Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

09 cze 2008, 23:10

hektorka, 2 razy robiłam raz wieczorem i na drugi dzień rano bo tam 2 były w opakowaniu :-D

syla dziekujemy...dla Was rowniez buziaki :-D

Tylko cos ta moja Baśka niedaje popalić tzn mdłości itp.

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

10 cze 2008, 07:07

Mróweczk ami Lenka tez nie dawała popalić ja prawie wogóle nie miałam mdłosci tylko rano mnie z głodu ściskało wiec może nie każda musi mieć mdłości :ico_haha_02:
Caro i Mróweczk anawet nie wiecie jak sie ciesze że bedziecie miały maleństwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to taka fajowa wiadomość :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Syla moja Lenka też sie kłoci ale to tak mi wykłada ręka , że szok poprostu jazda bez trzymanki kupa śmiechu przy tym , ale jest taki nerwus że jak jej coś nie wychodzi to by to rozniosła na kawałki po babci to ma jak nic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

10 cze 2008, 15:04

czesc :))
ooooo ale nowina!!! Mróweczko ogromiaste gratulacje !!! a to ze nie masz mdlosci niech Cie nie martwi tylko cieszy!! super!!
reszty z tego wszystkiego nie pamietam :-D
Caro a jak Ty i Fasolka sie czujecie?? :-)
Syla zdjecia z IRL. super... ja tez mam podobne :))
wszystkie zdjecia fajne a dzieciaki juz takie duze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kilka slow co u nas slychac... kacpi nadal grzeczny..ale nauczyl sie wchodzic na lawę i fotele i probuje z nich na główke skakac... :ico_puknij: :-D czasem dość skutecznie niestety :ico_olaboga: :ico_haha_01:
Nie gada za duzo..mama...tata..dać!! am, moj(to znaczy ze mnie kocha ) :-D i blebla po swojemu cos tam :-D ale rozumie juz wszystko i potrafi pokazac co chce :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

10 cze 2008, 15:26

dzieki dziewczynki kofane :-D

Tak pi razy drzwi policzyłam termin bo niepamietam dokładnie kiedy miałam miesiaczke...moze na tik taku pisalam ze mam...heh poszukam noale obliczajac wyszedł mi 13 piatek tak jak przy Eryczku hehe...ma sie tego farta :-D

wstało moje kochanie zmykam...buziaki :-)

tylko jaka ja padnieta jestem łojejku...jak nie ja :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

10 cze 2008, 16:13

Mróweczka a skąd wiedziałaś, że Ci się spóźnia??? :-D

my wróciłyśmy od alergologa. Zaszczepiliśmy Olcię, była baaaardzo dzielna, tylko pisnęła i po bólu. Jeśli chodzi o mleko, to nie pozwoliła nam jeszcze wprowadzić :ico_placzek: mówi, że za wcześnie i alergia może się przenieść na drogi oddechowe, a to o wiele gorsze, dopiero po wakacjach wprowadzimy :ico_placzek: jest mi smutno i źle. Niby mówią że do pierwszego roku przechodzi dzieciomalergia, obiecanki cacanki, nonono prawda. Więc musimy się męczyć jeszcze caluśkie lato :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

a teraz pytanko z innej beczki, czy czyścicie dzieciom ząbki szczoteczką do zębów???????Moja Ola nie chce :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

10 cze 2008, 19:33

delicja, My myjemy szczotką i pasta :-D

a no wiedziałam hehe...bo mniej wiecej wiem kiedy mialam ale niewiem dokładnie dnia...a najbardziej czułam po zmeczeniu jakie nagle mnie dopadło :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 cze 2008, 20:44

Mróweczka, ty farciaro :) Serdeczne gratulacje:) A myslalam,ze za rok postaramy sie razem :ico_oczko: No ale nic starconego :-D

delicja, a to dziwne,widzisz co lekarz to inna teoria.Moj alergolog mowil,ze nie mozna tak dlugo :ico_olaboga:

M0rD3CzKa, to chyba dobrze u was,sadzac po relacji :ico_brawa_01:

kamelek1, to tak jak Jedrula,tez wciaz sie smieje ale zabki lubi myc:) Chyba mu pasta smakuje i tyle :ico_oczko:

kolka - co do meczu to coz,nie jest tak zle - przeciez POLAK bramki strzelal,szkoda tylko,ze nie dla POLSKI :ico_zly:

caro - a Ty jak sie czujesz? Buziak dla Oskarka i poglaskaj brzuszek :)

Ja juz szaleje na maxa z kartonami,torbami itp rzeczami. Jak bym mogla to juz bym sie przeniosla :ico_szoking:
Poaz tym pogoda ladna,wiec duzo siedzimy na plazy i spacerujemy :ico_haha_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

10 cze 2008, 21:41

Mróweczko u mnie testy się sprawdziły, jak robiłaś dwa to wystarczy, może zrób sobie badania z krwi jeśli jesteś jeszcze niepewna, ja od początku też nie miałam mdłości, potem przyszły i nadal są :ico_zly: , a jak za miesiąc będziesz w PL to w sam raz na 1 wizytę u lekarza i USG, choc wiem łatwo powiedzieć, ja od razu poleciałam do gina :ico_wstydzioch: , ale tma u Was to z tym ciężko...

wogóle tak się cieszę twoim szczęściem jak głupia :-D :-D :-D

Mordko w końcu się odezwałaś :-) :-) :-)

A u mnie niestety waga w górę :-D :-D :-D , wybausza mnie na wszystkie strony :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: i wiecie co ja chyba od paru dni czuję "motylkowanie", wiem,ze to wcześnie i że jestem raczej zz gruboskórnych, ale po prostu tak czuję :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

11 cze 2008, 00:26

iw_rybka, no juz bez przsady hehe :ico_oczko:

caro, poczekam z badaniami do wyjazdu...z Erykiem byłam pierwszy raz u lekarza w 11 tyg wiec i teraz tak zrobie :-D

Karolina macie juz imiona wybrane??

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

11 cze 2008, 10:26

Ja padnieta po urlopie :)),wchodze ledwie zywa na TT,a tu znowu taka wspaniala nowina!!!Zdazylam przeczytac tylko aktualna strone,ale wyraznie zrozumialam ,ze Mroweczek przybedzie-OGROMNIASTE;SERDECZNE GRATULACJE!!!!No to juz mamy dwie kwietnioweczki,ktore "nie spoczely na laurach "po pierwszym dziecku,brawa!!!!

My wrocilismy wczoraj,ale juz caly dzien u lekarza,maly podlapal tam jakiegos wirusa(nazwy nie pamiatam)i wyglada jak biedronka,ale przy okazji pobrali troszke krwi z paluszka(tak tutaj spradzaja,czy infekcja bakteryjna czy wirusowa,zeby niepotrzebnie nie faszerowac antybiotykami)no i wyszlo,ze ma bardzo podwyzszone parametry na stan zapalny,Bardzo sie martwimy,dzisiaj lapalam siuski na badanie ,ae byly w porzadku,wiec pobrali Antkowi krew :ico_placzek: i teraz czekamy co wyjdzie,gdzie jest jakies ognisko zapalne w organizmie.Strasznie sie martwie :ico_placzek: bo ta norma jest podwyzszona 20 krotnie.

Jak znajde chwilke to Was doczytam,pozdrawiam na razie,papatki

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości