Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

23 kwie 2007, 13:52

uff bylyysmy u lekarki i ta biegunka to nic powaznego najprawdopodobnie od zebow :ico_brawa_01: Powinna niedlugo minac!
Monis sprobuj po kazdym karmieniu jeszcze odciagac po 15 minut kazda pier to pobudza laktacje.Ja tak robilam na poczatku i teraz mamy mleka pod dostatkiem. A konsystencja kupki bedzie sie zmieniac jak zaczniesz podawac zupki.Wiki jak je rozne deserki to kupki ma jak krolik :ico_haha_01:
Agus maly napeno niedlugo pozna radosc przewracania ,moja dopiero teraz odkryla ze to fajna zabawa, ale przewaznie kreci sie jak nikt nie patrzy :-)

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

23 kwie 2007, 15:22

Moniś mleko dostosowuje się do wieku dziecka i nie może być za mało tłuste,ani za mało kaloryczne :-) a jeśli Kubuś zjadł te troszkę zupki to z kupkami też będzie teraz lepiej :ico_haha_01: i nie zdziw się jesli będą miały inny kolor i konsystencję.

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

23 kwie 2007, 22:26

Dziekuje Wam dziewczyny za wszystkie odpowiedzi i rady :-)
Przesto odciąganie to Kuba nie chce pić z cyca tylko z butli jak go dostawiam to się wygina do tyłu i płacze :ico_zly: mam nadzieje że mu to minie. Zupki mu nie dawałam dzisiaj bo dałam mu sztucznego mleka bo nie miałam w piersi i bałam się wszystkiego naraz pomyślałam że może go brzuszek boleć.

Maju mam pytanie ten lakcid to całą ampułke podać Kubie czy pół ? Bo dzisiaj nie było kupy :ico_placzek:

Szkrab to dobrze że ta biegunka nic poważnego :ico_haha_02:

Obrazek

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

24 kwie 2007, 08:04

witajcie

Moniś możesz podać nawet 2 ampułki dziennie, na początek daj 1 rano i wieczorem a potem tylko raz dziennie.

mi się dzieciaczki pochorowały :ico_olaboga: , mała przynsa z przedszkola a miosła wiruały zaraz podłapał. pa może zajrzę do was później

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

24 kwie 2007, 09:23

Maju mam nadzieje ze to nic powaznego zycze zdrowka dla dzieciaczkow :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

24 kwie 2007, 14:00

Maju dzieuje dałam mu dzisiaj ten lakcid zobaczymy czy coś pomoże i życze duzo zdrówka dla dzieciaczków i dla ciebie :ico_haha_02: :ico_oczko:

A mój Kuba dzisiaj strasznie marudny niewiem czy go boli brzuszek czy może ząbi idą niechce jeść z pirsi dzisiaj troche napił się i zaczoł płkać miałam odciądnięt mleko i dałam mu wypil i zaczoł płakać już nie wiem co mu jest :065: i ciądle wpycha łapki do buziaka.
I jeszcze ja dziś w nocy miałam straszne bóle brzucha mam chyba coś z jelitami bo od jakiegoś czasu tak mam że w nocy mam straszny ból brzucha aż mam biegunke jadnorazową i ból przechodzi albo na tle nerwowym bo wczoraj przeszłam stresa . Pomyślałam że może jak mnie bolał brzuch i małego, kurcze już niewiem co mam myśleć bo on zawsze jest grzeczny lezy sobie w łóżeczku i sie bawi a dzisiaj musze go nosić i to w pionie nawet usiąść nie moge z nim bo płacze. Teraz usnoł może jak się przespi to troszke mu przejdzie tak mi go szkoda :567:
Teraz mi przyszło na myśl że może od tego sztucznego mleka co mu wczoraj i przedwczoraj dałam raz dziennie tylko dostał ale 100 ml.

Obrazek

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

24 kwie 2007, 14:38

Monis dzieci przy zabkowaniu bywaja marudne! A te raczki w buzi moga swiadczyc o tym iz zaczelo sie cos w buzi ruszac i swedza go dziaselka i czesto dzieci nie chca ssac bo to im sprawia bol. Zaopatrz sie w masc na dziasla ja uzywam Dentinox i chlodzace gryzaczki to mu troche ulzy.

[ Dodano: 2007-04-24, 14:40 ]
sa jeszcze czopki Viburcol dobre na noc.

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

24 kwie 2007, 15:46

dzieki dziewczyny :)

monis mi też się wydaje że to ząbki. Żel powinien jak najbardziej pomóc.

A ja wczoraj byłam też u nowej dermatolog bo moja mała cierpi na AZS, myślałam że może przepisze coś konkretnego na skórę bo mała się strasnie drapie. Dzisiaj doznałam szoku w aptece :ico_szoking: . Leki które mi przepisała ta lekarka kosztowały łącznie 180zł :ico_zly: . Ci lekrze powariowali chyba :ico_placzek:

absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

24 kwie 2007, 16:24

Maju... powiedz mi jakie kosmetyki kupujesz dla malutkiej?
W zeszałym tygodniu pediatra stwierdziła, że mam zacząć używać emolium i dała mi skierowanie do dermatologa z podejrzeniem AZS (szkoda, że dopiero po dwóch miesiącach od momentu kiedy u małej wystąpiły zmiany na skórze). Więc oczywiście pobiegłam do apteki zaopatrując się w nowe kosmetyki.
Dziś dermatolog stwierdziła, że ona poleca jedynie A-Derma Exomega (nawet nie wysłuchawszy czym ja małą pielęgnuję :-( + jakąś maść na same zmiany.
Sama już nie wiem czy znowu wymieniać wszystkie kosmetyki i co mi powie za dwa tygodnie. Grrr

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

24 kwie 2007, 18:35

Ja mam mieszane zdanie co do tych lekrzy bo przekonasz sie z czasem ze kazdy mówi co innego. Martynka ma azs od urodzenia, wtedy równiez dostałam od dermatolog leki za ceny z kosmosu więc ich nie wykupiłam. Za radą alergolog używałam cutivate (maść sterydową) w zaostrzeniach choroby a tak to dbałam o nawilżenie skóry bo o to w tym wszystkim chodzi. Kąpałam ją w krochmalu, lub naparu z płatków owsianych i smarowałam kremem balneum baby i to zwykle wystarczało. Dopiero teraz wszystko się zaostrzyło dlatego poszłam z nia do dermatologa no i dostałam receptę na PROKOPIK za 120 zł, krem nawilżający Iwostin za 30 zł i jakis żel do mycia ale już nie pamiętam jak sie nazywał. Z tego co czytam to ten procopik jest skuteczny ale niestety drogi.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość