Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

02 paź 2007, 21:33

MALGOSIA nie no moja droga to jest wiadomosc miesiąca-gorace gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale fajnie bedziesz tez podwójna maa hi hi no i mała roznica wieku ale poczatki moga byc trudne nie da sie ukryc jednak jestes tak silna ze ze spokojem dasz rade ja to poprostu wiem gowa do góry.
Jeny pisz nam ino szybko czy dowiedziałaś sie z testu czy byłas juz u lekarza?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

02 paź 2007, 21:55

Kochane Lutowianki Dziękuje, że mnie wspieracie, faktycznie bardzo się boje o to co będzie, czy dam rade to wszystko ogarnąć a przede wszystkim boję się czy damy radę finansowo przy dwójce dzieciaków ale tak jak pisze Mamcia, że jeśli Bóg dał nam dziecko to pomoże i wtedy kiedy się urodzi. Och ile ja paciorków różańca przesuwałam, modlę sie o siłe i zdrowie dla mojej dziecinki!

Na razie męczy mnie senność, mdłości nie mam ... Ale nabieram już powoli pełniejszych kształtów i chyba długo w tajemnicy tego faktu nie zachowam. Termin mam na maj - z miesiączki wychodzi na 23 ale dokładnie nie wiem, bo jak byłam u lekarza to miał USG zepsute i dopiero w przyszłym tygodniu idę to się dowiem dokładnie! Jak robiłam pierwszy test to wyszedł negatywny ale kurde nie mam @ i nie mam @ już przeszło 2 miesiące i zrobiłam tydzień temu test i II piękne kreseczki wyszły w przyszłym tygodniu i idę jeszcze raz do gina bo miał USG zepsute!

Karolas Oj, mój chłop też do romantycznych nie należy ostatnio i czasami mam ochotkę się gdzieś wyrwać i często wspominam dawne dzieje ...ach... ale się rozmarzyłam!

Wojtuś Trochę się zamartwiam, bo zrobił mi dziś 4 kupy i to takie brzydkie, ma rozpulchnione górne dziąsełka więc może ta biegunka to od ząbkowania, ale sie tym przejęłam. Jutro pójdę go ważenia to się dowiem ile przybrał!
Siedzieć dalej nie siedzi stabilnie sam, ale staje już na kolankach jak do raczkowania.

Kajunia, Dorota Ja też już miałam 4 zjazdy i jakoś tegoroczna perspektywa nauki mnie przeraża z dwójka dzieci ...A mi tak zależy na tej szkole... Nie mam pojęcia jak to wszystko pogodzić :ico_placzek: :ico_szoking:

Hekkate Na weselu było świetnie, wybawiłam się że hohoho ... Zapodam zdjęcia...czekam na płytkę!

Mamcia GRATULUJĘ ząbków i spacerowania Juleczki koło stolika :-D no i zdania egzaminu!

Dzień chłopaka Dziękuje, że życzonka w imieniu mojego Wojtuleczka!

Asiam Kochana jak tam? Już lepiej z Łukaszkiem? Zdrówka życzymy z całego serca!

WSZYSTKIM SOLENIZANTOM 100 LAT, ZDROWIA, POMYŚLNOŚCI ... BUZIAKI DLA AMELKI, KUBUSIA. OLIWIERKA, PATRYCZKA, ROBERTA, JULCI Z OKAZJI 8 MIESIĘCY :ico_brawa_01:

Iwonka Świetne zdjęcia ... :ico_brawa_01: Ale przystojniacha z tego Twojego syneczka!

ML Duuużo zdrówka! Zdrowiejcie moje kochane aniołki!

Magdzinka Ale fajne zdjęcia, widzę, że pogoda dopisała! No i wielki + dla tego człowieka, co stworzył taki świetny plac zabaw!
Co ja bym dała jeszcze kilka tygodni temu, żeby @ dostać ...oj.. trochę ci chyba zazdroszczę :ico_haha_01:

mamaJulci Witaj, fajne, że jesteś ..Pisz dużo! Buziolki dla dzidzi! GRATULACJE 6 ząbeczków!

Dorotko Śliczna dziewczynka z tej Agatki, kochana!
O kurcze, co to ci się porobiło z tym okiem ?? Ale dobrze, że już wiesz co masz robić, żeby się wyleczyło!

Qunick Oj, zdrowiejcie szybko! Mam nadzieje, że szybko wam ten wirus przejdzie!

mamaKasia Oj zabalowałam na weselu ... :-D Jutro z rana stawiam starostóweczkę :ico_brawa_01:

A to ja na weselu niestety ciąza daje o sobie znać i wyglądam jak upiór ..niestety ...
Obrazek

Ząbki Wojtaszka Obrazek

sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

02 paź 2007, 22:01

Witam Lutówki-wracam do Was po długiej nieobecnośći, mąż miał długi urlop a do tego troche zwolnienia lekarskiego i tak jakoś wakacje nam się wydłużyły. Jestem do tyłu z informacjami o Was jakieś 220stron, postaram się jakoś to nadrobić.Już dziś zaczynam. Dziękuję za pamięć i za życzenia urodzinowe. Hekkate już wracam, więc będziemy mogły porównać wyczyny walentynkowych bobasków

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

02 paź 2007, 22:01

Małgosiunapisalam ci na gg ale tu ci jeszcze raz pogratuluje :ico_brawa_01: swietnie ze bedziesz podwojna mama , napisz jak sie czujesz i jak to odkrylas? I czysby twoje pierwsze przypuszczenia jakis czas temu sie sprawdzily,na kiedy masz dokladny termin?
:ico_buziaczki_big:

mama Kasia, Patryk tez ani mysli raczkowac. zabkow tez mu brak,
mamajulcigratuluje zabkow :ico_brawa_01:
mamciawszystkiego najlepszego dla JULCII :ico_tort:
i gratuluje udanego egzaminu :ico_brawa_01:
MON ZYCZEN DLA OLIWIERA I ROBERCIKA :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

02 paź 2007, 22:02

Zdjęcie nieaktualne. Jutro postaram się wkleić coś nowego.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

02 paź 2007, 22:15

mamajulcija tez mam volantai do niedawna miala go tez asiam ale sprzedala bo ta spacerowka wlasnie taka mniej udana,mnie tez troche wkurza ze nie moge np budy zzimowej miec jesli chce zupelne na plasko ja rozlozyc ale uzywam jak na razie letniej i tak jest ok,bardziej mnie martwii czy maly sie zmiesci zima w grubym kombinezonie, no ale ine dzieci jezdza to moze to tylko tak wyglada zwlaszcza ze moj jeszcze nie siedzi

dorotkaale mialas przygode z tym okiem, nigdy o czyms takim nie slyszalam ale dobrze ze juz po wszysatkim ale oczy sa jednak dziwnym organem bo choroba lapie tak nagle, wlasnie sobie przypomnialam ze kiedys niedlugo przed wlasnym slubem obudzilam sie z opuchnietymi oczami i normalnie patrzec nie moglam przez nie bo ani ich dobrze nie moglam otworzyc bo spuchniete a poza tym piekly mnie zwlaszcza jak na slonce byly narazone,to bylo zap spojowek, ale tak silne ze po ulicy to musialam pod drzewami isc zeby promieni unikna,szlam i plakalam, nie wiem skad sie to wzielo bo ja nawet okularow nie nosze.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

02 paź 2007, 22:23

ODE MNIE TEZ GORACE ZYCZENIA DLA NOWYCH 8-MIESIECZNIACZKOW :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

02 paź 2007, 22:51

sesila, śliczna fotka Patrysi, taka radosna na niej

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

02 paź 2007, 23:36

Małgosiu, gratuluje serdecznie,
ale swietna wiadomość, nie martw sie, ulozy sie jakos

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

03 paź 2007, 08:26

MALGOSIA daj spokoj ze ciaza daje o sobie znac i wygladałas jak upiór no cos ty,wygladałas bardzo ładnie ;) naprawde.
A wiesz teraz z taka niecierpliwoscia bede razem z toba czekac do maja którego dokladnie urodzisz hi hi bo moj Kacperek jest z piątego maja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to moze tyz urodzisz tak hi hi byłoby fajnie.No i ciekawe czy Wojtus bedzie miec brata czy siostr? przy pierwszym dziecku nie ma roznicy ale na ogól przy drugim chce sie juz wiedziec mam nadzieje ze bedziesz chciala podgladnac tym razem dzidzie co? bo do maja nie wytrzymamy hi hi hi
Lece bo Amelciazasygnalizowała ze vczas na nocniczek,lece bo kupke chce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraztak sobie steknie i czeka na moja reakcje slodkie to

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości