Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

05 paź 2011, 14:03

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 05-10-2011, 14:04 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 05-10-2011, 14:06 ]
Nina po mnie ma lewy, po Patryku prawy ! :D :-D :-D :ico_brawa_01:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

05 paź 2011, 14:12

Malinka Nakarmiłaś małą marchewką? I jak to zniosła? Wszystko ok z brzuszkiem?

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

05 paź 2011, 14:19

nina0226, z HIPP , 3 dni juz dzis , piekna kupa, zero płączu wrecz przeciwnie ;)
widziałas jaka uchchana;P

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

05 paź 2011, 15:35

Malinka a wy ją już tak sadzacie, chyba ze tak na zdjęciu widać?

Z tego co piszesz to twoja taka aparatka jak moja... tyle że nasza miała 3,5 miesiąca jak zaczęliśmy jej zupki dawać. Martyśka nie chciała jeść mleka, pluła ile się dało... jedynie jak spała zjadła butlę :ico_oczko: Kaszek nienawidziła ma tak do tej pory :-) dopiero jak miała gdzieś z 3 lata zaczęła pić mleko ale takie zwykłe normalne i najlepiej z lodówki.
Zawsze były zdrowa, do tej pory była dwa razy chora ale to już jak zaczęła chodzić do przedszkola, więc jak widać nawet od najmłodszego wybierała sobie menu

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

05 paź 2011, 15:39

Beti, Nina to nie do konca tak.. :D puder mu daje palcem pod kolana, pod paszki i na szyjke a balsam na brzuszek, boczek, plecki i glowke, nie mieszam jednego z drugim :-) a z gabka tez inaczej - myje go reka ale mamy taka wanienke Obrazek i tam, gdzie tu jest to zolte sie zaczepia taka gabeczke z groszkiem w srodku zeby sie maluszek nie zeslizgiwal. przed i po kazdej kapieli ja plucze w goracej wodzie i potem wieszam zeby wyschla, ale wiadomo ze ciezko takie cos dobrze wyprac wiec moze sie tam gromadzic jakies dziadostwo.. :/ wiec bede ja teraz w garnku wyparzac przed i po kazdej kapieli, akurat mam wielki gar ktorego nie uzywamy wiec sie w koncu sie przyda :D

Moni dokladnie od Johnsona :/ ale jak to zauwazylam to nie mialam mozliwosci jechac do polskiego sklepu po inna a w supermarkecie kolo mnie sa 4 polki kosmetykow dla dzieci, z czego 3,5 to kosmetyki johnsona, wiec nie bylo duzego wyboru, oliwka tylko taka 'sklepowa' wiec wzielam balsam ziolowy i do tej pory wszystko bylo z nim super, mi tez na wszelkie 'cosie' na skorze i na sucha od razu pomagal, wiec przy nim zostalam.

Malinka wszystkie zdjecia super ale to w podpisie po prostu przecudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: piekna masz core :) A Ladybird co sie stalo z Twoimi fotkami w podpisie?

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

05 paź 2011, 16:13

Malinka wszystkie zdjecia super ale to w podpisie po prostu przecudne

zgadzam się :ico_brawa_01: A co do katarku Mai to w dzien nie ma tylko w nocy jej se nasila. musze jej książke pod materac podłożyć, zeby miala troche z"gorki".

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

05 paź 2011, 16:47

Agus wielkosc zdjec byla niby nieodpowiednia a ze nie umie w fotosiku zmienic na mniejsze to musialam wywalic :ico_noniewiem:
aczkolwiek nie tylko ja mialam taka wielkosc i reszta moze byc..coz :ico_noniewiem:
a Kalinka tez miala mega odparzenia na szyji, szczegolnie jej sie robia jak ulewa a ja nie zauwaze i mleczko sie gdzies na chwile zagniezdzi..i ja wymywam przegotowana woda i smaruje oilatum soft kremem dla dzieci, buzie tez tym wyleczylam, szyjka tez dochodzi do siebie :-)

malinka no niezla Liwcia ma radoche :ico_haha_01:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

05 paź 2011, 16:47

Zirafka jak napisała sksiązke, to juz tylko czekałam ze dopiszesz ze dzieci sie lepiej ucza czy cos....hahaha



No moje drogie jak bym wiedziała, że po wklejeniu zdjec przeze mnie posypia sie takie sliczne fotki od Was laski, to zrobiłabym to wcześniej!
Wszystkie macie sliczności dziewczynki, dzieciaczki jak malowane. Zirafka Twój starszy to juz tez prawie kawaler :)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

05 paź 2011, 16:52

Zirafka Twój starszy to juz tez prawie kawaler :)
baaa :ico_oczko:
dopiszesz ze dzieci sie lepiej ucza czy cos....
hahaha chyba ją znudziła ta książka bo jak ja włożyłam do usnęła i sobie teraz śpi haha o taaaak:
Obrazek

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

05 paź 2011, 17:21

Zirafka piekna krolewna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ladybird prawym kliknij na zdjecie, otworz w paincie i tam wchodzisz (zalezy jaka masz wersje) albo w opcje, albo przy paincie z niebieskim tlem masz ikonke - rozciagnij/pochyl - obie wartosci zmieniasz na takie same np 50 - wtedy Ci zmniejszy zdjecie o 50%. no i potem gdziesz wrzucasz i tyle ;) albo na imageshack.us wrzucasz fotke i zanim zaladujesz jest opcja - zmien rozmiar - rozwijasz i dajesz np 320x240 :) mam nadzieje ze w miare latwo to wytlumaczylam :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość