Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

10 paź 2008, 20:46

czesc kochane
dzisiaj dzien spedzilam u mamy wiec nie bylo mnie na forumie

wiecie co dziewczynki wszystko mi sie wali na łęb

dzisiaj szefowa powiedziala michalowi ze pracuje do konca pazdziernika bo wraca laska ktorą on zastepowal a to miejsce ktore mialo byc dla niego zajął koleś ktory zrezygnowal z wyższego stanowiska :ico_placzek: :ico_olaboga:
jestesmy załamani
niby szukają mu jeszcze czegoś ale wiecie jak to jest

jednym słowem jak sie wali to wszystko

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

10 paź 2008, 20:48

hej, kurcze ale jestem zmęczona, niby nic nie robiłam a czuję się wymięta, byliśmy na zakupach ubraniowych, Mat rośnie i trzeba kupować, tak się zastanawiam co robić z tymi rzeczami już za małymi, z jednej strony sprzedać by się to przydało zawsze to jakiś grosz a z drugiej może jeszcze będę miała dzidziusia... no tylko jeśli będzie dziewczynka to wiadomo że po Macie w ubrankach nie będzie chodzić bo ja mu kupuje takie chłopięce typowo
T zachciało sie zjeść coś dobrego i siedziałam przy garach jakieś 2 godz... czasem mam dość gotowania, no ale wyszło i mąż zadowolony, a jak mąż zadowolony to i ja też skorzystam:)

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

10 paź 2008, 20:57

jagodka24, :ico_olaboga: nie napisze Ci, żebys się nie martwiła, bo to z byt banalne... wchodźcie na praca.pl i pracuj.pl, kupujcie gazety z ogloszeniami o prace i wysyłajcie CV, dzwoncie - na pewno ciś się znajdzie!!! Ja trzymam kciuki ze się Wam uda!!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 paź 2008, 21:04

Jagodka,przekichane...jednym slowem klops...a mialo juz byc spokojnie....szukaja mu czegos?moze znajda...ale lepiej i tak szukac na wlasna reke....kurka....zas zmartwienie :ico_olaboga: ...daj znac koniecznie jak cos sie ruszy....ale duzo czasu nie dostal...kurka koniec pazdziernika juz tuz tuz...matko oby sie udalo cos wykombinowac :ico_sorki: :ico_noniewiem:

Kate,to pochwal sie zakupkami!!

u nas cicho juz ..tatus usypia Maye...bedziemy Mamma Mia ogladac za chwilke...a wczoraj widzielismy jakis "guru"co tam i dla mnie beznadzieja a Arkowi sie super podobala ta komedia i smial sie pol filmu a ja wcale :ico_noniewiem:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

10 paź 2008, 21:08

miały być zdjęcia....

Obrazek

[ Dodano: 2008-10-10, 21:09 ]
i jeszcze jedno
Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 paź 2008, 21:10

Hej!
no już miałam nadzieję, że Wam tu spokojnie dzień minął, a tu Jagódka... :ico_placzek: oj, na prawdę macie coś ostatnio złą passę...rany julek...wiesz co, a może to jeszcze wyjdzie na dobre? trzymaj się dzielnie!!!
zdjęcia dziewczynki rewelacja!
Karolek też pięknie gada! :ico_brawa_01:
Doris a Ty do teścia na tato czy na pan walisz? hehehe, no i wiesz, walnij kielicha jutro przed rozmową z nim, to będzie łatwiej :-D i gratulacje dla męża!!! brawo!
widzę, że moja młoda wobec tego nie jest odosobniona w nudnym jedzeniu...uf...
obiecuję, że później wrzucę przepis na te placki z kukurydzy u muffinki to im ożywimy jadłospisy :ico_haha_01:
KUlka na solarkę nie mam szans...za nisko, za mało miejsca, no i sama bym tego nie dała rady ciagnąć...

u nas ok...chociaż dziś znów za dużo z Hanką nie byłam, bo rano sprzątałam, potem poszła spać, a ja do pracy...został tylko wieczór...a ona cały czas mówi, że się boi, jak pytam czego to mówi, że dziadka, i pokazuje że dziadek ją gryzie! :-D a potem ciągle "dziadziu, dziadziuś" i go woła...mała oszustka!
jutro przyjeżdża ojca brat z żoną, więc moja mama jak zwykle cąły dzien w kuchni spędziła...jeszcze mi wymyśliła pieczenie ciasta, więc lecę zaraz do kuchni...chcę też trochę odpocząć wreszcie, a jutro już o 9w pracy! niestety dziś cisza okropna, całe 6godzin sama...

Ewcik...ja tam nadal nie umiem sobie w głowie pomieścić takiego życia...może dlatego, że mamy debet i nigdy tak jak Ty nie rozdielałam każdego grosza...ale na prawdę nie wiem, jak można za 400zł miesięcznie kupować pieluchy, mleko, jedzenie dla małej i dla Was...bo my przejadamy większośc kasy...a też nie jem nie wiadomo czego...a nie możesz się starać o jakiś zasiłek? przecież jak macie tak małe dochody na członka rodziny to się Wam coś należy nie? nie myśłałaś o tym?

lecę do tego ciasta, zajrzę później

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

10 paź 2008, 21:10

i ostatnie
Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 paź 2008, 21:11

Kate,no widac ze narzeczony Myi lubi chlebek :ico_haha_01: :ico_brawa_01: i podobny do tatusia jest :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

10 paź 2008, 21:32

a wlasnie z tego wszystkiego zapomnialam napisac do ewcika wielkie :ico_sorki: dla ciebie za gospodarność
chyba pójde do ciebie na nauki bo może niedlugo sama bede musiala sobie tak radzic
mam nadzieje że coś sie ruszy ale wiecie jak jest z pracą

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 paź 2008, 22:18

Glizdunia ale Wam fajnie...u nas to J tzryma władzę przy tv i jak już ogląda, to sam i jakieś filmy, których ja nie lubię...więc siedzę sama jak nonono wołowa...
Jagódka wszystko się da...wierzę!!!

no to ciasto mi się piecze pięknie...my z J po rozmowie...i już jakby się wydawało, że będzie ok, to jakoś się poobrażaliśmy...super! jak zwykle o to samo...hehehe, proza życia

to lecim z plackami kukurydzianymi :ico_haha_01:
2jajka
puszka kukurydzy
2łyżki mleka
łyżeczka curry
60g masła
60g mąki (pół szklanki, ale można troche więcej dać)
łyśka soku z cytryny
łyżka cukru
łyżka siekanej natki pietruszki
olej

jajka rozbić, żółtka oddzielić od białek. Zmiksować połowę puszki kukurydzy z żłótkami, mlekiem, curry i masłem. Resztę kukurydzy wymieszać z maką, solą i pieprzem. Białka ubić z sokiem z cytryny i cukrem, dodać natkę, a potem wszystko wymieszać. smażyć na oleju z obu stron.

a teraz muffinki...
2szklanki mąki
łyżka proszku do pieczenia
łyżka cukru
łyżeczka soli
pieprz
jajko
szklanka mleka
1/2szklanki roztopionego masła
szklanka startej marchwi
pół pokrojonej czerwonej papryki

piekarnik rozgrzać do 200stopni. mąkę cukier, proszek i sól przesiać do miski dodać odrobinę pieprzu. Osobno wymieszać jajko, mleko, masło z marchewką i papryką. połączyć obie mieszanki, włożyć do foremek do 2/3wysokości, piec 15-20minut.

[ Dodano: 2008-10-10, 22:20 ]
Kate...mały to czysty tatuś!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość