zdjęcie rodzinne w starym stylu od fotografa, którego oczywiście nie mamy
serafinko miłego wypoczynku i nie denerwuj się tylko relaksuj
joasiu całuski dla Julii za 7 miesiączków :ico_buziaczki_big:
to dziś miałaś labę od swojej gwiazdeczki, ale pewnie to dlatego, że panna dziś świętowała i dała wolne mamusi, a jutro pewnie sobie odbije i każe sobie całą uwagę poświęcić :ico_oczko:
anulaf tobie widzę też autko psikusy sprawia, a może ktoś był "miły"?!
a Amalia to pewnie jak Tadziu się regeneruje, bo on też jak zając za miedzą śpi
kinga a może wybierz się do dentysty, bo może coś jest nie tak przy okazji tego wyżynania się ząbka, anulaf ma rację

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

13 lut 2008, 22:10

No to Basiu mozesz juz odetchnac gleboko powoli sie koncza problemy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No i mysle ze sie mylisz i Juli jutro tez bedzie spokojniutka w koncu juz jest starsza :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Dobra uciekam do mezusia :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 lut 2008, 22:13

to samych przyjemności z mężusiem joasiu

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

13 lut 2008, 23:40

ja dopiero teraz...bo byliśmy dzis u mojego tatusia na urodzinach-imieninach... Obrazek Obrazek Obrazek
przetrzymałam Milene o godzinę...i od razu po kapanku zasnęła

Basiu cieszę się, że z Wiki już ok.
no i że samochodzik juz bezpieczny

mam nadzieję, że jutrzejsza kontrola w pracy będzie szybka i wszystko będzie ok. Obrazek

co do zdjęcia..to też myslałam o takim zdjęciu "starodawnym" na płótno....
ale nie wiem jak ta sesja by wyszła u fotografa... :ico_olaboga:
to zdjęcie, które wybrałam było wybrane spośród chyba 100 :ico_szoking: Obrazek Obrazek
jak na jednym Milena ładnie wyszła, to znowu Marcel zamknął oczy, i tak w kółko...jak jeden synek ładnie to drugi znowu cos...w końcu Milenie sie znudziło...oj ciężko było...i z tej setki mozliwych było może 5-6 zdjęć...a co mówić u fotografa... Obrazek

Joasiu brawa dla Julii, że była taka grzeczniutka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Obrazek . Obrazek Obrazek

Kinga wybacz, że wczoraj nie napisałam...ale Super te zdjęcia Elizy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Obrazek Obrazek

dziewczynki jutro Walentynki....co macie dla swoich połówek? :-D Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość