Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

11 paź 2008, 09:00

dziewczyny bo to jest taka taktyka
on nic nie pamieta wiec za nic nie jest odpowiedzialny
a jak mu przypomnisz to ostatecznie zrobi

[ Dodano: 2008-10-11, 09:02 ]
a ja wlasnie kibelek sprzatnełam
m jeszcze spi niech spi i odpocznie w zeszłym tyg ja spalam

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

11 paź 2008, 09:02

wiecie co mój A. zrobił? Wyłączył telefon... :ico_zly:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

11 paź 2008, 09:03

no tak to typowe
ale co sie bedziesz wkurzać
ty tez wyłącz na caly dzien
a zresztą wiesz ze takie kłótnie przez tel do niczegbo nie prowadzą

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

11 paź 2008, 09:41

hejka z rana...ja juz przed 7.00 obudzilam sie z potwornym bolem brzucha wiec dzis juz w pelni @...zjadlam tablety i zaraz do pracy musze wycodzic...z takim bolem odkurzanie nie znalezy do przyjemnych :ico_olaboga:

pogoda sliczna dzis znowu,nie mamy jeszcze planow na dzien..w nocy kolezanka przylatuje wiec od jutra rozrywkujemy sie :-D

co do solidnosci naszych facetow to hmmm u mnie nie ma na co narzekac w tej kwestii...to A. jest od zalatwiania...on lubi miec pozalatwiane wszystko....to ja bym predzej zapomniala bo wiem ze on nad wszystkim czuwa....i ja nie mysle nawet o zalatwianiach czegokolwiek :ico_haha_01: w PL zawsze bylam z tych obrotniejszych a tutaj nie musze wiec luzzzz

Doris,no to niezle...zostalas na lodzie i teraz do tescia nie idziesz?i tel wylaczony...no to wylacz jak Jagodka podpowida....chyba tak bym zrobila...albo on juz zasiegu nie ma w tej pracy :ico_noniewiem:

Jagodka grTULKI NA "MAMA"a Octav,masz przesyt mamowania? :ico_haha_01: u mnie jest fajnie bo tak po rowno...ostatnio Mayci sie pomylilo i zaczela na A. mama wolac i jak widziala ze ten nie reaguje to zaraz tata wrocilo w obroty :ico_haha_01: i jak chce cos wymusic to wie jak do kogo zagadac.... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

11 paź 2008, 10:11

hej jestem...
Iga mnie odciągaaaaa..............

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

11 paź 2008, 10:14

apropo tego zasięgu, to faktycznie nie napisałam jasno... orange ma tam dobry zasięg i da się gadać przez komórkę, ale on ma iplusa i przez niego łączy się z netem i niestetty plus tam nie ma dobrego zasięgu, więc jednak wyłączył telefon...

ja nie wyłącze, bo Ci lokatorzy mają tylko do mnie numer o mogą się ze mną chciec skontakować...

GLIZDUNIA pisze:teraz do tescia nie idziesz?i

nie ide, bo nie chce wyjsc na idotke, znam mojego tescia i on nie podpisze niczego, jesli nie dostanie tych dowodow wplat - zreszta jak wczoraj dzwonilam do tesciowej to slyszalam go wtle, ze on chce te dowody wplat...

jagodka24 pisze:a zresztą wiesz ze takie kłótnie przez tel do niczegbo nie prowadzą

moze do niczego nie prowadzą, ale to jest jedyny srodek komunikacji z nim...

[ Dodano: 2008-10-11, 10:15 ]
GLIZDUNIA, A na ile kolezanka przyjezdza?? ale masz fajnie. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

11 paź 2008, 12:42

hej...ja juz po pracy,duzo nie bylo roboty naszczescie!!!A. mnie rozpieszcza i posprzatal w domu bo widzi ze srednio sie czuje....poza tym oboje senni jestesmy baaarzo....Maya juz spi wiec cisza....

wogole to Maya z dnia na dzien uczy sie nowych slow,az milo posluchac i chyba czas zaczac ja nagrywac na pamietke....i dzis bylo "Maya" dać,miś od rana.....ale i tak rekordy popularnosci bije gogąk :ico_haha_01: :ico_brawa_01: widzi kazedgo nawet najmniejszego pajaczka :ico_haha_01: :-D

Doris,kurka to kiedy Twoj maz to zalatwi?do wtorku mowisz macie czas...tez bym wsciekla chodzila..i to jak!!

[ Dodano: 2008-10-11, 12:43 ]
a kolezanke mam na tydzien-do przyszlej soboty :ico_brawa_01: i mamy w planach wspolne zakupy do nowootwartego centrum hanlowego w Bristolu....jakies jedno z 5 najwiekszych w UK ponoc i otwarte 7 pazdziernika wiec swiezutkie!!!! :ico_oczko:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

11 paź 2008, 12:53

GLIZDUNIA, no to przez tydzień nie bedzie cie na TT, skoro takie plany masz. ale bynajmniej nie bedzxiesz sie nudzic!!! :ico_brawa_01:
a jesli chodzi o meza, to pewnie jutro to jakos sama zalatwie... ale dzisiaj na pewno nie!!! niech wie co znaczy zla zona! ale to bedzie ostatni raz jak świece oczami za niego...

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

11 paź 2008, 13:00

hejka, Doris ach, Ci faceci, ja swojego proszę od dwóch tygodni żeby mi napisał trasy jakie robi bo to potrzebne jest do zrobienia karty przebiegu i co i nic a wczoraj mi powiedział że to ja powinnam tego pilnować... ale jak mam pilnować skoro nie wiem gdzie jeździ??? zatłuc kijem i tyle, tak szczerze to moj T to nie załatwi nic, jak już musi tio normalnie wscieka się ze to on musi, zawsze wszystko ja robię, wyręczam go we wszystkim, jego praca ja załatwiam, szkoła też ja, samochód też ja, urzędowe sprawy też ja, dom i cały majdan z tym zwiazany też ja Mat też ja, no tak naprawde on tylko dał plemnik :-D

Mat śpi, może pośpi z 1,5 h, ja prawie mam posprzątane, ale i tak przede mną kupa ropboty.... idę harować jak wół

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

11 paź 2008, 13:05

kate_k82, no to masz sporo na glowie - podziwiam

ja już posprzątałam, sałatke zrobiłam, mama piecze ciasto, Kinga spi, wiec mam chwile dla siebie

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość