Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

02 lis 2008, 19:43

Agusia10 minut mu wystarcza widocznie nie masz czym sie martwic -jedne jedza 20 minut inne 5 a Nicolasek 10 -jak regorelnie sprawdzasz wage to tak jak Ci pisalam nic sie nie martw
dzięki kochana to mnie pocieszyłaś,a wage teraz w piatek sprawdzimy,mam nadzieje ze jest dobra!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 lis 2008, 19:51

wage teraz w piatek sprawdzimy,mam nadzieje ze jest dobra!
do mnie jutro przychodzi polozna wazyc mala jestem tez bardzo ciekawa jak jej postepy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

02 lis 2008, 19:59

do mnie jutro przychodzi polozna wazyc mala jestem tez bardzo ciekawa jak jej postepy
to masz fajnie ze do domku przychodzi z wagą do nas jak przyjeżdzała to bez:(,no i że ty dowiesz sie juz jutro ja musze jeszcze poczekać kilka dni

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 lis 2008, 20:23

no i że ty dowiesz sie juz jutro ja musze jeszcze poczekać kilka dni
:-) Agusia ale tak jak pisalam po zdjeciach Nicolaska widac ze mu NICZEGO nie brakuje a szczegolnie mleczka :ico_brawa_01: wiec sie nic nie martw i to sie tylko w piatek otwierdzi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

03 lis 2008, 10:16

witam sie z rańca!
u nas nocka ok,mój mały sie juz chyba przestawił i śpi po kąpieli od 21 do 5 rano! mam nadzieje ze to sie juz nie zmieni,no chyba ze jeszcze na lepsze! :ico_brawa_01: pozdrawiam i życze miłego dzionka! :516:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

03 lis 2008, 11:48

czesc wszystkim :-)
nas nocka ok,mój mały sie juz chyba przestawił i śpi po kąpieli od 21 do 5 rano! mam nadzieje ze to sie juz nie zmieni,no chyba ze jeszcze na lepsze!
ale z Nicolaska pulpet slodki :-D , u mnie nocka lepiej niz wczoraj .spal od 21 do 00. dostal jesc i zasypial chyba z 45 minut ryk i wycie az w koncu przestalam reagowac no chyba ze rozryczal sie na dobre nie minelo 5 minut i w koncu sie uspokoil :ico_sorki: i zasnol spal jakies 2,5 godziny potem pobudka cycek mocno go otulilam i zasnol od razu bez marudzenia i smoka :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 lis 2008, 15:41

Ale pustki....
ja czekam na ta polozna ...jak zwykle sie spoznia :ico_zly:
no ale co zrobic...nawet dobrze bo Igol jeszcze spi a zaraz bede ja musiala rozebrac i wlozyc na wage :ico_noniewiem:
pozdrowionka :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 lis 2008, 15:46

Witajcie

u mnie troche lepiej, juz wiem czemu moj synek byl taki znieznosny, nie mogl sobie biedak puscic baczka i dlatego sie prezyl i plakal podczas karmienia i mial tez problemy z kupka, wczoraj zrobilam mu herbtake troche wypil i od razu lepiej bylo, potem masazyk brzuszka i ciepla kapiel i byl grzeczny, dzis troche tez marudzil, dostal herbatke i od razu byl efekt, puszcza baki i okakal sie po same plecy :-D
Tylko kurcze chce cyca co 2 godziny i w nocy tez budzi sie co 2 a ja pospac nie moge.

Zaluje bardzo, ze dokarmialam go z butelki, mam nadzieje, ze nie porzuci cyca, ladnie pije tylko, ze dlugo, ale widocznie tyle potrzebuje, bo ja po 20 minutach sama go odstawialam, zabieralam mu a on plakal, a teraz sam odstawia piers jesli sie najadl tylko tez kurcze zasypia przy piersi, przez 5 minut ssa intensywnie potem sie bawi dalej ciagnie i spi, ale to nic najwazniejsze, ze sie najada a ja go nie dokarmiam juz- glupia bylam ze posluchalam sie poloznej i lekarza, bo powiedzieli ze za dlugo trzymam dziecko przy piersi :ico_puknij: najwyrazniej on tyle potrzebuje, trudno pospac mi nie dane bedzie w nocy ale najwazniejsze, ze maly bedzie spokojny.

mmarta to dobrze, ze nie dokarmiasz- ja zaluje i mam nadzieje, ze bede mogla karmic do 6 misiecy bo taki mialam plan

zirca dzieki za artykul :ico_sorki:

O tym slabym i bezwartosciowym pokarmie slyszalam od lekarza i poloznej, to widac jak sie oni znaja :ico_noniewiem:

A wiecie co, ja juz dostalam okres :ico_szoking: nie za szybko troche :ico_noniewiem: ale ciesze sie, bo nie jest tak bolesny jak mialam przed ciaza i slabszy o plowe, jedna podpaska na caly dzien starcza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-11-03, 14:50 ]
mmarta81, no pochwal sie koniecznie ile wazy Igusia i ile mierzy :-)

Ja mam wizyte poloznej w czwartek, wkurza mnie, bo powinna byc na moje wezwanie a mnie olala w najtrudniejszym momencie dla mnie, :ico_zly: napisalam jej smsa, ze nie wiem co sie dzieje z malym, ze placze i w ogole a ona nawet nie zadzownila, nic komlpetna cisza :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 lis 2008, 17:16

Wiec Igol wazy 4180 :ico_brawa_01: nie mam jej dawac mleka :ico_brawa_01: -znaczy sie sztucznego bo moje tak :ico_oczko: wazyla 3400 spadla do 3200 wiec w sumie przybrala kilogram w miesiec :-) nie jest to b.duzo ale wystarczajaco :ico_brawa_01:
Ja mam wizyte poloznej w czwartek, wkurza mnie, bo powinna byc na moje wezwanie a mnie olala w najtrudniejszym momencie dla mnie, napisalam jej smsa, ze nie wiem co sie dzieje z malym, ze placze i w ogole a ona nawet nie zadzownila, nic komlpetna cisza
a to bardzo nieladnie zrobila :ico_nienie: nie powinna cie tak olewac :ico_nienie:
m,oja jest spoko i zawsze gotowa do pomocy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

03 lis 2008, 17:23

m,oja jest spoko i zawsze gotowa do pomocy
no to fajnie macie z tymi poloznymi u mniej juz od trzech tygodni niogo nie bylo, raz zadzwonila zebym do niej przyszla bo jest akurat w okolicy, nich spada :ico_zly:
ja tez od dwoch dni tylko na ycu i dajemy rae oby jak najdluzej,kiedy zaczynaja sie szczepienia jakos od 6 tygodni chyba :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość