syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

31 maja 2007, 21:54

Kasik trzymajcie sie z wikusią niech duzo pije żeby sie nie odwodniła
Hektorka i wam życzę powrotu do zdrówka z Kamilkiem to wszystko przez tą pogodę raz ciepło a zaraz na drugi dzień zimno
basik wiem jakie straszne jest to chodzenie po lekarzach bo z nicolką też się nabiegałam nic przyjemnego ale bedzie dobrze
Co do antykoncepcji to ja nie mogę hormonów więc te zastrzyki napewno też odpadają sama się boje tej spirali ale jak ona tylko pozostaje to trudno.
Martynka też ma kolki ale takie delikatne i nie zawsze ale dość mało je tak od 60 do 80 ml.co 3 godz.może jej wystarcza :ico_olaboga:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

31 maja 2007, 21:59

kasi.k, A jak się sprawdza ciemionko, bo u małego nieraz tak pulsuje, ale jest normalne

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

31 maja 2007, 22:03

Kasik trzymam kciuki za twoja córeczke zeby jak najszybciej wyzdrowiała
musisz ja czesto przepajac przy biegunce zeby sie nie odwodniła jak dziewczyny mówiły

a nasza Lenka tez pakuje w pieluche po kazdym cycku i to własnie tak jak mowicie i bąki jest ich co niemiara :-)

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

31 maja 2007, 22:07

syla75, chyba tak, ta pogoda i mnie wykańcza, a co dopiero maleństwa takie jak nasze jeszcze gorzej to przeżywają.
A może to jakiś wirus się przyczepił nie wiem, ale przed chwilą pociagnął cyca i zasnął jestem troche spokojniejsza, że podjadł

[ Dodano: 2007-05-31, 22:25 ]
Dziewczyny czy u was też wycofali szczepianke Hip

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

31 maja 2007, 22:35

Hektorka sprawdza sie to ciemiączko gorne, na szczycie czaszki... dotykasz delikatnie i jesli jest wgłebienie to dziecko potrzebuje picia, a jak płaskie lub lekko wypukłe to organizm nawodniony prawidłowo...

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

01 cze 2007, 05:51

M0rD3CzKa, bardzo dziekujemy za komplementy :ico_wstydzioch:

katrin, nie martw sie. Moja Maja ma kupki w kazdej prawie pieluszce i sa one bardzo luzne.

Musze sie pochwalic.Bylysmy dzisiaj u lekarza i Maja bardzo ladnie przybiera na wadze. Wazy juz 5 kg., czyli przez miesiac 1 kg na plusie tylko na moim mleczku :-), no i co najwazniejsze wszystko w porzadku (odpukac). Nastepna wizyta za miesiac. Niestety nie bedzie ona nalezala do przyjemnych, bo beda Majuto szczepic.

A tak w ogole WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA dla wszystkich dzieciaczkow.

Czestujcie sie :ico_tort: i :ico_kawa: , Majusia konczy dzisiaj miesiac :-D . Nie wiem kiedy ten czas tak zlecial :ico_szoking: .

[ Dodano: 2007-06-01, 05:57 ]
STO LAT DLA OLI I KRYSTIANKA Z OKAZJI PIERWSZEGO MIESIACZKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

01 cze 2007, 07:02

Cześć dziewczyny

Kasik i Hektorka przykro mi z powodu waszych dzieciaczków, kurcze zawsze musi się coś przyplątać. Mam nadzieję, że jednak uporacie się z tym wirusiskiem i wszystko wróci do normy. Buziaczki dla Vikusi i Kamilka niech wracają biedactwa do zdórwka. A Wam mamusie wytrwałości w tym trudnym okresie.
Beatko wszystkiego najlepszego dla Antosia z okazji chrztu. Biedaczek też nie ma lekko przez tą kolkę.
Mordeczko super pomysł na ten fotomontarz, nie możemy się już doczekać na efekt końcowy. A co do jedzenie Kacxperka to masz racje, nie słuchaj położnej. Widocznie Kacpi tyle potrzebuje jedzonka. Niech duży rośnie :ico_brawa_01:
Rybciu bardzo ładne zdjęcia ze chcrztu, a Andrzejek mimo krosteczek wygląda ślicznie.
Katrin chyba już lepiej organizujesz sobie czas bo jesteś częściej na tt. Super wielkie :ico_brawa_01: dla Ciebie. Wogóle fajnie, że już wszystkie częściej jesteśmy na tt.
Basik tak to już jest z lekarzami, niestety trzeba się nalatać i nawkurzać, najważniejsze, żeby wszystko było dobrze i żebyśmy wszystkie jak najmniej musiały odwiedzać przychodnie i szpitale.

Kurcze przepraszam, że nie odpiszę na resztę postów ale nie pamiętam nic więce :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: .

Dziewczyny czy Wasze maleństwa mają często czkawkę? Bo moja panna to tak 3 razy na dzień. Wkurza i mnie i ją ta czkawka :ico_zly: :ico_zly: .

Moja panna dokładnie o 3.40 skończyła 2 miesiące. Więc mamy dziś podwójne święto :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

[center][size=200]Wszystkiego najlepszego również dla Martynki,Kruszona (Jagódki) i Zuzi, one też dziś kończą 2 miesiące [/size][/center] :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

[center][size=200]Również wszystkiego najlepszego dla dzieciaczków, które kończą dziś 1 miesiąc życia: Ola, Maya i Krystianek[/size][/center] :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

[center][size=200]I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH WSZYSTKICH KRUSZONKÓW Z OKAZJI DNIA DZIECKA[/size][/center]

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :509:

A może wie któraś z Was co u Doruni? Już bardzo dawno się nie odzywała :ico_szoking:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

01 cze 2007, 08:11

Obrazek



[size=150]Czego zyczyc naszym Dzieciom w dniu Dziecka:
Czarnych kotków na białych przypieckach
burych kotów
a moze i białych
byle były
i byle mruczały...


Życze wam także niskich okien
Ze słonecznym,zielonym widokiem
A nad oknem gałęzi kasztana
Żeby kos mniał gdzie spiewać od rana


Życzę rzeki i piasku przy rzece
Na wspaniałe piaskowe fortece
I poziomek w leśnych kotlinach
Drzew, na które dobrze się wspinać

Życzę także Wam koca-nie koca
Który sny Wam przynosi po nocach
Taki koc spelnia wszystkie zyczenia
To się w okret, to w wyspę przemienia
Bywa też latającym dywanem
By się znowu stać kocem nad ranem

I co jeszcze??
Już chyba niewiele...
Smiechu w domu..
I lodów w niedzielę...
I przyjaciół najlepszych na świecie
I wszystkiego...wszystkiego co chcecie
[/size]
:ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-01, 08:14 ]
dodatkowe życzenia dla Martynki,Jagódki,Oli i Zuzi z okazji 2 miesiecy zycia i dla Mai ,Oli,Krystianka z okazji 1 miesiaca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

01 cze 2007, 09:22

Ja tylko na chwilkę

Chciałam życzyć wszystkim dzieciaczkom dużo zdrówka miłości szczęścia i zawsze kochających ich rodziców, ucałujcie wasze dzieciaczki od ciotki Karoliny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

01 cze 2007, 09:54

Obrazek

[ Dodano: 2007-06-01, 10:01 ]
nie wiem czy spodoba Wam sie fotka z dzieciaczkami.. bardzo trudno jest zrobic fotomontarz z tylu zdjec... jesli jakiegos dzieciaczka nie ma na fotce to znaczy ze nie mialam zdjecia .. jesli ktoras z mamuś zobaczy ze brakuje jej dziecka na fotce a chce zeby tam byl niech wysle mi zdjecie dzieciaczka na mordeczka@gmail.com

[ Dodano: 2007-06-01, 10:26 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek to najnowsze fotki kacpiego

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość