Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 lut 2012, 15:46

hejka

póki co mam modem od bratowej A,ale ostatnio zasiadam się na grze na FB :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

wczoraj u koleżanki super,Milena zaczepiała Michałka :-D :-D Hania sobie malowała i bawiła się z nimi

potem do kuzynki poszłam z dziewczynkami,już za 2 miesiące rodzi,kurcze jak ten czas leci :ico_szoking:

jeszcze dla tych co nie wiedzą - będę ciocią :-D :ico_brawa_01: mój brat zaliczył wpadkę... ale co tam,z pewnym sprzętem żartów nie ma i teraz trzeba wziąć odpowiedzialność za swoje czyny,a że są ze sobą trochę czasu to powinno być ok,tym bardziej,że jak gadałam z bratem na fb to może się do Lidki wprowadzić i tam będzie szukał pracy :ico_sorki: więc widzę,że ich nie zostawi co mnie bardzo cieszy :ico_oczko: ojciec niby wie niby nie,na razie tyle co plotkę usłyszał,ale jak to stwierdził,on tego dzieciaka chował nie będzie...a czy ktoś mu karze??? :ico_puknij: mama też zła,bo jej się za bardzo "synowa" nie podoba,bo niby mało inteligentna :ico_noniewiem: no robi błędy ortograficzne i to niezłe,no ale co to ma do wychowywania dzieci...może ona jest dysortografem czy jak to się na to mówi...ważne,że bratu ona odpowiada i chcą dalej być razem :-) termin porodu na 20 sierpnia :-D już zaproponowałam,że jak będą chcieli to oddam im wózek po Milenie,ale to Piotrek ma się Lidki spytać,mam nadzieję,że przyjmą pomoc,bo na początku nigdy nie jest łatwo :ico_sorki:

Milenie chyba znowu ząb się szykuje bo katar ma okropny,no gilki non stop prawie lecą,ale przezroczyste więc to na pewno ząbek... teraz drugą drzemkę zaczęła lekko po 14
skubana tak już posuwa na czworaka,że wszędzie jej pełno :ico_szoking: :ico_olaboga: za to z podciąganiem się leń zrobił, dzisiaj 2 razy zaliczyła zderzenie czołowe z łóżeczkiem jak raczkowała pod Hani łóżeczko po piłeczkę,a ile płaczu!! potem jeszcze jak stała 2 razy puściła się łóżka Hani i poleciała raz na pupkę raz na plecy,oj nabiła się dzisiaj niesamowicie :ico_sorki:

sorki,że wczoraj filmów nie wrzuciłam,ale u rodziców net zaszalał :-/ no cóż następnym razem wyślę jak będę

to chyba tyle co u mnie
ogólne tak do drugiego roku życia będzie podobno przychodzić :ico_noniewiem:
to długo będzie was nawiedzać :ico_noniewiem: u nas tylko do roku środowiskowa przychodzi
My u lekarza się ważyliśmy i mamy już 11,140kg :-D kolos
wow spory Igorek jest :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wczoraj bylismy przy okazji na zakupach, w c&a kupilam Tolce sliczna kurteczke za 20 zl przeceniona z 99 :ico_szoking: i komplecik za 17 przecniony z 70 :ico_brawa_01: jeste zadowolona :ico_brawa_01: mlody tez cos dostal - to on wybral malej kurtke :ico_oczko:
wow ładne przeceny,super,że zakupki udane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mi siostra A dla Mileny kupiła kurtkę na następną zimę rozmiar 92,przeceniona z 80 na 26 zł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Młody próbował sam dzisiaj wstać nie trzymając się niczego-usiadł z jedną noga podgiętą, drugą prostą, potem fik na kolano i bach-wrzask przez chwilę, a potem już się bawił.
jeszcze nie raz guza sobie nabije,ale fajnie,że próbuje wstawać :ico_brawa_01:
u mnie byla sasiadka ta co rano przychodzi do Tosi i powiedziala, ze moze jeszcze tylko przychodzic do malej w przyszlym tygodniu, bo wyprowadzaja sie stad :ico_noniewiem:
i co teraz zrobisz??
Krzychulec :ico_oczko:
boski jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a te włoski :-D :-D
i faktycznie bardzo się zmienił :-)
Mam pytanko, ile śpią wasze maluchy w ciągu doby, ile drzemek mają w ciągu dnia?
Liwia śpi nadal 2 razy o 11 i 16, ale śpi coraz krócej, zdarza sie, ze 2x po 40 min.
W nocy 11-12 h.
w dzień ma 2 drzemki - 1 to 1,5 godz a 2 to 1,5-3 godz = od 3 do 4,5 godz w dzień
w nocy wychodzi jakieś 10-11 godzin (pobudki są tylko na chwilkę aby się napić)
u nas wiatr mega, na spacer pewniwe nie wyjdziemy
u nas tak samo
dlatego rano jak szłam po zakupy to mała spała a ja poszłam z Hanią bo chciała :ico_oczko:

Koroneczka, super avatarek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale jak mamy trochę zmiksować (muszę by mały nadal ma tylko 2 zębulki) to wrzucam warzywa z mięsem i trochę wywaru.
ja nie miksowałam jedzenia jak już 2 ząbki Milena miała :ico_noniewiem: gotowałam zupkę tak aby łatwij było pogryźć :ico_oczko:


ale się rozpisałam :-D :-D :-D
Ostatnio zmieniony 24 lut 2012, 15:47 przez aniawlkp86, łącznie zmieniany 1 raz.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 lut 2012, 15:47

Ja robię tak samo, tylko ja rozgniatam widelcem, bo Maksio już papek nie chce.
Ja idealnej papki nie robię bo musza być grudki (i to spore)-przypomina trochę te słoikowe po 9m.
Serka nie jadłam tylko widziałam-taki bardziej gładki, i mam gdzieś przepis na sernik z nim.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 lut 2012, 16:17

aniawlkp86, a w jaką gre grasz?? Nie martw się o Milenkę, kilka razy się walnie a potem już będzie ostrożniejsza, u nas upadki zdarzają się teraz sporadycznie :-)
Dobrze, że masz modem :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 lut 2012, 17:03

aniawlkp86, a w jaką gre grasz??
ostatnio bardziej w Monster World i widzę,że emilia7895 też w to gra :-D :-D
czasem w Diamond Dash ale ta ostatnio mi staje na 98% i nie chce się załadować to już chyba ze 3 dni w nią nie grałam :ico_noniewiem:
a jesteś na FB??

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

24 lut 2012, 17:29

hej

Jedna córa śpi, druga bajkę ogląda, a ja odpoczywam, ale się cieszę , że juz piątek :ico_sorki:

Patrząc na Wasze dzieciaczki to Liwia mało śpi, dziś do południa spala tylko 30 min., widocznie tyle jej wystarcza, bo nie widać po niej zmęczenia, nie marudzi, w sumie to grzeczna jest :-)

U mnie środowiskowa była chyba 3 razy po porodzie i tyle :ico_noniewiem:

koroneczka :ico_brawa_01: za nowy avatar, tez nie słyszałam o tym serku :ico_noniewiem:

ania gratulacje dla brata, a w jakim jest wieku??
Upadki niestety nieuniknione, ja czasami siedzę kolo małej i nie jestem w stanie w pore zareagować.

mariola jest co nosić :ico_oczko: , moja klucha 10 kg waży

Ja jak młodej daję jedzonko , to też widelcem rozgniatam, ona nie ma problemu z jedzeniem wiekszych kawalków, oprócz teg, ze ma tylko 2 ząbki :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

24 lut 2012, 17:43

Koroneczka ten serek jest bardziej tlusty, jesli dobrze kojarze, kiedys kupowalam go wlasnie do ciasta
e ostatnio zasiadam się na grze na FB :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
ja podobnie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
i co teraz zrobisz??
no wlasnie nie wiem, w najgorszym wypadku bede musiala jezdzic razem z Tosia :ico_noniewiem:
widzę,że emilia7895 też w to gra
tak :ico_oczko: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 lut 2012, 18:52

a jesteś na FB??
Rzecz jasna :-)
Ja w gry FB nie gram, bo są wciągające i rzeczywiście idzie zniknąć a szkoda mi czasu. I tak już rzako zaglądam do książek :ico_sorki:
Patrząc na Wasze dzieciaczki to Liwia mało śpi, dziś do południa spala tylko 30 min.
Maksio podobnie, dziś spał 2 razy po 30 minut :ico_sorki: nie pamiętam kiedy w dzień spał dłużej niż godzine :ico_sorki: Też wesoły i uśmiechnięty, nic nie zrobimy.

Mąż cośtam dziubie na drugiej niewykończonej części, a Maksio łazi za mną krok w krok i miny robi :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 lut 2012, 19:29

Patrząc na Wasze dzieciaczki to Liwia mało śpi, dziś do południa spala tylko 30 min., widocznie tyle jej wystarcza, bo nie widać po niej zmęczenia, nie marudzi, w sumie to grzeczna jest
po prostu mniej snu potrzebuje w dzień :ico_oczko:
ania gratulacje dla brata, a w jakim jest wieku??
dzięki
brat ma 24 lata a jego dziewczyna 21,więc w sumie wiek w sam raz :ico_oczko:
Maksio łazi za mną krok w krok i miny robi
moja to siedzi i się bawi :ico_oczko:
wyjątkowo już drugi dzień ciągnie ją do nocnika,dobrze że siuśki są od razu wylewane bo pewnie zaraz by w nich grzebała :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

24 lut 2012, 19:43

Rzecz jasna :-)
juz Cie odnalazlam :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 lut 2012, 20:19

Ja jak młodej daję jedzonko , to też widelcem rozgniatam, ona nie ma problemu z jedzeniem wiekszych kawalków, oprócz teg, ze ma tylko 2 ząbki :ico_haha_01:
Grudki to on młody je od początku dlatego nigdy nie smakowały mu aksamitne papki z gerbera. Ja widelcem bardziej rozgniatam niż w blenderze.
Liwii najwidoczniej tylko tyle snu potrzeba, Filip Patrycji praktycznie nie śpi w dzień.
Aniu, gratulacje dla brata.
dobrze że siuśki są od razu wylewane bo pewnie zaraz by w nich grzebała :ico_haha_01:
:ico_haha_01: no to Ci powiem, że to frajda dla maluchów-ja podobno wymazałam sobie całą buzię ale nie sikami-fuj, jaka okropna maseczka, blee :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość