Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

25 kwie 2009, 18:08

hej hej my juz po dluuugim spacerku i po wizycie u cioci :ico_haha_01: bylismy na zapiekankach i lodach :-) teraz mam wyrzuty sumienia ze tyle kalorii w siebie wpakowalam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
normalnie padam.
jutro idziemy do kosciolka i do ksiedza ustalic date chrztu :-)
nasz maly jak lezy na brzuszku to strasznie wysoko podnosi glowke i czasami tez przekreci sie z brzuszka na plecki :-) czasami ma tez tak ze sie zmeczy i kladzie glowke i placze :ico_noniewiem:
wstawilismy teraz ziemniaczki i zjemy z bigosem.
ogladamy mulionerow.
dzis maraton filmowy sobie robimy. najpierw Plan lotu, a potem Obcego obejrzymy i w poduchy. mam nadzieje ze wytrwam i nie padne :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

25 kwie 2009, 18:09

ale dziwne podejscie..u mnie na chcrcinach to byli wszyscy i nik nie patrzyła czy mlody czy stary..
_________________
jego rodzina jest nie teges


z moja mała gorzej nie bede dzis spac a ja pilnoewac tylko zeby chrzest sie udal :ico_placzek: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

25 kwie 2009, 18:41

tylko zeby chrzest sie udal
oby bylo dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-04-25, 18:42 ]
dzis maraton filmowy sobie robimy
my mielismy wczoraj ale niesety padłam przy pierwszym filmie :ico_olaboga:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

25 kwie 2009, 21:12

my mieliśmy super dzień, cały w parku, obiadek w knajpeczce, teraz m zrobił na kolacje sałatke z tuńczykiem - pycha - pękam :ico_haha_01:

ananke babcia mieszka w szwecji - do buska do santorium przyjezdza i w wawie sie na tydz tez zatrzymuje spotkac sie z nami i z kolezankami.

ananke poradz co robic bo Ty tez plan na tracy hogg opieraz - moj zaczal przy cycu zasypiac, jak odloze to wyje jak opetany...

czy Wasze dzieci usypiaja przy cycu/butelce???

gaga, ja już Cie pytałam ale nie wiem czy mi odpisałas jakie herbatki dajesz? po czy przed cycowaniem?

milutka zdrówka dla Was

ja mam randke..-z żeazkiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

25 kwie 2009, 22:25

ja mam randke..-z żeazkiem :ico_noniewiem:
tez dzis taka odbyłam :ico_olaboga:

chciałam dac małej 150 ml na wieczor ale niestety przy setce juz wypluwała butle i usneła

ja sobie siedze teraz przed tv i przegladam broszurki roźnych firm z jedzonkiem dla maluchów..jest tego troche..bo ja raczej nie bede gotowac..jedynie co zamierzam robic sama to trzec jabłuszko :-D poszukuję własnie takiej tarki jak miała gdy byłam dzieckiem-palstikowej z takimi rynienkami po bokach..ale w sklepach nie ma..mzoe w necie znajde

[ Dodano: 2009-04-25, 22:39 ]
zegnam sie do jutra...słodkich snów dziewczynki :-D :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

26 kwie 2009, 00:20

czy Wasze dzieci usypiaja przy cycu/butelce???
hmm. ..... mój jak jest głodny to dostaje cyca i czasami usypia przy nim, ale jak się naje to wypluwa sutka i śpi dalej
chodź nie powiem miałam tez tak ze jak tylko mu wyjęłam cyca z buzi to histeria była , ale mu przeszło

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

26 kwie 2009, 05:59

witam dzis jako pierwsza :-)
my juz na nogach. maly wstal na mleczko o 5.10. teraz go polozylam do lozeczka ale cos marudny i chyba bede go musiala juz zgarnac do lezaczka :ico_noniewiem: musze sobie dzis wloski wymay bo mi sie wczoraj nie chcialo. dzisiaj zreszta tez mi sie nie chce :ico_olaboga: no ale juz musze...
idziemy dzis ustalic date chrztu :ico_noniewiem: a potem do tesciowej jedziemy na obiadek no i kolo 15 maz niesteyy juz jedzie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

26 kwie 2009, 06:50

witram my rowniez na nogach nocka o 24 - 4 i juz marudzenie ale jakos sie kimnelam mezowi role oddalam a ten nawet nie zauwazyl ze mala kupe zrobila i plakala ehh te chlopy teraz usnela i zastanawiam sie jak tu sie wyrobnic by mala zjadla przed masza i najwidoczniej beda tylko 2 h przerwy w amu amu a normlnie sa po 2,5 -3 h dzis juz czuje sie o wiele lepiej wczoraj miala goraczke 38 stopni i dalam eferalgan ja ide glowe myc itd jakos dziwnie sie czuje itd pozdrawiam goraca buziaki

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

26 kwie 2009, 06:58

milutka zdrowka i.... oczywiscie udanej uroczystosci :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a ja sie chyba jeszcze kimne na chwilke. maly spi z mezem wiec ja tez zamkne na chwilke oczka :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

26 kwie 2009, 07:37

witam :-)
u na s nocka jak zawsze :)
od rana słonko, po 11 umówiliśmy się ze znajomymi, że pójdziemy na rynek, bo u nas odbywa się Skandia, a wczoraj motorówki śmigały nad jeziorem, trenowały do motorowodnych mistrzostw, które odbędą się na początku lipca, był straszny hałas, ja mieszkam blisko jeziora także wszystko słychać :ico_olaboga:
milutka miłej i udanej uroczystości życzę :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-04-26, 08:09 ]
czy Wasze dzieci usypiaja przy cycu/butelce???
:
mój nie usypia przy butli

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości