Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 wrz 2013, 22:40

dziewczynki a czy mozna juz dac dziecku parówki?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 wrz 2013, 22:43

Pewnie że można, ale te dobre jakościowo np. z szynki :) Spoglądaj na skład :)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 wrz 2013, 23:03

Mam sokoliki 87% cieleco-drobiowe oraz z szynki z Sokolowa. Jutro sprobuje podac młodej:)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 wrz 2013, 07:03

mozna,ale ja osobiscie wole nie dawac,wole mu dac plasterek lepszej szyneczki .
Tu na wakacjach dalam mlodemu sprobowac i potem nie chcial nic innego jesc juz :-)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 wrz 2013, 14:03

Paróweczki nie posmakowały - lepsza szyneczka:)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 wrz 2013, 00:16

jestem w raju i nie chce stad wracac
Ale Ci zazdroszczę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: A tu coraz zimniej i mokrzej :ico_olaboga:
Mam sokoliki 87% cieleco-drobiowe oraz z szynki z Sokolowa. Jutro sprobuje podac młodej:)
No i dobrze:) Sprawdzaj jeszcze żeby najlepiej glutaminianu sodu nie miały :ico_oczko:
Ja daję te z szynki z sokołowa najczęściej. Mój gnom mały dziś mnie mile zaskoczył i zjadł 2 skibeczki chlebka na kolacje :ico_brawa_01:
Może się dziwicie mojej radości ale on ostatnio nic prócz parówek i serków nie chciał jeść :ico_olaboga:
Schudł bardzo...sama nie wiem czy przez to niejedzenie czy na skutek ciągłego biegania...bo on jest strasznym wiercipiętą :ico_olaboga: Cały dzień w biegu...minuty w miejscu nie usiedzi. Ale jak padnie w ciągu dnia to 3 godziny potrafi podrzemać :ico_sorki:
Poza tym chyba wszystkie zęby naraz idą bo całe dziąsła jakieś dziwne i widać że go męczą.

Kurcze już po północy a ja nawet okiem nie mrugam...tryb nocny mi się załączył :ico_zly:
Ale w niedziele znów na nockę do pracy....

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 wrz 2013, 13:42

moja Karola nie chce ani kanapek ani parowek zje tylko tosty
z zuzka maz dzis był na pogotowiu dostała skierownie do szpitala bo jest odwoniona i jesli nie zacznie jesc do wtorku to mamy isc na odział bo od czwartku wymiotuje.

Qanchita a kto siedzi z dzieciakami jak chodzisz do pracy?

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 wrz 2013, 14:51

kurcze zaczął się sezon chorobowy... dzisiaj Marysia wstała niewyraźna coś kaszlała i kichała. Dałam jej cebion, nurofen, tatntum verde i flegamine - pomyslicie ze duzo ale po 2 godzinach byla jak nowo narodzona. Oczywiscie wszystko w odstepach czasu jej dawalam ale boje sie jej choroby bo ostatnich szpitalnych doswiadczeniach jak mialam 7 miesiecy. Jutro zegnam moja ulubione kolezanke w pracy. Odchodzi do innego miasta pracowac - kupilam jej srebna bizuterie kolczyki i wisiorek z łańcuszkiem, elegancki kubek do parzenia herbaty i kartke - musze wpisać cos. Oczywiście to bedzie prezent od całej załogi. Zal mi jej bo niedlugo sie znamy a mamy swietny kontakt.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 wrz 2013, 18:53

a my jutro wracamy buuuuu :( za szybko zlecial ten tydzien.tu slonce,piekna pogoda,morze,pyszne jedzenie a w domu? ehhhh tak mi zal...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 wrz 2013, 23:42

madleine mi też by było żal wracać taka tam temperatura a tutaj masakra :ico_olaboga: :ico_placzek: Teraz patrzę a na dworze 5 stopni :ico_placzek:

Tośka wiesz sprzedać mieszkanie to nie jest takie hop siup. A czas was goni? Spieszycie się bardzo? Musicie się uzbroić w cierpliwość :ico_sorki: a co do wynajmowania mieszkania wiesz nie wiem ile możecie dostać za wynajem ale to nie jest tak wszystko różowo. Ja pamiętam jak babci mieszkanie wynajmowaliśmy i ciągle było coś :ico_olaboga: jedni nie płacili, drugiego policja aresztowała i wyważyła drzwi do mieszkania :ico_olaboga: trzecia się ukrywała i nie wpuszczała do mieszkania :ico_olaboga: a to jeszcze były te czasy co za wynajem się dostawało w Siedlcach 300zł :ico_noniewiem: więc namęczyliśmy się a pieniądze prawie żadne. Teraz w Siedlcach koło 1000zł można dostać ale to też może być tak że przez wakacje stoi a dopiero w roku szkolnym ktoś się wprowadza. A kredyt i w wakacje trzeba spłacać. Wy kredyt macie na to mieszkanie tak? I byście brali na dom drugi? Nie wiem o jakich kwotach piszesz ale ja zwoleniczka kredytów to jednak wolałabym jeden a nie dwa, różnie może być. Chyba bym wolała na spokojnie sprzedać mieszkanie a potem budować. No chyba że w Bydgoszczy tak dobrze się wynajmuje jak w Warszawie :-)

Na weselu byliśmy w sb i było super :ico_brawa_01: nie chciałam tak jechać a wybawiłam się, wytańczyłam. Tomek był z nami, Maksio spał z moją siostrą. A jutro jeszcze wolne mam idę do ginekologa z tym że okres dostałam :ico_zly:

Kasiala jak człowiekowi nie zależy to zawsze się trafia super praca :ico_brawa_01: i tego Ci życzę :ico_sorki:

Gosia Tymek schudł, Maksio z kolei chyba tyje, wymieniają się chłopaki :ico_haha_01: byś wkleiła Tymka :ico_sorki: a w ogóle fajnie by było zobaczyć filmiki z dziećmi może powklejamy co? Postaram się jutro Maksia nagrać i wkleić.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość