Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

29 wrz 2008, 22:47

zirca no jak twoj malutki taki pirat w brzuszku od "zawsze" to nie zorbi to wrazenia na tobie, :-) ale jesli nagle poczujemy gwaltowne ruchy takie jakich nie czulysmy wczsniej. Takie napady. Nie wiem dokladnie jak to wytlumaczyc. Sama nie odczulam na sobie, ale tak polozna nam mowila. Czyli pewnie sa takie akcje... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

29 wrz 2008, 23:34

umylam maluszka dalam mu cyca jak zwykle zrobil kupcie :-D wiec go przebieram i w ostatnim momencie zakylam mu pitusia bo dostalabym strzal z sikawki w twarz :-D :-D ,dostal znow cyca opatulilam go w rozek położylam spac przychodze jakies 35 minut pozniej do pokoju a maly przewraca oczkami i oglada łóżeczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: taki grzeczniutki :ico_sorki: :ico_sorki: ale cisza bo zapesze.
dziewczyny ja jeszcze malemu pazórkow nie obcinalam a takie dlugie juz ma boje sie ze mu paluszka utne :ico_placzek: ,położna mi mowila ze albo mu spilowac piniczkiem albo mu obgryźc :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: sama nie wiem co robic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

29 wrz 2008, 23:38

adia26 pisze:dziewczyny ja jeszcze malemu pazórkow nie obcinalam a takie dlugie juz ma boje sie ze mu paluszka utne ,położna mi mowila ze albo mu spilowac piniczkiem albo mu obgryźc sama nie wiem co robic
kochana a ja słyszłam że najlepie w jak spi to obcinać ale też pewnie się będe bała do tego zabrać
adia26 pisze:w ostatnim momencie zakylam mu pitusia bo dostalabym strzal z sikawki w twarz
no to widze ze już poznałaś troche synka i wiesz kiedy chce zaznaczyć swoją mamusie :-D :-D

[ Dodano: 2008-09-29, 23:39 ]
adia26, niesamowite że jutro juz będzie miał 7 dni normalnie szok
a ty kochana jeszcze nie w łóżeczku

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

29 wrz 2008, 23:43

slonko2008 pisze: niesamowite że jutro juz będzie miał 7 dni normalnie szok
a ty kochana jeszcze nie w łóżeczku

a nie nie pospalismy dzis z malutkim dwie godzinki w dzien :ico_sorki: :ico_sorki: i jakos mi sie jeszcze nie chce lulku,a tez chcialam zobaczyc co u was dziewczynki czy juz do szpitali sie wybieracie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

slonko2008 pisze:kochana a ja słyszłam że najlepie w jak spi to obcinać ale też pewnie się będe bała do tego zabrać

wlasnie tez tak mysle bo bratu tak obcinalam jak bl malutki, no ale te paluszki takie malunie ma ze sie boje :ico_chory: :ico_noniewiem:
slonko2008 pisze:no to widze ze już poznałaś troche synka i wiesz kiedy chce zaznaczyć swoją mamusie

no tak mamusi nie obsikal tylko siebie a dopiero co byl kąpany :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-09-29, 23:50 ]
slonko2008 pisze:adia26, niesamowite że jutro juz będzie miał 7 dni normalnie szok

a mi sie wydaje ze on jeszze w brzuszku jest czasem i mowie do mamy a czy w ciazy moge jesc no np. pomidory :ico_szoking: :ico_szoking: mowie tak a mysle czy jak karmie piersia to moge je jesc :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: troche pokrecona jestem
wogle bylismy dzis na zakupach i wpadlam w przerazenie jak ja wygladam przeciez masakra weszlam w swoje ciuchy ale kompletny brak talii :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: i ten brzuch jak poduszka taki flakowaty jest :ico_placzek: :ico_placzek:
nie wiem czy moge sie czyms smarowac na pojedrnienie i rozstepy jak karmie cycem :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 wrz 2008, 00:36

:ico_placzek: to ja juz nie chce rodzic :ico_placzek:
te skurcze tak bola :ico_placzek: jak ja mam niby oddychac w czasie tego skurczu :ico_placzek:
juz chcialam dzwonic do szpitala ale nie dzwonie bo oczywiscie musze miec jakos zje*&^ te skurcze :ico_zly: przed kompiela mialam co 6-8 minut
teraz co 10-15 wiec chyba przechodza :/
jezu ten kto mowi ze tego nie da sie pomylic z czym innym ma racje :ico_sorki: niech juz mina do konca i chce isc spac :ico_sorki: bo jestem wykonczona :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 wrz 2008, 01:09

mmarta81 pisze:jezu ten kto mowi ze tego nie da sie pomylic z czym innym ma racje niech juz mina do konca i chce isc spac bo jestem wykonczona
trzymaj sie kochana!!!!!!!Wszystkie przez te meki musimy przejsc,pomysl ze nie jestes sama.Dasz rade,a jak wszystko dobrze pojdzie przywitasz nas radosna wiadomoscia :ico_brawa_01: Ja chyba dzisiaj nie bede spala cala noc i myslala co u Ciebei :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-09-30, 01:10 ]
mmarta81 pisze:ale nie dzwonie bo oczywiscie musze miec jakos zje*&^ te skurcze
zadzwon i jedz,ja wylam do tego telefonu,a ta z polon w sluchawce kazala mi oddychac zanim cos jeszcze powiem :ico_brawa_01: dzwon!!!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 wrz 2008, 01:12

kurde tylko ja nie ma tak dokladnie tych skurczy co 5 minut :ico_placzek: ja nie wiem sama -ale boli jak ja pier%$# wiec moze mi dadza cos przeciwbolowego i do domu wypuszcza :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-09-30, 01:15 ]
mam tak teraz co 4 lub 6 minut ale sekund nie licze wiec moze byc w sumie co 5 minut :ico_noniewiem:
do tego nagle zaczelo mi cos z cyckow leciec :ico_olaboga:
nie no tego bolu nie da sie zniesc :ico_placzek: slabo i niedobrze zarazem sie robi :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 wrz 2008, 01:21

mmarta81 pisze:ja nie wiem sama -ale boli jak ja pier%$# wiec moze mi dadza cos przeciwbolowego i do domu wypuszcza
Posluchaj,zadzwon jednak Martunia,kaza Ci przyjechac i podlacza po KTG zobacza jakie te skurcze,jezeli jeszcze za slabe,dostaniesz paracetamol i wrocisz do domku,ale lepiej jedz sprawdz bo to sie moze szybko rozwinac!
mmarta81 pisze:nie no tego bolu nie da sie zniesc slabo i niedobrze zarazem sie robi
Jezu Martunia uzbroj sie w cierpliwosc kochana,jezeli jeszcze mozesz cokolwiek napisac to nie jest jeszcze ten bol :ico_noniewiem: Ale trzeba myslec ze juz jutro Igusia bedzie w Twoich ramionach,tak?Dzwon szybciutko do szpitala i powiedz im ze masz skurcze mniej wiecej co 5-6 minut!!!!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 wrz 2008, 01:44

no i mam wziasc kurde paracetamol znowu sie wykompac i jak bede miac skurcze trwajace minute co 5 minut zadzwonic znowu :ico_placzek: z bulu to juz nie wiem co robic w czase tych skurcz :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 wrz 2008, 01:58

mmarta81 pisze:no i mam wziasc kurde paracetamol znowu sie wykompac i jak bede miac skurcze trwajace minute co 5 minut zadzwonic znowu
no ja tak wlasnie jechalam,to juz bedzie nie do wytrzymania :ico_noniewiem: ale skoro tak mowia,musisz dac rade kochana!Ten paracetamol Ci gowno pomoze,wiec mozesz go nie brac jak nie chcesz!Ja wiem ze czulabys sie bezpieczniej w szpitalu,ale badz dzielna,wszystko bedzie dobrze!!!W razie czego pisz!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość