Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

10 paź 2008, 14:46

kilka świeżych fotek
mojej córci sie nudzi
Obrazek
Obrazek

układamy sie do snu
Obrazek

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

10 paź 2008, 15:01

Ewcik, śliczna blondyneczka z Alicji :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-10, 15:09 ]
no i ja też wrzucam foty

Tak Kinia "zjadła" wczoraj jajecznice
Obrazek

Obrazek

No i tak zasypia :-D
Obrazek

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

10 paź 2008, 15:14

Alicji juz dawno nie widziałam, jest świetna, włsoki ma cudne i wogole pomysłowa panna.. :ico_brawa_01:
a Kinia podobnie je jak Mila, zamaist z talerzyka to ze stoliczka :ico_oczko:

kulka najczesciej na 390 m p. z lub 500 z czyms ale nie wiem dokładnie, choc juz zjezdzal tez na 750 ale tam dopiero roboty zaczynaja wiec sie czesto nie zjezdza..

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

10 paź 2008, 15:17

ladybird23, tylko Kinia nie zjadła tej jejecznicty... wyjęła ją i się bawiła miseczką i widelcem

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

10 paź 2008, 15:25

acha.. :ico_haha_01: to Mila wyrzuca z talerza ale zjada wszystko przewaznie..
a wiecie co moje dziecko wyprawia od jakichs 20 min? biega po holu, staje na podescie i krzyczy "tata...tata..tata.."i juz na niego od tych 20 min tak czeka, a ja mu kazałam jeszcze małe zakupy zrobic i sie spoznia.. :-D nawet nie myslałam ze tak teskni za tatusiem :ico_szoking: :-)

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

10 paź 2008, 15:27

Ewcik, Ala jest śliczniusia, no te jej blond włoski i ciemne oczka z uroczym uśmieszkiem są urocze.

doris, no, no proszę jak pięknie jajecznica zjedzona :ico_oczko:

Co do kolacyjek i śniadanek, to u nas dietka uboga, bo danonków nie jadamy, ale ostatnio kupuję mu słoiczki jabłko banan i twarożek, albo jabłko morela i twarożek, lub jogurt i narazie jest wszystko dobrze, więc pomału będziemy powiększać repertuar. A Karol rano zjada przeważnie całą kromkę chleba z dżemem, wędlinką, lub jakimś pieczonym mięskiem (jak upiekę oczywiście :))). Potem drugie śniadanko to jest właśnie taki słoiczek albo kawałek bułeczki drożdżowej lub ciasteczko i jakiś owoc, na obiad zupka i drugie danie, zależy co jest, jak mu coś smakuje to zjada dużo, jak nie to tyle co kot napłakał :-D potem podwieczorek, to owoce, deser owocowy, plasterek wędliny, ciasteczko, zależy na co ma ochotę, a na kolację najczęściej zjada miseczkę gęstej kaszki, no i cyc jest zawsze w południe przed spaniem i wieczorem przed spaniem :-D Ale i przemianę materi mój Karol ma niezłą, bo jak dużo je to i cztery razy pieluchę trzeba zmieniać :-D

Ale się opisałam o Karolowej diecie. :-D

A jeszcze o kupowaniu mięska miałam napisać, my najczęściej kupujemy mięsko jak w promocjach jakieś jest, ostatnio jak była szynka w tesco po 9,90 to wzięłam 3kg, to i do upieczenia było i na dwa obiady jeszcze, zawsze trzeba jakoś kąbinować :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

10 paź 2008, 15:28

ladybird23, fajnie ze mloda tak teskni :-D

moje dziecko spi juz 3h :ico_szoking: chyba trzeba bedzie ją obudzic zaraz...

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

10 paź 2008, 16:39

no hej dziewczynki :-D
ja znowu po przerwie przybywam... wraz z weekendem :)

to idę poczytać
ale nie wiem czy mi to się uda bo mam 26 stron do nadrobienia :ico_szoking:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 paź 2008, 16:46

hej...
Lady,z bonami fajna sprawa...moja mama zawsze takie wybiera ale one sa do drooogich sklepow-te ktore ona dostaje i zaduzo sie nie nakupi za nie ale takie zapasy mozna zrobic z cukrow,mak i margaryny :ico_oczko: zawsze to wsparcie finansowe!!!

Ewcik,Ala blondi sliczna!!!
Doris,Kinia widac ze niejadkuje wzorowo :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

a my na zakupach bylismy i za duzo nie kupowalam bo mama cos do jedzenia posle przez kolezanke wiec sie nie oplacalo kupowac...ale zaplacilismy tyle co zawsze :ico_noniewiem: ...ja juz sama nie wiem jak to sie dzieje :ico_noniewiem:
ale kupilam Mayci kostium na halloween :-D :ico_brawa_01: ...zrobimy jej jakies male party chyba :ico_haha_01: bedzie sliczna dyniowa ksiezniczką :ico_oczko: i ma rozdzke!!!

a ja sie umowilam na czwrtek do lekarki...niech mnie wysla na to usg...juz mi to zwisa i powiewa gdzie i kiedy ale chce zeby mnie zbadali....

pogoda u nas rewelacyjna ale ja checi nie mam na spacerki... :ico_wstydzioch:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

10 paź 2008, 18:29

gdzie jestescie laski???

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość