Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

14 mar 2008, 23:07

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KACPERKA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
GRATULUJE CI TAK DOROSLEGO SYNKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Magda grarulacje z okazji zdobycia pracy
:597: :597: :597: :597: :597: :597: :597: :597: :597: :597: :597: :597: :597:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

15 mar 2008, 00:17

Magda Sz. pisze:dzieki Monia ta praca to tylko po to zebysmy jak najwiecej przez rok nazbierali i zeby sie spelnilo moje marzenie takie samo jak tobie-zeby wrocic do Pl

niema za co dziekowac kochana :-D :-D :-D
my tez mamy taki plan hihi takze napewno nam obu sie spelni to o czym marzymy o powrocie do domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no aj mam jeszcze jedno marzenie zeby :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
hihi i to jest wazniejsze ale damy rade trzeba byc dobrej mysli :-D :-D

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

15 mar 2008, 00:31

mikusia1 pisze:no aj mam jeszcze jedno marzenie zeby

na pewno sie spelni wtedy kiedy bedzie na to najodpowiedniejsza pora zawsze mowie ze dzidzius dobrze wie kiedy ma sie pojawic na swiecie :-)
ivkaJ pisze:Magda grarulacje z okazji zdobycia pracy

dziekuje :ico_oczko:
normalnie sie denerwuje :ico_olaboga: spac mi sie nie chce

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

15 mar 2008, 12:46

dzien doberek :-D
ciekawe jak tam Madzia w pracy :ico_noniewiem:
napewno wszystko bedzie dobrze i wroci przeszczesliwa napewno zmeczona ale da rade :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wazne ze jest praca super :-D :-D :-D :-D
trzymam mocno kciukaski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

15 mar 2008, 12:48

Dzień dobry Kobiety Kocgane :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
mam nadzieje,ze u was wszystko dobrze :-D
ja chcialam pospac jak najdluzej, bo Patryk nie pozwolil na to zbyt dlugo w nocy :ico_noniewiem: ale nie jest mi to dane, bo przyszli goscie zeby sprawdzic alarm :ico_olaboga: wczoraj wlączyl sie o 23 we wszystkich mieszkasniach :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: to nie pierwszy raz :ico_zly:
wyspie sie jutro????
milego dzionka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mikusia1 pisze:aj mam jeszcze jedno marzenie zeby :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
no super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: POWODZENIA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

15 mar 2008, 13:55

witam kochane w sobote z rana

alescie sie rozpisaly ohoho

zaraz uciekam do fryzjerki zrobic odrosty a pozniej do kuchni konczyc torta i robic salatke gyros:)-chlopaki juz dmuchaja baloniki
dziekuje wszystkim za zyczonka dla mojego syna-czytal i sie ucieszyl bardzo - jestescie kochane-dziekuje :ico_haha_02:

Magda Sz. pisze:wiesz co Emalia poszlam dzisiaj do tego sklepu i niestety nie bylo tej znajomej ale za to.... dostalam tam prace
-to super,moje gratulacje,to sie nazywa zrzadzenie losu,wlasnie tak mialo byc,ze poprosze cie o ta fatyge a tam bedzie czekac na ciebie tak dlugo wyczekiwana praca i nie denerwuj sie bo wszystko sie ulozy-dasz rade-moje gratulacje :ico_brawa_01:

kazdej zycze milusiego weekendziku
zmykam bo tyle rzeczy jeszcze przed wizyta gosci mnie czeka

buziole

Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 mar 2008, 15:18

Obrazek

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
sto lat dla synka Emalia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Magda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
gratulacje pracy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no nareszcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciesze sie Twoim szczęściem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-15, 14:21 ]
u nas tak saobie, grypa żołądkowa panuje :ico_olaboga: ja edwie żyję, mały już lepiej bo nie wymiotuje, ale ma rozwolnenie :ico_olaboga: mam nadzieje, ze szybko przejdzie

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

15 mar 2008, 15:37

martuchafrost pisze:u nas tak saobie, grypa żołądkowa panuje ja edwie żyję, mały już lepiej bo nie wymiotuje, ale ma rozwolnenie mam nadzieje, ze szybko przejdzie

ojejku :ico_szoking: moj maz przez to przechodzil my na szczescie sie niezarizilismy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ale zycze wam mnostwa zdrowka szczegolnie dla Frania biedactwo sie meczy
Wiki jak miala 8 miesiecy to miala salmonelle biedulka i to bylo straszne co przezywala :ico_placzek: :ico_placzek: jak sobei przypomne to az serce mi peka jak ona sie meczyla
i napewno Franio tez sie meczy biedulek :ico_placzek:
ale niedlugo to minie oby szybko zycze wam tego z calego serdeuszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

buziaczki

acah i tak ogolnie to slyszalam ze na grype żoładkowa najlepsza jest pepsi :ico_szoking: :ico_szoking: i ponoc duzo osobom pomogla bo zawiera cos w sobie co zwalcza grype żoładkowa :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
ale czasem warto sprobowac

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 mar 2008, 21:23

mikusia1 pisze:acah i tak ogolnie to slyszalam ze na grype żoładkowa najlepsza jest pepsi

mikusia wczoraj tak chciało mi sie pić ze napiłam sie pepsi, i niestety nie zdążyłam dobiec do toalety :ico_olaboga: wymiotowałam jak dzika, teraz juz lepiej, ale kij ze mną, ważne zeby mój skarb wyzdrowiał

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

16 mar 2008, 00:32

martuchafrost, :ico_olaboga: co sie u was dzieje :ico_olaboga: zdrowiejcie szybko :ico_noniewiem:
emalia30 pisze:to super,moje gratulacje,to sie nazywa zrzadzenie losu,wlasnie tak mialo byc,ze poprosze cie o ta fatyge a tam bedzie czekac na ciebie tak dlugo wyczekiwana praca i nie denerwuj sie bo wszystko sie ulozy-dasz rade-moje gratulacje

martuchafrost pisze:gratulacje pracy

no nareszcie super ciesze sie Twoim szczęściem

dzieki kochane za wsparcie bylo naprawde fajnie-praca przyjemna bo w moim "swiecie" dzieciecym hihi zabawki,luzeczka,ubranka ach :ico_haha_01: bede pracowala w ciagu tygodnia wiec super :ico_brawa_01: ale jutro jeszcze ide na 11 :-) nogi mnie bola co prawda bo to duzy sklep i trzeba sie nabiegac ale to szczegol :-)
ivkaJ pisze:przyszli goscie zeby sprawdzic alarm wczoraj wlączyl sie o 23 we wszystkich mieszkasniach to nie pierwszy raz

o rety juzsobie wyobrazam to wycie :ico_olaboga: wspolczuje :ico_noniewiem:
dobranoc kobitki pa

[ Dodano: 2008-03-16, 09:00 ]
Oooo widze ze pierwsza dzisiaj jestem :-) stawiam wiec wszystkim poranna :ico_kawa: zaraz zmykam sniadanko robic dzieciom i do pracy :ico_haha_01: dzisiaj jest "family day" sa upusty,czytanie bajek dzieciom i ich slynne malowanie twarzy :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość