Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

30 cze 2009, 16:08

:-D to dobrze ze nie zapomniały
a moja cos ostatnio zaczeła sie buntować przed zasypianiem ech ile to sie napłacze :ico_olaboga: szkoda gadać a to cos zgubiła a to sie sikać chce wszystko by odwlec zasypianie a najlepiej to jakby ktos z nia był to nie ma problemu od roczku zasypia sama w łózeczku bez zadnego problemu a teraz cos sie jej odwidziało i ryk jest :ico_noniewiem:
i teraz nie wiem czy przeczekac czy siedziec z Nia w pokoju :ico_noniewiem:
zborra, ech z tymi zembolami moja na szczęście spokojnie zniosła ale juz od znajomej córa oj ta to sie nameczyła biedulka

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 cze 2009, 17:29

gozdzik, przeczekac chyba lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

U nas duchoty ciag dalszy,potem burza i spacer w kaloszach,ale radosci w oczach synek mial jak tak skakal po wodzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

30 cze 2009, 23:21

witam!
u nas też upał..fajnie, choć w pracy ciężko....uffff
gozdzik chyba przeczekać...Moja spała czasem z nami w pokoju, a czasem u siebie, ale usypiała zawsze sama, w ciszy i raczej po ciemku...po roczku poszła do swojego pokoju i było ok, ale potem po jakimś czasie zaczęły się płacze...histerie, czasem musiałam przy nej siedzieć...potem znów był spokój....a teraz usypia sama, ale wymusza, żeby z nią siedzieć. Ja tylko czytam bajkę a potem gadam jej, że wszyscy sami śpią, że idę coś robić ważnego i jak uśnie ładnie to jutro będzie niespodzianka i wychodzę, usypia ok. ale w nocy muszę ja albo J iść do niej spać bo sie budzi i płacze...nie chce żeby się czuła zupełnie odtrącona i wolę tam dospać do rana, byleby ona nie wędrowała. A uległam tak, bo jak widzę, że w sumie prawie każde dziecko robi takie cyrki, to co ją będę męczyć...skoro jej raźniej i jak tyklo się kładę na kanapę to śpi spokojnie...Nie wiem, musisz sama wybrać, bo dla małej będzie lepsze. Tylko wiedz, że jak raz ustąpisz i będziesz z nią usypiać, to potem masz to już jak w banku! moja bratowa tak 3latkę usypia czasem śpi z nią 2godziny...nawet w dzien na drzemkę musi się z nią położyc! :ico_puknij:

u nas spoko...ale te zęby :ico_olaboga: Ona każde przeżywała okropnie...były luźne kupy już na 3-4miesiące przed zębami, płacze w nocy, gorączka...przy czwrókach nawet miała 40stopni z kawałkiem...rety, dobrze, że piątki i spokój będzie na razie...
dobrej nocki!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 lip 2009, 10:42

zborra, uuuu to mieliscie niezla przeprawe,nasz tez zabki wycierpial - bo zawsze parami szly i luzna kupka byla,jakies stany podgoraczkowe i placze :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

01 lip 2009, 15:47

Witajcie ale u Nas upał masakra do tego dostam @
Julcia spi zrobiłam jej kapiel przed spaniem bo taka duchota ze szkoda gadać
- ta pogoda chyba oszalała z jednej skrajnośći w drugą nawet nie ma sie jak czlowiek zaklimatyzowac :ico_noniewiem:
ja narazie uciekam bo dzis przywozimy prabapcie julci bo ma imieninki i robimy u Nas dla niej mała imprezke wiec musze jeszcze co nieco przyszykować

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 lip 2009, 23:02

a ja tam nie narzekam na upały :-D dla mnie tropiki mogłyby być cały rok :-D

goździk, też myślę, ze ma taki okres, trzeba poczekać, myślę, że przejdzie

a u nas nie ma jeszcze piątek :ico_szoking: chyba :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 lip 2009, 09:08

Jdrus juz dluuugo przed drugimi urodzinami mial komplet zabkow :ico_brawa_01:

U nas znowu od rana pochmurno ale czuje,ze bedzie jak wczoraj - do polodnia ukrop :ico_sorki:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

02 lip 2009, 15:32

witam z Zakopanego.

Jestem na urlopie
jest suuuuper.

Iw_rybka cieszę sie Waszym sukcesem. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Jedruli.

gozdzik myśle, że powinnaś przeczekać

co do pogody: ja też uwielbiam tropiki i nie narzekam, chociaz wczorajsza 12 godzinna podróż samochodem bez klimy dała nam sie trochę we znaki.

Majka nie ma jeszcze wszystkich zębów, ale zawsze znosiła kolejne dzielnie.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 lip 2009, 22:19

witam dziewczynki,dzis udanego dnia ciag dalszy :-D

Najpierw zakupy z kolezanka,pozniej zabawa na podworku,maly w baseniku - opalil sie super i tylko pupcie ma blada.Smarowalam go kremem z filtrem 75,to sie zastanawaim jak wygladalby bez tego filtra-chyba jak murzyn...poparzony murzyn :ico_olaboga:

No a wieczorkiem polozylismy synka spac,zjedlismy na kolacje kielbaske z gilla i pieczarki...mniam,na koniec partyjka w babingtona,zeby w brzusiu sie uklepalo i padam na twarz :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 lip 2009, 08:58

Witajcie oj zapowiada sie upalny dzień
urmajo, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo sie ciesze ze pobyt w zakopanym przebiega tak rewelacyjnie :-D :-D
iw_rybka, hihihi fajnie ze wczoraj tak fajnie minoł wam dzień :-D

a my wczoraj z Jula wybralismy sie na wycieczke pociagiem hihi JUla była zafascynowana :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość