Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

27 cze 2008, 12:10

Gie widze ze twoj maluszek rozrabia tak jak i moj :ico_brawa_01: A ZWLASZCZA WTEDY KIEDY MAM OCHOTE ISC SPAC I CHWILE TO POTRWA ZANIM SIE USPOKOI. No ale pewno niedlugo bedzie mi brakowac tych kopniakow.

A tak ogolnie coraz ciezej zaczyna mi sie chodzic bo mala cisnie teraz glowa ostro w dol :-) A Wiktoria niestety wykazuje duza aktywnosc ruchowa, wiec pewno przy tym trybie zycia nie doczekam do terminu.I obym nie zaczela rodzic na placu zabaw :ico_haha_01: Pakowanie torby zaczne pewno dopiero w przyszlym tygodniu i niech sobie stoi w konciku :-)

Dobrze ze nie musze juz robic zadnych remontow i malowan tak jak wy dziewczyny bo to przy tych temperaturach istne zabojstwo.Musze tylko ktoregos dnia okna umyc i wystarczy tych porzadkow.

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

27 cze 2008, 16:46

Gie-i co wkoncu pokazalas temu swojemu Panu siare...hahha :ico_oczko: Oj Ci mezczyzni...co do mojego,chyba zrobie tak jak piszesz-dostanie kopniaka na zaped :ico_brawa_01: Bo zaczyna mnie juz wkurzac :ico_zly: Zastrajkuje i przestane robic obiady,a co! :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

szkrab-nooooooooooo,moja mala tez wciska mi ta mala lepetynke,troche pochodze i mam dosc.A nieraz jak zakluje.....ałłłła.
Ulozyla sie wogole jakos dziwnie,lezy po mojej prawej stronie.Mam taki pagorek.

Musze sie pochwalic nowym zakupem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kupilam sliczna posciel do wozeczka,kocyk i biustonosz dla mam karmiacych(rozmiar E) :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

27 cze 2008, 19:38

JAGNA - ja mam to samo, jak mi mała nieraz asunie w szyklę, to aż kucam z bólu - to takie okropne kłucie... :(

Strajk obiadowy, to może zły pomysł, dzieciaki też muszą coś jeść, ale możesz przestać prać mu ubrania, hhehee... ;)

Ja mam pościel już kilka tygodni, kupiłam na allegro piękną zieloniutką z bocianki - cudo :)

Masz stanik w rozmiarze E????? O boshe, ja kupiłam C i teraz jest taki akurat, więc pewnie będę musiała kupić potem większy...

Ubrałam się w stanik, pokazałąm Panu, on popatrzył chwilę, a ja mówię: Poczekaj, to nie wszystko - i fruuuu - odpiełam te "okienka", a On ryknął takim śmiechem, że mało nie spadł z krzesła... :-D :-D :-D Powiedział, że przydałby mi się jeszcze tylko pejcz... hhehee... głodnemu chleb na myśli ;)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

27 cze 2008, 19:44

Gie prze tę twoją siarę roześmiałam się w głos przed kompem :ico_oczko: , ale nawiasem mówiąc mnie też już leci.

Moja dzidzia też jest ułożona bardzo nisko i przyznam szczerze że czasami to wracam do domu na wpół zgięta bo tak ciśnie w dół... Ale chwilę odpocznę i jest już ok.

Co do remontów to mieszkanie do którego będziemy sie przeprowadzać po ślubie (zamieniamy się z moim ojcem0 jest już po, ale to w którym mieszkamy obecnie niestety jest do remontu. Obawiam się że nie zdążę ojcu posprzątać i będzie musiał ktoś inny, ale jak już urodzę to chyba będzie mi wszystko jedno kto mu posprząta.

A ja dziś kupiłam pierwsze wkładki laktacyjne tak awaryjnie na tę siarę :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-06-27, 19:49 ]

Masz stanik w rozmiarze E????? O boshe, ja kupiłam C i teraz jest taki akurat, więc pewnie będę musiała kupić potem większy...
Co do staników to gdzieś wyczytałam że trzeba kupić dwa rozmiary większy niż sie normalnie nosi. Ja przed ciążą miałam takie plujki (tzn. jak by ktoś na deskę splunął) :506: a teraz noszę miseczkę C więc jeżeli chodzi o stanik do karmienia to na pewno będę miała D :509:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

28 cze 2008, 08:31

Gie-masz racje,dzieci musza jesc...hheheh.Troche nakladlam mu do glowy no i jedziemy dzisiaj do Castoramy,wybierac kolory farb itd.

Ja ta posciel tez kupilam na allegro,tyle tylko ze to posciel do wozeczka.Narazie nie kupuje poscieli do lozeczka,mala i tak musi spac na plasko bez poduszki,no i pewnie bedzie cieplo wiec wystarczy ze bedzie przykrywana kocykiem,badz pieluszka.Zreszta chce kupic tez taki rozek.

No niestety,podejrzewam ze moje piersi podczas nawalu beda ogromne,wiec stad ta miseczka E.
Zanim zaszlam w pierwsza ciaze nosilam roz.B,
Po porodzie byl nawet DD.
Potem zostalam przy C.No a teraz mam juz DD.Wogole cala jestem DD,hehheh.

Zamowilam sobie jeszcze wczoraj wieczorem (na allegro)koszulke dla mam karmiacych,z krotkim rekawem ,do kolan z takimi fajnymi wycieciami po bokach...super sprawa.Cena to 23,99.

Co do siary to ja zauwazylam to dosc dawno...teraz czasem ja sie budze mam takie plamki na koszulce.Mam nadzieje ze nie bedzie mi sie lało jeszcze przed porodem.

A wkladki laktacyje to byl jeden z pierwszych moich zakupow.W przyszlym tygodniu niech sie dzieje co chce,jade po lozeczko,materacyk,komode,wanienke co tam jeszcze...aha,przewijak itd.
Dostalam juz pierwszy prezent dla malutkiej...brat meza mieszka w Norwegii no i przyjechal niedawno.Kupil caly zestaw Aventa tzn,4 szt, butelek, 2 po 260 ml,dwie po 120 ml,do tego dodatkowe smoczki do but.,smok do ssania, i szczotka do mycia.

Teraz zastanawiam sie nad zakupem laktatora.

margarita83-ale wiesz jak to jest z tymi naszymi bimbalkami,w czasnie nawalu mamy balony jak Doda,potem z czasem sa coraz mniejsze...buuuuuuuuuu no i takim sposobem opadaja.Tak jest w moim przypadku,teraz jestem nawet zadowolona ,ale boje sie co bedzie potem.Wkoncu to juz 3 dziecko,o matko...bede miala do kolan.

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

28 cze 2008, 10:53

Jagna30, nie będzie tak źle myślę. Ja bym chciała żeby mi troszkę zostały po porodzie ale jak będzie to nikt nie wie. Podobno po karmieniu są jeszcze mniejsze niż przed wtedy to się załamię naprawdę. Chociaż mój P. mówi że teraz sa za duże i że on wolał te sprzed ciąży :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Udanych zakupów Jagna, powodzonka.
Miłego dzionka :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

28 cze 2008, 22:07

hej po wizycie u ginekologa okis, mala ma juz 2690gr..., do porodu wlasciwego ma dojsc do 3200, nie znam sie na tym , ale moze bedzie taka. Cos mala sie malo mi ostatnio rusza, chyba jestem za gruba i dlatego nie czuje..:(
Moze uda mi sie wkleic fotki ...z moim facetem:P i karina22 i jej malenstwami:)))
Pozdro :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-06-28, 22:09 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-06-28, 22:10 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-06-28, 22:12 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-06-28, 22:13 ]
heh dodalam... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

29 cze 2008, 08:46

Hej dziewczeta.Widze ze temat zszedl na piersi :-) U mnie nie ma wiekszych zmian.Zreszta z Wiki tez tak bylo dopiero przy karmieniu urosly o rozmiar a potem wrocily do C ale musze powiedziec ze robilam duzo gimnastyki zeby wzmocnic miesnie piersi zeby nie wisialy :-) i powiem wam ze troche poskutkowalo wiec polecam no i oczywiscie dobre biustonosze.

Delfi ponoc pod sam koniec maluszki ruszaja sie coraz mniej bo maja malo miejsca, a u ciebie juz nie wiele dni do konca pozostalo :-)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

29 cze 2008, 11:56

Pamiętam piersi mojej mamy - były bardzo malutkie, ale ona urodziła czwórkę dzieci ale nie wiem czy nas karmiła, jestem najmłodsza stąd moja niewiedza.
Będę próbowała zatrzymać je takie jakie są chociaż obecnie:)
delfi1, superowskie zdjątka :ico_brawa_01:

Widzę, że ja mam z Was najdalej do porodu :ico_olaboga: Może któraś z Was zdąży coś mi napisać :-D

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

29 cze 2008, 19:07

margarita83, co do tych terminow,to nigdy nic nie wiadomo :ico_oczko:

Wczoraj z mezem zrobilismy male zwiady,co i za ile.Mamy upatrzone juz kolory farb,grzejniki,piec itd.Zdecydowalismy sie na ogrzewanie gazowe.Wiem,ze w sezonie zimowym bedziemy placic kolosalne rachunki za gaz :ico_olaboga:
A moze ,ktoras z Was moze mi cos na ten temat powiedziec?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość